Продукт параметрлери
| Продукциянын аталышы | 24-66605-00 Муздаткычтагы контейнерлерди эритүүчү жылыткыч |
| Нымдуулуктун абалынын жылуулоо туруктуулугу | ≥200MΩ |
| Нымдуу жылуулук сыноосунан кийин изоляцияга туруктуулук | ≥30MΩ |
| Нымдуулук абалынын агып кетүү агымы | ≤0.1 мА |
| Беттик жүктөм | ≤3.5W/см2 |
| Түтүктүн диаметри | 10,7 мм |
| Формасы | түз, U формасындагы, W формасындагы, ж.б. |
| Суудагы каршылык көрсөтүүчү чыңалуу | 2000 В/мин (суунун кадимки температурасы) |
| Суудагы изоляцияланган каршылык | 750МОм |
| Колдонуу | Эритүү жылытуучу элемент |
| Түтүктүн узундугу | 300-7500 мм |
| Коргошун зымдын узундугу | 700-1000 мм (ылайыкташтырылган) |
| Бекитүүлөрдү | CE/ CQC |
| Терминалдын түрү | Жекелештирилген |
| Жылыткыч элемент 24-66605-00Муздаткычтагы контейнерлерди эритүүчү жылыткыч460V 450W Бул буюм биздин даяр буюмубуз, эгер сизде кандайдыр бир кызыкчылыктар болсо, байланышып, сыноо үчүн үлгү сураңыз. Материалдар: SS304 + MgO + Силикон коргошун зымдары | |
Продукциянын конфигурациясы
Theконтейнерди эритүү жылыткыч элементинегизинен электр жылытуу зымына негизделген дат баспас болоттон жасалган эритүү жылытуу түтүгү. Муздаткычтын ичиндеги суу акыры бууланткыч иштеп жатканда анын бетинде калың үшүк катмарына айланып конденсацияланат. үшүктүн жылуулук өткөрүмдүүлүгү өтө төмөн болгондуктан, муздаткычтын муздатуу эффективдүүлүгү бир топ төмөндөйт. Натыйжада, муздаткычтын эритүү жылыткыч элементи өз убагында эриши керек.
Аба муздаткыч модели үчүн эритүү жылыткычы
Продукциянын артыкчылыктары
1. Жакшы эритүү жана жылытуу эффектиси
2. Коррозияга туруктуу жана картаюуга каршы,
3. Узак мөөнөттүү иштөө убактысы,
4. Жылуулук алмашуу ылдамдыгы тез
5. Туруктуулук жана ишенимдүүлүк
Өндүрүш процесси
Кызмат
Иштеп чыгуу
өнүмдөрдүн мүнөздөмөлөрүн, чиймесин жана сүрөтүн алды
Цитаталар
менеджер суроо-талапка 1-2 сааттын ичинде жооп берип, бааны жөнөтөт
Үлгүлөр
Көк өндүрүштөн мурун продукциянын сапатын текшерүү үчүн акысыз үлгүлөр жөнөтүлөт
Өндүрүш
Продукциянын мүнөздөмөсүн кайрадан ырастаңыз, андан кийин өндүрүштү уюштуруңуз
Заказ
Үлгүлөрдү ырастагандан кийин буйрутма бериңиз
Сыноо
Биздин QC командасы жеткирүү алдында продукциянын сапатын текшерет
Таңгактоо
зарылчылыкка жараша продукцияларды таңгактоо
Жүктөлүүдө
Даяр продукцияны кардардын контейнерине жүктөө
Алынууда
Сиздин заказыңызды алдым
Эмне үчүн бизди тандашыңыз керек
•25 жылдык экспорт жана 20 жылдык өндүрүш тажрыйбасы
•Завод болжол менен 8000 м² аянтты ээлейт
•2021-жылы порошок толтуруучу машина, түтүктү кичирейтүүчү машина, түтүктү ийүүчү жабдуулар ж.б. сыяктуу ар кандай заманбап өндүрүштүк жабдуулар алмаштырылган.
•орточо күнүмдүк чыгаруу болжол менен 15000 даана
• Кооперативдин ар кандай кардары
•Ыңгайлаштыруу сиздин талабыңызга жараша болот
Сертификат
Окшош өнүмдөр
Заводдун сүрөтү
Сурамжылоодон мурун, бизге төмөндөгү мүнөздөмөлөрдү жөнөтүңүз:
1. Бизге чиймени же чыныгы сүрөттү жөнөтүү;
2. Жылытуучунун өлчөмү, кубаттуулугу жана чыңалуусу;
3. Жылыткычтын кандайдыр бир атайын талаптары.
Байланыштар: Ами Чжан
Email: info@benoelectric.com
Вечат: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














