| Продукциянын аталышы | Кондиционер үчүн 120V силикон резина картер жылыткычы |
| Материал | силикон резина |
| Чыңалуу | 110В-240В |
| Кубат | ылайыкташтырылган |
| Курдун туурасы | 14 мм же 20 мм |
| Курдун узундугу | ылайыкташтырылган |
| Коргошун зымдын узундугу | стандарттуу узундугу 1000 мм же ылайыкташтырылган |
| Терминалдын түрү | ылайыкташтырылган |
| Туташтыргыч ыкмасы | жаз |
| Пакет | бир жылыткыч жана бир баштык |
| Jingwei жылыткычы - бул завод, 25 жылдан ашык убакыттан бери силикон резина жылыткычын заказ боюнча жасап келет, биздин силикон картердин жылыткычынын туурасы 14 мм же 20 мм, көпчүлүк жеке адамдар компрессор үчүн 14 мм картердин жылытуу курун тандайт, эгерде курдун кубаттуулугу өтө чоң болсо, 20 мм курдун туурасы жакшыраак болот. Анткени өтө жогорку температура силикондун картаюу ылдамдыгын тездетет. *** Эскертүү *** 1. 2 өзөктүү жылытуучу курдун туурасы 14 мм, ал эми максималдуу кубаттуулугу 100 Вт/метр 2. 4 өзөктүү жылытуучу курдун туурасы 20 мм, 25 мм жана 30 мм, ал эми максималдуу кубаттуулугу 150 Вт/метр | |
Силикон резина картер жылыткычтарынын функциясы муздак май менен ишке киришүүнү жок кылуу жана компрессордун иштөө мөөнөтүн көбөйтүү болуп саналат.
Jingwei жылыткычында компрессорлор жана картерлер үчүн стандарттуу жылыткычтар бар, мисалы, алюминий бөлүгүндө жылытуу кабели жана силикон жылыткыч куру бар жылуулук насостору үчүн. Ошондой эле, биз башка узундуктагы жана кубаттуулуктагы жылыткычтарды жеткире алабыз.
-50°Cден 200°Cге чейинки айлана-чөйрөнүн температурасына туруштук берет. Жылыткычтар компрессордун картеринин айланасына бекитүү үчүн катушка пружинасы менен жабдылган.
Эгерде сизде компрессорлордун картер жылыткычына байланыштуу өзгөчө муктаждык болсо, буйрутма боюнча жасалган чечим үчүн биз менен байланышыңыз.
1. Жылытуучунун муктаждыктарына жараша эркин ийилип, шамалдайт, ал эми мейкиндикти ээлөө аз
2. Жөнөкөй жана тез орнотуу
3. Жылытуучу корпус силикон изолятору менен капталган
4. Калай жез өрүмү механикалык бузулуулардын алдын алат жана жерге электр тогун өткөрө алат
5. Нымдуулуктан толугу менен алыс болуңуз
6. Ал талап кылынган узундугуна жараша жасалышы мүмкүн
7. Өзөктүн муздак учу
Сурамжылоодон мурун, бизге төмөндөгү мүнөздөмөлөрдү жөнөтүңүз:
1. Бизге чиймени же чыныгы сүрөттү жөнөтүү;
2. Жылытуучунун өлчөмү, кубаттуулугу жана чыңалуусу;
3. Жылыткычтын кандайдыр бир атайын талаптары.














