Продукт параметрлери
| Продукциянын аталышы | 2500W Fin жылытуучу элемент аба жылыткычы |
| Нымдуулуктун абалынын жылуулоо туруктуулугу | ≥200MΩ |
| Нымдуу жылуулук сыноосунан кийин изоляцияга туруктуулук | ≥30MΩ |
| Нымдуулук абалынын агып кетүү агымы | ≤0.1 мА |
| Беттик жүктөм | ≤3.5W/см2 |
| Түтүктүн диаметри | 6.5 мм, 8.0 мм ж.б. |
| Формасы | Түз, U формасындагы, W формасындагы же ылайыкташтырылган |
| Каршылык көрсөтүүчү чыңалуу | 2000В/мүн |
| Изоляцияланган каршылык | 750МОм |
| Колдонуу | Канаттуу жылытуучу элемент |
| Терминал | Резина баш, фланец |
| Узундугу | Жекелештирилген |
| Бекитүүлөрдү | CE, CQC |
| Канаттуу аба жылытуучу элементтин формасын биз көбүнчө түз, U формасында, W формасында жасайбыз, ошондой эле зарылчылыкка жараша кээ бир атайын формаларды ыңгайлаштыра алабыз. Көпчүлүк кардарлар түтүк башын фланец боюнча тандашат, эгер сиз канаттуу аба жылытуучу элементтерди агрегат муздаткычында же башка эритүү жабдууларында колдонсоңуз, балким, баш пломбасын силикон резина менен тандай аласыз, бул пломбалоо ыкмасы эң жакшы суу өткөрбөйт. | |
Продукциянын конфигурациясы
Жылытуучу элементтин аба жылыткычы кадимки жылытуу түтүктөрүнүн бетине орнотулган үзгүлтүксүз спираль канаттарын кошуу менен жылуулукту таркатууга жетишет. Радиатор беттин аянтын бир топ көбөйтөт жана абага тезирээк өтүүгө мүмкүндүк берет, ошону менен беттик элементтердин температурасын төмөндөтөт. Канаттуу түтүктүү жылыткычтарды ар кандай формада ыңгайлаштырууга болот жана аларды суу, май, эриткичтер жана процесстик эритмелер, эриген материалдар, аба жана газдар сыяктуу суюктуктарга түз чөмүлтүүгө болот. Майда аба жылыткыч элементи дат баспас болоттон жасалган материалдан жасалган, аны май, аба же кант сыяктуу ар кандай затты же затты ысытуу үчүн колдонсо болот.
Форманы тандоо
Продукциянын артыкчылыктары
1: Тандалган темир, 201 дат баспас болот, 304 дат баспас болот, бышык, жогорку температурага туруктуу
2: Магний кычкылы порошогу күйүүгө туруктуу, жогорку изоляциялык көрсөткүчтөргө жана тез ысытууга ээ
3: Так жылуулук раковинасы, коддоо дизайны, механикалык иштетүү жана ороо, бирдей жылытуу
4: Бренддик электр жылытуучу зым, жогорку температурага туруктуулук, кычкылданууга туруктуулук, бышык
Өндүрүш процесси
Кызмат
Иштеп чыгуу
өнүмдөрдүн мүнөздөмөлөрүн, чиймесин жана сүрөтүн алды
Цитаталар
менеджер суроо-талапка 1-2 сааттын ичинде жооп берип, бааны жөнөтөт
Үлгүлөр
Көк өндүрүштөн мурун продукциянын сапатын текшерүү үчүн акысыз үлгүлөр жөнөтүлөт
Өндүрүш
Продукциянын мүнөздөмөсүн кайрадан ырастаңыз, андан кийин өндүрүштү уюштуруңуз
Заказ
Үлгүлөрдү ырастагандан кийин буйрутма бериңиз
Сыноо
Биздин QC командасы жеткирүү алдында продукциянын сапатын текшерет
Таңгактоо
зарылчылыкка жараша продукцияларды таңгактоо
Жүктөлүүдө
Даяр продукцияны кардардын контейнерине жүктөө
Алынууда
Сиздин заказыңызды алдым
Эмне үчүн бизди тандашыңыз керек
•25 жылдык экспорт жана 20 жылдык өндүрүш тажрыйбасы
•Завод болжол менен 8000 м² аянтты ээлейт
•2021-жылы порошок толтуруучу машина, түтүктү кичирейтүүчү машина, түтүктү ийүүчү жабдуулар ж.б. сыяктуу ар кандай заманбап өндүрүштүк жабдуулар алмаштырылган.
•орточо күнүмдүк чыгаруу болжол менен 15000 даана
• Кооперативдин ар кандай кардары
•Ыңгайлаштыруу сиздин талабыңызга жараша болот
Сертификат
Окшош өнүмдөр
Заводдун сүрөтү
Сурамжылоодон мурун, бизге төмөндөгү мүнөздөмөлөрдү жөнөтүңүз:
1. Бизге чиймени же чыныгы сүрөттү жөнөтүү;
2. Жылытуучунун өлчөмү, кубаттуулугу жана чыңалуусу;
3. Жылыткычтын кандайдыр бир атайын талаптары.
Байланыштар: Ами Чжан
Email: info@benoelectric.com
Вечат: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














