| Продукциянын аталышы | 38*38CM алюминийден куюлган жылыткычтар плитасы |
| Нымдуулуктун абалынын жылуулоо туруктуулугу | ≥200MΩ |
| Нымдуу жылуулук сыноосунан кийин изоляцияга туруктуулук | ≥30MΩ |
| Нымдуулук абалынын агып кетүү агымы | ≤0.1 мА |
| Беттик жүктөм | ≤3.5W/см2 |
| Өлчөмү | 380*380 мм |
| Чыңалуу | 110-230В |
| Суудагы каршылык көрсөтүүчү чыңалуу | 2000 В/мин (суунун кадимки температурасы) |
| Суудагы изоляцияланган каршылык | 750МОм |
| Колдонуу | алюминийден жасалган ысык плита |
| Башка плитанын өлчөмү | 290 * 380 мм, 400 * 500 мм, 400 * 600 мм ж.б. |
| Алюминийден куюлган жылыткычтар алюминий куймаларын калып аркылуу куюп, жылуулук түтүктөрү менен машинага жайгаштырылат, бизде 290 * 380, 380 * 380, 400 * 500, 400 * 600, 500 * 700, 600 * 800 мм ж.б. сыяктуу запастардын өлчөмү бар. Мындан тышкары, бизде чоң өлчөмдөгү алюминий жылытуучу плиталар да бар, 1000 * 1200 мм, 1000 * 1500 мм, 600 * 1200 мм. Алюминий жылыткыч плитасы негизинен жылуулук пресс машинасына, гидравликалык машиналарга жана куюучу калыптоочу машиналарга колдонулат. | |
Алюминийден жасалган куюлган жылыткыч плита жылуулукту бирдей өткөрүүдө жогорку эффективдүүлүккө ээ. Анын иштөө температурасы, адатта, 400-500 C түзөт, эгерде анын бетине температураны түшүрүүчү орнотулуп, ичине инфракызыл жылуулук басылса, электр энергиясын керектөө мурдагыга караганда 30% га азайышы мүмкүн.
1. Түтүктүү электр жылытуучу элементти жылытуучу материал жана изолятор катары кабыл алат, керектүү формага келтирилгенден кийин, ал калыптарга салынып, андан кийин стандарттуу куюучу алюминий жылыткыч болуу үчүн машина менен так иштетилет.
2. ысытылган материалга тыгыз жабышып калышы мүмкүн, ошондуктан алюминий жылытуучу плитанын өзгөчөлүктөрү керектүү температурага тез ысыйт. Жогорку жылуулук өткөрүмдүүлүгү, бирдей ысытылышы, титирөөгө жана мээ чайкалышына туруктуу эскирүүдөн коргоо, узак кызмат мөөнөтү, коопсуз жана ишенимдүү.
Алюминий жылытуучу плита ар кандай машина куруу өнөр жайларында кеңири колдонулат. Иштөө температурасы 350'C (алюминий) чейин жетиши мүмкүн. Жылуулукту сайма бетине бир багытка топтоо үчүн, продуктунун башка тарабында жылуулукту кармоочу жана жылуулук изоляциялоочу материалдар бар. Ошондуктан, ал алдыңкы технология, жогорку жылуулукту сактоо, узак мөөнөттүү кызмат мөөнөтү сыяктуу артыкчылыктарга ээ. Алюминий жылытуучу плита пластик экструзиясында, химиялык булада, үйлөмө калыптоо машиналарында кеңири колдонулат.
Сурамжылоодон мурун, бизге төмөндөгү мүнөздөмөлөрдү жөнөтүңүз:
1. Бизге чиймени же чыныгы сүрөттү жөнөтүү;
2. Жылытуучунун өлчөмү, кубаттуулугу жана чыңалуусу;
3. Жылыткычтын кандайдыр бир атайын талаптары.
Байланыштар: Ами Чжан
Email: info@benoelectric.com
Вечат: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314















