Продукт параметрлери
| Продукциянын аталышы | Муздаткыч үчүн 356*410 мм алюминий фольга жылыткыч |
| Материал | жылытуучу зым + алюминий фольга лентасы |
| Чыңалуу | 220В |
| Кубат | 60 Вт |
| Формасы | Жекелештирилген |
| Коргошун зымдын узундугу | Жекелештирилген |
| Терминалдык модель | Жекелештирилген |
| Каршылык көрсөтүүчү чыңалуу | 2000В/мүн |
| MOQ | 120 даана |
| Колдонуу | Алюминий фольга жылыткыч |
| Пакет | 100 даана бир кутуча |
| Өлчөмү, формасы жана кубаттуулугу/чыңалууКытай алюминий фольга жылыткыч плитасыкардардын талабы боюнча ыңгайлаштырылышы мүмкүн, биз жылыткычтын сүрөттөрүнө ылайык жасалышы мүмкүн жана кээ бир атайын формага чийме же үлгүлөр керек. | |
Продукциянын конфигурациясы
Муздаткычтын алюминий фольга жылыткычтары эритүү системасында жылытуу элементтери катары колдонулат, ал бууланткычтын катушкаларында муздун топтолушун убакыттын өтүшү менен жок кылуу үчүн иштелип чыккан. Муздаткычтын алюминий фольга жылыткычы бууланткычтын катушкаларынын артына жайгаштырылган жана эритүү системасындагы термостатка туташтырылган. Термостат жылыткычтын качан күйүп-өчүрүлөөрүн башкарат. Катушкалардын температурасы белгилүү бир чектен төмөн түшкөндө, термостат жылыткычка күйгүзүү сигналын берет, бул катушкаларды ысытат, музду эритет жана анын тоңдургучтан агып чыгышына мүмкүндүк берет.
Муздаткычтын бөлүктөрүнүн алюминий фольга жылыткычтары жогорку натыйжалуулугу жана бирдей жылытуу кубаттуулугунан улам бул функция үчүн артыкчылыктуу, бул аларды муздаткычтын ичиндеги жабык жайлар үчүн идеалдуу кылат. Андан тышкары, аларды белгилүү бир формага жана өлчөмдөргө ылайыкташтырууга болот.
Продукциянын өзгөчөлүктөрү
1. Натыйжалуу жана бирдей жылытуу
2. Тез жылытуу жана муздатуу
3. Жеңил жана төмөн профилдүү дизайн
4. Белгилүү бир формага жана өлчөмдөргө ылайыкташтырылышы мүмкүн
5. Нымдуулукка жана химиялык заттарга туруктуу
6. Бышык жана узак мөөнөттүү
Продукциянын колдонулушу
Өндүрүш процесси
Кызмат
Иштеп чыгуу
өнүмдөрдүн мүнөздөмөлөрүн, чиймесин жана сүрөтүн алды
Цитаталар
менеджер суроо-талапка 1-2 сааттын ичинде жооп берип, бааны жөнөтөт
Үлгүлөр
Көк өндүрүштөн мурун продукциянын сапатын текшерүү үчүн акысыз үлгүлөр жөнөтүлөт
Өндүрүш
Продукциянын мүнөздөмөсүн кайрадан ырастаңыз, андан кийин өндүрүштү уюштуруңуз
Заказ
Үлгүлөрдү ырастагандан кийин буйрутма бериңиз
Сыноо
Биздин QC командасы жеткирүү алдында продукциянын сапатын текшерет
Таңгактоо
зарылчылыкка жараша продукцияларды таңгактоо
Жүктөлүүдө
Даяр продукцияны кардардын контейнерине жүктөө
Алынууда
Сиздин заказыңызды алдым
Эмне үчүн бизди тандашыңыз керек
•25 жылдык экспорт жана 20 жылдык өндүрүш тажрыйбасы
•Завод болжол менен 8000 м² аянтты ээлейт
•2021-жылы порошок толтуруучу машина, түтүктү кичирейтүүчү машина, түтүктү ийүүчү жабдуулар ж.б. сыяктуу ар кандай заманбап өндүрүштүк жабдуулар алмаштырылган.
•орточо күнүмдүк чыгаруу болжол менен 15000 даана
• Кооперативдин ар кандай кардары
•Ыңгайлаштыруу сиздин талабыңызга жараша болот
Сертификат
Окшош өнүмдөр
Заводдун сүрөтү
Сурамжылоодон мурун, бизге төмөндөгү мүнөздөмөлөрдү жөнөтүңүз:
1. Бизге чиймени же чыныгы сүрөттү жөнөтүү;
2. Жылытуучунун өлчөмү, кубаттуулугу жана чыңалуусу;
3. Жылыткычтын кандайдыр бир атайын талаптары.
Байланыштар: Ами Чжан
Email: info@benoelectric.com
Вечат: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














