| Продукциянын аталышы | Кондиционердин компрессорунун картеринин жылыткычынын куру |
| Материал | Силикон резина |
| Туурасы | 14мм, 20мм, 25мм ж.б. |
| Курдун узундугу | Жекелештирилген |
| Коргошун зымдын узундугу | 1000 мм, же ыңгайлаштырылган. |
| Чыңалуу | 12V-230V |
| Кубат | Жекелештирилген |
| Суудагы каршылык көрсөтүүчү чыңалуу | 2000 В/мин (суунун кадимки температурасы) |
| Суудагы изоляцияланган каршылык | 750МОм |
| Колдонуу | Картер жылыткычы |
| Терминалдык модель | Жекелештирилген |
| Сертификациялоо | CE |
| Пакет | бир жылыткыч жана бир баштык |
| TheКомпрессордук жылытуу курукондиционердин картери үчүн колдонулат, картердин жылыткычынын куру бизде 14 мм жана 20 мм, курдун узундугу картердин айланасына жараша жасалышы мүмкүн. Курдун узундугуна жана кубаттуулугуна жараша картердин жылыткычынын туурасын тандай аласыз. | |
Силикон резина картер жылыткычыБул өзгөчө жумшак жылытуучу курдун бир түрү, никель-хром эритмесинен жасалган зымдан жана изоляциялык материалдан турат, жогорку кубаттуулук тыгыздыгы, тез жылытуу, жогорку жылуулук эффективдүүлүгү жана узак кызмат мөөнөтү сыяктуу мүнөздөмөлөргө ээ.компрессордук жылытуу курубанкаларды, түтүктөрдү, цистерналарды жана ар кандай өнөр жай жабдууларынын башка контейнерлерин жылытуу жана кармоо үчүн ылайыктуу.компрессордук картер жылыткычыЭлектр жылытуучу материал никель-хром эритмесинин тилкеси, изоляциялык материал көп катмарлуу щелочсуз айнек буласынан жасалган, жакшы температурага туруктуулукка жана ишенимдүү изоляциялык көрсөткүчтөргө ээ.Силикон резина жылытуучу куржылытылган бөлүктүн бетине түз оролушу мүмкүн, бул бирдей жылытууга жана жөнөкөй орнотууга, ыңгайлуу колдонууга, коопсуз жана ишенимдүү болууга жетишүүгө мүмкүндүк берет.кондиционер үчүн картер жылыткычыар кандай мүнөздөмөлөргө ээ, узундугун 100 смден 600 смге чейин, туурасын 14 мм, 20 мм, 25 мм сыяктуу ар кандай параметрлерге ылайыкташтырса болот, бул ар кандай колдонуу сценарийлеринин муктаждыктарын канааттандыруу үчүн.
Силикон резина жылытуучу курду колдонуукартерди жылытуучу куркондиционердин компрессору өзгөчө маанилүү.компрессордук жылыткыч курнегизинен суук абалда кондиционердин корпусундагы трансмиссиялык майды жылытууга жардам берүү, агрегаттын кадимкидей ишке киришин камсыз кылуу, ошол эле учурда компрессорду суук кышта бузулбастан коргоо, кызмат мөөнөтүн узартуу үчүн колдонулат.кранказа жылытуу курушкафтын кондиционери, дубалга илинүүчү кондиционер, терезе кондиционери ж.б. сыяктуу кеңири колдонмолордо колдонулуп келет, бул анын жабдуулардын нормалдуу иштешин камсыз кылууда жана иштөө мөөнөтүн узартууда маанилүү ролун көрсөтөт.
Сурамжылоодон мурун, бизге төмөндөгү мүнөздөмөлөрдү жөнөтүңүз:
1. Бизге чиймени же чыныгы сүрөттү жөнөтүү;
2. Жылытуучунун өлчөмү, кубаттуулугу жана чыңалуусу;
3. Жылыткычтын кандайдыр бир атайын талаптары.
Байланыштар: Ами Чжан
Email: info@benoelectric.com
Вечат: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314













