| Продукциянын аталышы | 122 мм X 60 мм жарым ийри инфракызыл керамикалык панелдүү жылыткыч |
| Материал | Керамика |
| Чыңалуу | 12V-480V, ылайыкташтырылган болушу мүмкүн |
| Ватт | 125-1500W же ылайыкташтырылган |
| Формасы | Жалпак/Ийри/Лампочка |
| Каршылык көрсөтүүчү зым элементи | Ni-Cr же FeCr |
| Пайдалуу толкун толкундарынын диапазону | 2ден 10 мкмге чейин |
| Орточо иштөө мөөнөтү | Шарттарга жараша 20 000 саатка чейин |
| Ички термопара | K же J түрү |
| Колдонуу | Инфракызыл керамикалык жылыткыч |
| Суук аймактар | Узундугуна жана диаметрине жараша 5-25 мм |
| Сунушталган радиация аралыгы | 100 ммден 200 ммге чейин |
| Пакет | бир жылыткыч бир кутуча менен |
| Түс | кара, ак, сары |
| Инфракызыл керамикалык жылыткычтын стандарттуу өлчөмү 1. 60*60 мм2. 120ммx60мм3. 122ммx60мм 4. 120мм*120мм5. 122мм*122мм6. 240мм*60мм 7. 245мм*60мм K же J тибиндеги термопара менен | |
Резистивдүү жылуулук өткөргүчтөр толугу менен ылайыктуу керамикалык материалдарга интеграцияланганкерамикалык инфракызыл жылыткычтарЖылуулук өткөргүчтүн иштөө мөөнөтү узартылып, ал ысып кетүүдөн сакталат, анткени ал толугу менен керамикага сиңип калган, бул жылуулук өткөргүчтүн энергиясын айланадагы материалга өткөрүүгө мүмкүндүк берет. Инфракызыл нурлануунун алдын ала аныкталган диапазонунда жылуулук өткөргүчтү сиңирүү үчүн колдонулган материал радиоактивдүү активдүү, изоляцияланган жана жакшы сиңирүүгө ээ болушу керек. Бул суроо-талапты канааттандыруу үчүн керамикалык инфракызыл жылыткычтарды ар кандай геометриялык формаларда чыгарууга болот.
Theкерамикалык инфракызыл жылыткыч төшөгүнегизги корпусу жылытуучу катушканы камтыйт жана анын бетинин бир бөлүгүн нур чачуучу бет катары колдонот. Дагы бир вариант - термопараны орнотуукерамикалык инфракызыл жылыткыч плитасы.
1. Электр линиясы көмүлгөн куюу, кычкылдануу жок, соккуга туруктуу, туруктуу иштөө мөөнөтү, мономердин температурасын көзөмөлдөй алат, ошондой эле жайгаштырууга жана жылытууга болот, тыгыз жайгашуу, солго жана оңго өйдө-ылдый, идеалдуу бирдиктүү температурага, бирдиктүү температурага, түстүү глазурга ээ болбойт.
2. БулИнфракызыл керамикалык панелдүү жылыткычөнөр жайлык стандарттык өлчөмгө ээ жана жылытуу бетиндеги жылытуу зымы башка моделдердин зымдарына дал келет
3. Жогорку жылуулукка туруктуулук, жогорку температура жарылбайт, коопсуз жана ишенимдүү. Көңдөй жылуулук изоляциясы, жылуулукту тездетүү.
4. Долбоорлоо кубаттуулугу 650 Вттан 1600 Втка чейин, иштөө температурасы канчалык жогору болсо, 900 ℃, ал эми жылуулук кубаттуулугунун тыгыздыгы ошончолук жогору, 68 кВт/м²
5. Ийри беттин дизайны жылыткычтын арткы бети менен орнотуу абалынын ортосундагы аралыкты көбөйтөт, ошондой эле тегерек же ийри жылытуу системаларын орнотууну жеңилдетет.Инфракызыл керамикалык жылыткычкерамикалык инфракызыл жылыткычтар жаатында узак тарыхка ээ жана анын иштеши абдан туруктуу.
Сурамжылоодон мурун, бизге төмөндөгү мүнөздөмөлөрдү жөнөтүңүз:
1. Бизге чиймени же чыныгы сүрөттү жөнөтүү;
2. Жылытуучунун өлчөмү, кубаттуулугу жана чыңалуусу;
3. Жылыткычтын кандайдыр бир атайын талаптары.
Байланыштар: Ами Чжан
Email: info@benoelectric.com
Вечат: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314











