Продукт параметрлери
| Продукциянын аталышы | 14 мм картердик жылытуучу кур |
| Нымдуулуктун абалынын жылуулоо туруктуулугу | ≥200MΩ |
| Нымдуу жылуулук сыноосунан кийин изоляцияга туруктуулук | ≥30MΩ |
| Нымдуулук абалынын агып кетүү агымы | ≤0.1 мА |
| Материал | силикон резина |
| Курдун туурасы | 14мм, 20мм, 25мм ж.б. |
| Курдун узундугу | Жекелештирилген |
| Каршылык көрсөтүүчү чыңалуу | 2000В/мүн |
| Суудагы изоляцияланган каршылык | 750МОм |
| Колдонуу | Картер жылыткычынын куру |
| Коргошун зымдын узундугу | 1000 мм, же ыңгайлаштырылган |
| Пакет | бир жылыткыч жана бир баштык |
| Бекитүүлөрдү | CE |
| Терминалдын түрү | Жекелештирилген |
| TheКытай картер жылыткычытуурасы 14мм, 20мм, 25мм, 30мм жана башкалар жасалышы мүмкүн.силикон жылытуучу куркондиционердин компрессорун же муздаткыч желдеткич цилиндрин эритүү үчүн колдонулушу мүмкүн.картер жылыткычынын куруузундугу кардардын талаптарына ылайыкташтырылышы мүмкүн. | |
Продукциянын конфигурациясы
Картер жылыткычтары тез, оңой жана коопсуз колдонуу үчүн иштелип чыккан. Жылытуучуну тегерек же эллиптикалык муздаткыч компрессордук блогуна орнотууга болот. Картер жылыткычтары муздатуу өнөр жайында жана муздак муздатуу системаларында колдонулат. Бул жылытуу курларынын узак кызмат мөөнөтүн камсыз кылуу үчүн биз башкаруучу түзүлүштөрдү колдонууну сунуштайбыз. Силикон резина жылыткычтарынын ассортименти сапат талаптарына ылайык, техникалык көз караштан гана эмес, ошондой эле биздин ар кандай бөлүмдөрүбүздүн бири-бири жана кардарларыбыз менен тыгыз иштешүү ыкмасынан улам да чыгарылат. Биздин продукциялардын жылуулук, электрдик, химиялык жана механикалык касиеттери өндүрүш процессинде биздин лабораторияларда иштелип чыгат, текшерилет жана текшерилет, андан кийин оптималдуу коопсуздук жана көзөмөлдөө үчүн өндүрүш учурунда көзөмөлдөнөт.
Продукциянын өзгөчөлүктөрү
Температура канчалык төмөн болсо, сиңирүү ошончолук тез жана толук болот, бул компрессорго, айрыкча, ишке киргенде, майлоонун жетишсиздигинен улам олуттуу зыян келтириши мүмкүн.
1. Тез, коопсуз жана орнотууга оңой.
2. Герметикалык, кремний менен изоляцияланган жылытуучу элемент.
3. Узундугун жана курдун туурасын ыңгайлаштырса болот
4. Стандарттык түрдө 230 В.
Өндүрүш процесси
Кызмат
Иштеп чыгуу
өнүмдөрдүн мүнөздөмөлөрүн, чиймесин жана сүрөтүн алды
Цитаталар
менеджер суроо-талапка 1-2 сааттын ичинде жооп берип, бааны жөнөтөт
Үлгүлөр
Көк өндүрүштөн мурун продукциянын сапатын текшерүү үчүн акысыз үлгүлөр жөнөтүлөт
Өндүрүш
Продукциянын мүнөздөмөсүн кайрадан ырастаңыз, андан кийин өндүрүштү уюштуруңуз
Заказ
Үлгүлөрдү ырастагандан кийин буйрутма бериңиз
Сыноо
Биздин QC командасы жеткирүү алдында продукциянын сапатын текшерет
Таңгактоо
зарылчылыкка жараша продукцияларды таңгактоо
Жүктөлүүдө
Даяр продукцияны кардардын контейнерине жүктөө
Алынууда
Сиздин заказыңызды алдым
Эмне үчүн бизди тандашыңыз керек
•25 жылдык экспорт жана 20 жылдык өндүрүш тажрыйбасы
•Завод болжол менен 8000 м² аянтты ээлейт
•2021-жылы порошок толтуруучу машина, түтүктү кичирейтүүчү машина, түтүктү ийүүчү жабдуулар ж.б. сыяктуу ар кандай заманбап өндүрүштүк жабдуулар алмаштырылган.
•орточо күнүмдүк чыгаруу болжол менен 15000 даана
• Кооперативдин ар кандай кардары
•Ыңгайлаштыруу сиздин талабыңызга жараша болот
Сертификат
Окшош өнүмдөр
Заводдун сүрөтү
Сурамжылоодон мурун, бизге төмөндөгү мүнөздөмөлөрдү жөнөтүңүз:
1. Бизге чиймени же чыныгы сүрөттү жөнөтүү;
2. Жылытуучунун өлчөмү, кубаттуулугу жана чыңалуусу;
3. Жылыткычтын кандайдыр бир атайын талаптары.
Байланыштар: Ами Чжан
Email: info@benoelectric.com
Вечат: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














