Продукт параметрлери
| Продукциянын аталышы | Алюминий эритүүчү бууланткыч жылыткыч түтүк |
| Нымдуулуктун абалынын жылуулоо туруктуулугу | ≥200MΩ |
| Нымдуу жылуулук сыноосунан кийин изоляцияга туруктуулук | ≥30MΩ |
| Нымдуулук абалынын агып кетүү агымы | ≤0.1 мА |
| Беттик жүктөм | ≤3.5W/см2 |
| Түтүктүн диаметри | 4.5 мм, 6.5 мм |
| Формасы | ылайыкташтырылган |
| Каршылык көрсөтүүчү чыңалуу | 2000В/мүн |
| Изоляцияланган каршылык | 750МОм |
| Колдонуу | Алюминий эритүүчү жылыткыч |
| Түтүктүн узундугу | 300-7500 мм |
| Коргошун зымдын узундугу | 700-1000 мм (ылайыкташтырылган) |
| Бекитүүлөрдү | CE/ CQC |
| Терминалдын түрү | Жекелештирилген |
| Jingwei жылыткычыКытай алюминий түтүк эритүү жылыткычзаводдо алюминий жылытуу түтүгүнүн спецификациясын кардардын сүрөтү же үлгүлөрү катары ыңгайлаштырса болот. Учурда биз бир нече продукция чыгардыкалюминий эритүүчү жылыткычнегизинен Египетке жана башка Жакынкы Чыгыш өлкөлөрүнө экспорттолот, эгер сиз биз менен байланышуу керек болсо. | |
Продукциянын конфигурациясы
Алюминий жылытуу түтүгүн эритүүмуздаткычты, тоңдургучту жана башка жабдууларды эритүү жана эритүү үчүн колдонулган электр жылытуу компонентинин бир түрү.алюминий эритүүчү жылыткычнегизинен алюминий түтүктү алып жүрүүчү жана орнотулган жылытуу линиясы катары колдонот, силикон резина изоляцияланган жылытуу линиясы аркылуу тез, бирдей жана коопсуз жылытууну ишке ашыра алат. Дизайналюминий жылытуу түтүгүКаалаган температураны башкарууну камсыз кылуу үчүн кубаттуулуктун тыгыздыгы, изоляция, температура которгучу жана жылуулукту таркатуу шарттары сыяктуу факторлорду эске алат. Эритүүчү алюминий жылытуу түтүгүнүн жумушчу чыңалуусу адатта 220 В, түтүктүн диаметри адатта 4,5 мм жана кызмат мөөнөтү 100 000 саатка чейин.алюминий эритүүчү жылыткыч түтүктөрүмуздаткычтарды, тоңдургучтарды жана башка жабдууларды эритүү жана эритүү үчүн гана эмес, ошондой эле электрдик жылуулукту сактоону талап кылган башка шаймандарда кеңири колдонулат.
Продукциянын өзгөчөлүгү
Эритүү үчүн алюминий жылытуу түтүгүошондой эле муздаткычтар, тоңдургучтар сыяктуу ар кандай электр жылытуучу шаймандарда колдонулат, бул анын тиричилик жана өнөр жайлык колдонмолордо кеңири колдонулушун көрсөтөт.
Базарда эритүүчү алюминий жылыткыч түтүкчөсү жогорку натыйжалуулугу жана коопсуздук мүнөздөмөлөрү үчүн керектөөчүлөр тарабынан популярдуу. Дизайн кубаттуулуктун тыгыздыгын, изоляциялык материалды, температура которгучун жана жылуулуктун бөлүнүп чыгуу шарттарын эске алат, бул продукттун ар кандай колдонуу сценарийлеринин муктаждыктарын канааттандыруу үчүн так температураны көзөмөлдөөнү камсыздай алат. Мындан тышкары, алюминий жылытуу түтүкчөлөрү узак мөөнөттүү туруктуу иштешин жана кызмат мөөнөтүн камсыз кылуу үчүн катуу сапатты көзөмөлдөөдөн өткөн.
Өндүрүш процесси
Кызмат
Иштеп чыгуу
өнүмдөрдүн мүнөздөмөлөрүн, чиймесин жана сүрөтүн алды
Цитаталар
менеджер суроо-талапка 1-2 сааттын ичинде жооп берип, бааны жөнөтөт
Үлгүлөр
Көк өндүрүштөн мурун продукциянын сапатын текшерүү үчүн акысыз үлгүлөр жөнөтүлөт
Өндүрүш
Продукциянын мүнөздөмөсүн кайрадан ырастаңыз, андан кийин өндүрүштү уюштуруңуз
Заказ
Үлгүлөрдү ырастагандан кийин буйрутма бериңиз
Сыноо
Биздин QC командасы жеткирүү алдында продукциянын сапатын текшерет
Таңгактоо
зарылчылыкка жараша продукцияларды таңгактоо
Жүктөлүүдө
Даяр продукцияны кардардын контейнерине жүктөө
Алынууда
Сиздин заказыңызды алдым
Эмне үчүн бизди тандашыңыз керек
•25 жылдык экспорт жана 20 жылдык өндүрүш тажрыйбасы
•Завод болжол менен 8000 м² аянтты ээлейт
•2021-жылы порошок толтуруучу машина, түтүктү кичирейтүүчү машина, түтүктү ийүүчү жабдуулар ж.б. сыяктуу ар кандай заманбап өндүрүштүк жабдуулар алмаштырылган.
•орточо күнүмдүк чыгаруу болжол менен 15000 даана
• Кооперативдин ар кандай кардары
•Ыңгайлаштыруу сиздин талабыңызга жараша болот
Сертификат
Окшош өнүмдөр
Заводдун сүрөтү
Сурамжылоодон мурун, бизге төмөндөгү мүнөздөмөлөрдү жөнөтүңүз:
1. Бизге чиймени же чыныгы сүрөттү жөнөтүү;
2. Жылытуучунун өлчөмү, кубаттуулугу жана чыңалуусу;
3. Жылыткычтын кандайдыр бир атайын талаптары.
Байланыштар: Ами Чжан
Email: info@benoelectric.com
Вечат: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














