Продукт параметрлери
| Продукциянын аталышы | 24-00006-20 Муздаткыч контейнерлер үчүн эритүүчү жылыткыч |
| Нымдуулуктун абалынын жылуулоо туруктуулугу | ≥200MΩ |
| Нымдуу жылуулук сыноосунан кийин изоляцияга туруктуулук | ≥30MΩ |
| Нымдуулук абалынын агып кетүү агымы | ≤0.1 мА |
| Беттик жүктөм | ≤3.5W/см2 |
| Түтүктүн диаметри | 6.5мм, 8.0мм, 10.7мм ж.б. |
| Формасы | түз, U формасындагы, W формасындагы, ж.б. |
| Суудагы каршылык көрсөтүүчү чыңалуу | 2000 В/мин (суунун кадимки температурасы) |
| Суудагы изоляцияланган каршылык | 750МОм |
| Колдонуу | Эритүү жылытуучу элемент |
| Түтүктүн узундугу | 300-7500 мм |
| Коргошун зымдын узундугу | 700-1000 мм (ылайыкташтырылган) |
| Бекитүүлөрдү | CE/ CQC |
| Терминалдын түрү | Жекелештирилген |
| 24-00006-20 Муздаткыч контейнерлерди эритүү үчүн жылыткыч, 230V 750W жылыткыч элементи негизинен муздаткыч контейнерлерде колдонулат. Барактын материалы: SS304L Жылытуу түтүгүнүн диаметри: 10.7 мм Сырткы көрүнүштүн таасири: биз аларды кочкул жашыл же ачык боз же кара түстө жасай алабыз. | |
Продукциянын конфигурациясы
Муздаткыч деп аталган электр жылытуучу элементдат баспас болоттон жасалган эритүү жылыткычымуздаткыч жабдууларды, мисалы, арал шкафтарын, дисплейлерди жана ар кандай муздаткыч үйлөрдү эритүү үчүн атайын иштелип чыккан. Эритүү милдетин аткаруу үчүн, аны суу чогулткучтун корпусуна, конденсатордун канаттарына жана аба муздаткычына оңой эле салса болот. Эң сонун эритүү жана жылытуу мүмкүнчүлүктөрү, туруктуу электрдик касиеттери, жогорку изоляцияга туруктуулугу, коррозияга туруктуулугу, картаюуга каршылыгы, жогорку ашыкча жүктөм сыйымдуулугу, аз агып кетүү тогу, туруктуулугу, ишенимдүүлүгү жана узак кызмат мөөнөтү муздак бөлмө жылытуучу элементтин өзгөчөлүктөрү болуп саналат.
Өндүрүштө алюминий кабык материалдары, Incoloy840, 800, дат баспас болот 304, 321 жана 310S колдонулат.Контейнерди эритүү үчүн жылыткычтарМындан тышкары, аяктоо стилдеринин кеңири түрү сунушталат.
Аба муздаткыч модели үчүн эритүү жылыткычы
Продукциянын артыкчылыктары
1. Эритүүчү муздак бөлмө эритүүчү жылыткычтар негизинен аба муздаткычтары, муздаткычтар, тоңдургучтар ж.б. сыяктуу муздаткыч жабдууларында колдонулат.
2. Жакшы изоляцияга жана суу өткөрбөй турган касиетке ээ.
3. Эритүүчү жылыткыч түтүкчөсүн өндүрүүдө, адатта, жакшы дат баскан 304 дат баспас болот колдонулат.
4. Муздаткычтын эритүүчү жылыткычынын мүнөздөмөлөрү (түтүктүн диаметри, формасы, узундугу, кубаттуулугу жана чыңалуусу) кардардын талаптарына ылайыкташтырылышы мүмкүн.
Өндүрүш процесси
Кызмат
Иштеп чыгуу
өнүмдөрдүн мүнөздөмөлөрүн, чиймесин жана сүрөтүн алды
Цитаталар
менеджер суроо-талапка 1-2 сааттын ичинде жооп берип, бааны жөнөтөт
Үлгүлөр
Көк өндүрүштөн мурун продукциянын сапатын текшерүү үчүн акысыз үлгүлөр жөнөтүлөт
Өндүрүш
Продукциянын мүнөздөмөсүн кайрадан ырастаңыз, андан кийин өндүрүштү уюштуруңуз
Заказ
Үлгүлөрдү ырастагандан кийин буйрутма бериңиз
Сыноо
Биздин QC командасы жеткирүү алдында продукциянын сапатын текшерет
Таңгактоо
зарылчылыкка жараша продукцияларды таңгактоо
Жүктөлүүдө
Даяр продукцияны кардардын контейнерине жүктөө
Алынууда
Сиздин заказыңызды алдым
Эмне үчүн бизди тандашыңыз керек
•25 жылдык экспорт жана 20 жылдык өндүрүш тажрыйбасы
•Завод болжол менен 8000 м² аянтты ээлейт
•2021-жылы порошок толтуруучу машина, түтүктү кичирейтүүчү машина, түтүктү ийүүчү жабдуулар ж.б. сыяктуу ар кандай заманбап өндүрүштүк жабдуулар алмаштырылган.
•орточо күнүмдүк чыгаруу болжол менен 15000 даана
• Кооперативдин ар кандай кардары
•Ыңгайлаштыруу сиздин талабыңызга жараша болот
Сертификат
Окшош өнүмдөр
Заводдун сүрөтү
Сурамжылоодон мурун, бизге төмөндөгү мүнөздөмөлөрдү жөнөтүңүз:
1. Бизге чиймени же чыныгы сүрөттү жөнөтүү;
2. Жылытуучунун өлчөмү, кубаттуулугу жана чыңалуусу;
3. Жылыткычтын кандайдыр бир атайын талаптары.
Байланыштар: Ами Чжан
Email: info@benoelectric.com
Вечат: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














