Продукт параметрлери
| Продукциянын аталышы | 40*50 см алюминий жылытуучу плита |
| Жылытуу бөлүгү | Электр жылытуу түтүгү |
| Чыңалуу | 110В-230В |
| Кубат | Жекелештирилген |
| Бир комплект | Үстүнкү жылытуучу плита + түбүнүн негизи |
| Тефлон каптоо | Кошулушу мүмкүн |
| Өлчөмү | 290 * 380 мм, 380 * 380 мм ж.б. |
| MOQ | 10 комплект |
| Пакет | Жыгач кутуга же паллетке таңгакталган |
| Колдонуу | Алюминий жылытуучу плита |
| TheЖылуулук пресс машинасы үчүн алюминий жылытуучу плитаөлчөмү төмөндөгүдөй: 100 * 100 мм, 200 * 200 мм, 290 * 380 мм, 380 * 380 мм, 400 * 500 мм, 400 * 600 мм, 500 * 600 мм, 600 * 800 мм ж.б. Бизде чоң өлчөмдөр да баралюминий жылуулук пресс плитасы, мисалы, 1000 * 1200 мм, 1000 * 1500 мм жана башкалар. Буларалюминийден жасалган ысык плиталарБизде калыптар бар жана эгер сизге ыңгайлаштырылган калыптар керек болсо, бизге алюминий жылытуучу плиталардын чиймелерин жөнөтүңүз (калыптын акысын өзүңүз төлөшүңүз керек.) | |
400*500 мм
380*380 мм
130*130 мм
Продукциянын конфигурациясы
Куюучу алюминий жылытуучу плита бардык пластик экструзия машиналары үчүн маанилүү компонент болуп саналат. Куюучу жылытуучу плиталар алюминийден же колодон жасалган. Ички жумушчу бетиндеги катуу иштетүү чыдамкайлыгы жана жогорку сапаттагы жылытуучу элементтин конструкциясы жогорку өндүрүмдүүлүктү кепилдейт.
Колдонмо
Экструдердик машиналар үчүн аба менен муздатуучу куюучу алюминий жылыткыч - Жарым өткөргүчтөрдү кайра иштетүү өнөр жайынын эң катуу талаптарына жооп берген куюлган алюминий жана коло жылыткычтар. Эң катуу сапат стандарттары боюнча өндүрүлгөн бул жылыткычтар өнөр жай күткөн жана талап кылган ишти камсыз кылуу үчүн иштелип чыккан.
* Бышыруучу плита жылыткычтары
* Бышыруу/Муздатуу үчүн пьедестал жылыткычтары
* Бышыруу/Муздатуу үчүн плита жылыткычтары
* Куюлган ысык чака жылыткычтары
* Жогорку температуралуу плита жылыткычтары
* Стандарттуу пьедестал жылыткычтары
Өндүрүш процесси
Кызмат
Иштеп чыгуу
өнүмдөрдүн мүнөздөмөлөрүн, чиймесин жана сүрөтүн алды
Цитаталар
менеджер суроо-талапка 1-2 сааттын ичинде жооп берип, бааны жөнөтөт
Үлгүлөр
Көк өндүрүштөн мурун продукциянын сапатын текшерүү үчүн акысыз үлгүлөр жөнөтүлөт
Өндүрүш
Продукциянын мүнөздөмөсүн кайрадан ырастаңыз, андан кийин өндүрүштү уюштуруңуз
Заказ
Үлгүлөрдү ырастагандан кийин буйрутма бериңиз
Сыноо
Биздин QC командасы жеткирүү алдында продукциянын сапатын текшерет
Таңгактоо
зарылчылыкка жараша продукцияларды таңгактоо
Жүктөлүүдө
Даяр продукцияны кардардын контейнерине жүктөө
Алынууда
Сиздин заказыңызды алдым
Эмне үчүн бизди тандашыңыз керек
•25 жылдык экспорт жана 20 жылдык өндүрүш тажрыйбасы
•Завод болжол менен 8000 м² аянтты ээлейт
•2021-жылы порошок толтуруучу машина, түтүктү кичирейтүүчү машина, түтүктү ийүүчү жабдуулар ж.б. сыяктуу ар кандай заманбап өндүрүштүк жабдуулар алмаштырылган.
•орточо күнүмдүк чыгаруу болжол менен 15000 даана
• Кооперативдин ар кандай кардары
•Ыңгайлаштыруу сиздин талабыңызга жараша болот
Сертификат
Окшош өнүмдөр
Заводдун сүрөтү
Сурамжылоодон мурун, бизге төмөндөгү мүнөздөмөлөрдү жөнөтүңүз:
1. Бизге чиймени же чыныгы сүрөттү жөнөтүү;
2. Жылытуучунун өлчөмү, кубаттуулугу жана чыңалуусу;
3. Жылыткычтын кандайдыр бир атайын талаптары.
Байланыштар: Ами Чжан
Email: info@benoelectric.com
Вечат: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314















