| Продукциянын аталышы | 220V SS304 аба менен капталган түтүктүү жылыткыч |
| Чыңалуу | 110V 220V 380V |
| Кубат | ылайыкташтырылган |
| Материал | дат баспас болоттон жасалган 304 |
| Формасы | түз, U, W же башка формада |
| Өлчөмү | ылайыкташтырылган |
| Түтүктүн диаметри | 6.5 мм, 8.0 мм, 10.7 мм |
| Сертификациялоо | CE, CQC |
| 1. Канаттуу түтүктүү жылыткычтын мүнөздөмөлөрү кардардын талаптарына ылайыкташтырылышы мүмкүн, формасы түз, U формасы, M формасы жана башка ыңгайлаштырылган формалар. Өлчөмү / кубаттуулугу / чыңалуусун иштеп чыгууга болот, сурап билүүдөн мурун бизге өлчөмүн, түпнуска үлгүлөрүн же чиймесин жөнөтүңүз. 2. JINWEI жылыткычы - кесипкөй жылытуучу элементтердин заводу, биз жылыткычты заказ боюнча 25 жылдан ашык убакыттан бери иштеп келе жатабыз, биздин негизги продукцияларыбыз - дефорст жылыткычы, меш жылыткычы, электр жылытуучу түтүк, алюминий фольга жылыткычы, дренаждык жылыткыч, картер жылыткычы, силикон жылытуучу кур жана башкалар. Эгерде сизде жылыткыч боюнча кандайдыр бир күмөн саноолор болсо, каалаган убакта биз менен байланышсаңыз болот. | |
Канаттуу электр жылытуу түтүгүн түзгөн компоненттерге корпус үчүн металл түтүктөр (темир же дат баспас болот), жогорку температурадагы магний кычкылы порошогу үчүн жылуулук өткөргүчтөр, жылытуучу өзөк үчүн каршылык зымы жана түтүктүн корпусуна оролгон жылуулук раковинасы үчүн металл болот тилкелери кирет. Бул компоненттердин баары так иштетилет жана катуу сапатты көзөмөлдөө текшерүүлөрүнөн өтөт.
Канаттуу түтүктүү жылыткыч - кургак күйүүчү электр жылытуу түтүгүнүн бир түрү. Кургак күйүүчү электр жылытуу түтүкчөлөрүнүн эки негизги түрү бар: калып менен жылытуу жана аба менен кургак күйүү. Канаттуу түтүктүү жылыткычтын аба менен кургак күйүү түрү аба жылуулук өткөрүмдүүлүгүнөн тосулуп калганда пайда болот, бул түтүктүн жылуулукту таратуу жөндөмүнө таасир этет жана өз кезегинде анын иштөө мөөнөтүн кыскартат. Ошондуктан, электр унаасынын жылуулукту таратуу жөндөмүн жогорулатуу үчүн,
Стационардык жана кыймылдуу абаны жылытуу, мисалы, мештер, электр шкафтары, меш, мешти жылуулоо, кондиционер жабдуулары, жылыткычтар, туннель менен жылытуу, автомобиль, текстиль, күнөскана, тамак-аш, үйлөмө радиаторлор, ферма кургаткыч жабдуулары, аба өткөргүч жылыткычтар ж.б.
Сурамжылоодон мурун, бизге төмөндөгү мүнөздөмөлөрдү жөнөтүңүз:
1. Бизге чиймени же чыныгы сүрөттү жөнөтүү;
2. Жылытуучунун өлчөмү, кубаттуулугу жана чыңалуусу;
3. Жылыткычтын кандайдыр бир атайын талаптары.














