| Продукциянын аталышы | 220V/230V инфракызыл керамикалык жылыткыч жылытуучу элемент |
| Материал | Керамика |
| Чыңалуу | 12V-480V, ылайыкташтырылган болушу мүмкүн |
| Ватт | 125-1500W же ылайыкташтырылган |
| Формасы | Жалпак/Ийри/Лампочка |
| Каршылык көрсөтүүчү зым элементи | Ni-Cr же FeCr |
| Пайдалуу толкун толкундарынын диапазону | 2ден 10 мкмге чейин |
| Орточо иштөө мөөнөтү | Шарттарга жараша 20 000 саатка чейин |
| Ички термопара | K же J түрү |
| Колдонуу | Инфракызыл керамикалык жылыткыч |
| Суук аймактар | Узундугуна жана диаметрине жараша 5-25 мм |
| Сунушталган радиация аралыгы | 100 ммден 200 ммге чейин |
| Пакет | бир жылыткыч бир кутуча менен |
| Түс | кара, ак, сары |
| Jingwei жылыткычы - кесипкөй жылытуучу элементтердин өндүрүүчүсү, биздин бардык жылыткычтар сиздин талаптарыңызга ылайыкташтырылышы мүмкүн. Инфракызыл керамикалык жылытуучу элемент үчүн бизде төмөндөгү таблицадагыдай бир аз өлчөмдөр бар, эгерде сизге өлчөмүн өзгөртүү керек болсо, бизге жылыткычтарыңыздын мүнөздөмөлөрү менен электрондук кат жөнөтсөңүз болот жана биз сиздин сурооңуздан кийин сизге эң жакшы бааны сунуштайбыз. Инфракызыл керамикалык жылыткычка K же J тибиндеги термопараларды кошууга болот, стандарттуу пакетте бир кутусу бар бир жылыткыч бар. | |
1. Электр линиясы көмүлгөн куюу, кычкылдануу жок, соккуга туруктуу, туруктуу иштөө мөөнөтү, мономердин температурасын көзөмөлдөй алат, ошондой эле жайгаштырууга жана жылытууга болот, тыгыз жайгашуу, солго жана оңго өйдө-ылдый, идеалдуу бирдиктүү температурага, бирдиктүү температурага, түстүү глазурга ээ болбойт.
2. Өнөр жайлык стандарттуу өлчөмү бар инфракызыл керамикалык жылыткыч, жылытуу бетинин жылытуу зымы жана ошол эле тор зымдарынын башка моделдери
3. Өтө жогорку ысыкка туруктуулук, жогорку температура жарылбайт, коопсуз жана ишенимдүү.
4. Долбоорлоо ылдамдыгы 125 Вттан 500 Втка чейин, иштөө температурасы канчалык жогору болсо, 800 ℃, ал эми жылуулук кубаттуулугунун тыгыздыгы ошончолук жогору, 66 кВт/м².
5. Ийри беттин дизайны инфракызыл керамикалык жылыткычтын арткы бети менен орнотуу абалынын ортосундагы аралыкты көбөйтөт жана тегерек же дого жылытуу системасын орнотууга да ыңгайлуу. Бул жылыткыч керамикалык инфракызыл жылыткычта узак тарыхка ээ жана анын иштеши абдан туруктуу.
1. Инфракызыл керамикалык жылыткычты термопара менен, термопара менен K, J түрлөрүн тандай аласыз
2. Инфракызыл керамикалык жылыткыч төшөгү биздин компаниянын жогорку сапаттагы керамикалык электр терминалдарын жана коюуланган дат баспас болоттон жасалган терминалдарды камсыздай алат.
3. Инфракызыл керамикалык жылыткычтын атайын өлчөмү жана электрдик мүнөздөмөлөрү кардардын талаптарына ылайыкташтырылышы мүмкүн.
1. Кислота жана щелочтуу чөйрөдө жылытуу (мисалы, бут кийимди иштетүү, скотч, фанераны жылытуу).
2. Чоң меш корпусунун титирөөсү же соккусу (мисалы: вакуумдук пластикалык машина, ысык пресстөөчү машина);
3. Кыска аралыкка тез жылытуу (мисалы: басма сыя кургаткыч меш, схемалык тактаны оңдоо столу, электр жылытуу столу). Жана инфракызыл нурлануу менен жылытуунун башка тармактары.
Сурамжылоодон мурун, бизге төмөндөгү мүнөздөмөлөрдү жөнөтүңүз:
1. Бизге чиймени же чыныгы сүрөттү жөнөтүү;
2. Жылытуучунун өлчөмү, кубаттуулугу жана чыңалуусу;
3. Жылыткычтын кандайдыр бир атайын талаптары.
Байланыштар: Ами Чжан
Email: info@benoelectric.com
Вечат: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314











