Продукт параметрлери
| Продукциянын аталышы | 245X60 мм инфракызыл керамикалык жылыткыч панели |
| Материал | Керамика |
| Чыңалуу | 12V-480V, ылайыкташтырылган болушу мүмкүн |
| Ватт | 125-1500W же ылайыкташтырылган |
| Формасы | Жалпак/Ийри/Лампочка |
| Каршылык көрсөтүүчү зым элементи | Ni-Cr же FeCr |
| Пайдалуу толкун толкундарынын диапазону | 2ден 10 мкмге чейин |
| Орточо иштөө мөөнөтү | Шарттарга жараша 20 000 саатка чейин |
| Ички термопара | K же J түрү |
| Колдонуу | Инфракызыл керамикалык жылыткыч |
| Суук аймактар | Узундугуна жана диаметрине жараша 5-25 мм |
| Сунушталган радиация аралыгы | 100 ммден 200 ммге чейин |
| Пакет | бир жылыткыч бир кутуча менен |
| Түс | кара, ак, сары |
| Инфракызыл керамикалык жылыткычтын стандарттуу өлчөмү 1. 60*60 мм2. 120ммx60мм3. 122ммx60мм 4. 120мм*120мм5. 122мм*122мм6. 240мм*60мм 7. 245мм*60мм K же J тибиндеги термопара менен | |
Продукциянын конфигурациясы
Керамикалык инфракызыл жылытуучу плитаРадиатор керамикалык көңдөй калыптоо процесси менен куюлат, ал эми аба жылуулук изоляциялоочу материал катары эмиссиянын бети менен арткы бетинин ортосунда колдонулат. Катуу радиаторго салыштырмалуу, алдын ала ысытуу убактысы салыштырмалуу кыскарат.Инфракызыл керамикалык жылыткыч панелимаксималдуу иштөө температурасы 630 ° C, орточо жер үстүндөгү электр кубатынын тыгыздыгы 38,4 кВт/м² чейин, ал эми жылытуу кубаттуулугунун диапазону 60 Вттан 600 Втка чейин.
Продукциялардын өзгөчөлүгү
1. Стандарттык дизайн: Иштөө чыңалуу 230 вольт, керамикалык көңдөй куюу процессинде куюу, зымдын узундугу 85 мм.
2. Орнотулган термопара радиатору: Орнотулган K тибиндеги (NiCr-Ni) термопара модели T-HFS,T-HFS/ 1,T-HFS/2,T-HFS/4, термопара туташтыруучу зымдын узундугу 100 мм.
3. Ыңгайлаштырылган: Атайын кубаттуулук, атайын иштөө чыңалуу, узартылган зым, "O" түрүндөгү зым туташтыргычы
Продукциянын колдонулушу
1. Кислота жана щелочтуу чөйрөдө жылытуу (мисалы, бут кийимди иштетүү, скотч, фанераны жылытуу).
2. Чоң мештин корпусунун титирөөсү же таасири (мисалы: вакуумдук пластикалык машина, ысык пресстөөчү машина)
3. Кыска аралыкка тез жылытуу (мисалы: басма сыя кургаткыч меш, схемалык тактаны оңдоо столу, электр жылытуу столу). Жана инфракызыл нурлануу менен жылытуунун башка тармактары.
Өндүрүш процесси
Кызмат
Иштеп чыгуу
өнүмдөрдүн мүнөздөмөлөрүн, чиймесин жана сүрөтүн алды
Цитаталар
менеджер суроо-талапка 1-2 сааттын ичинде жооп берип, бааны жөнөтөт
Үлгүлөр
Көк өндүрүштөн мурун продукциянын сапатын текшерүү үчүн акысыз үлгүлөр жөнөтүлөт
Өндүрүш
Продукциянын мүнөздөмөсүн кайрадан ырастаңыз, андан кийин өндүрүштү уюштуруңуз
Заказ
Үлгүлөрдү ырастагандан кийин буйрутма бериңиз
Сыноо
Биздин QC командасы жеткирүү алдында продукциянын сапатын текшерет
Таңгактоо
зарылчылыкка жараша продукцияларды таңгактоо
Жүктөлүүдө
Даяр продукцияны кардардын контейнерине жүктөө
Алынууда
Сиздин заказыңызды алдым
Эмне үчүн бизди тандашыңыз керек
•25 жылдык экспорт жана 20 жылдык өндүрүш тажрыйбасы
•Завод болжол менен 8000 м² аянтты ээлейт
•2021-жылы порошок толтуруучу машина, түтүктү кичирейтүүчү машина, түтүктү ийүүчү жабдуулар ж.б. сыяктуу ар кандай заманбап өндүрүштүк жабдуулар алмаштырылган.
•орточо күнүмдүк чыгаруу болжол менен 15000 даана
• Кооперативдин ар кандай кардары
•Ыңгайлаштыруу сиздин талабыңызга жараша болот
Сертификат
Окшош өнүмдөр
Заводдун сүрөтү
Сурамжылоодон мурун, бизге төмөндөгү мүнөздөмөлөрдү жөнөтүңүз:
1. Бизге чиймени же чыныгы сүрөттү жөнөтүү;
2. Жылытуучунун өлчөмү, кубаттуулугу жана чыңалуусу;
3. Жылыткычтын кандайдыр бир атайын талаптары.
Байланыштар: Ами Чжан
Email: info@benoelectric.com
Вечат: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314












