Продукт параметрлери
| Продукциянын аталышы | Алюминий эритүү жылытуу түтүгү |
| Нымдуулуктун абалынын жылуулоо туруктуулугу | ≥200MΩ |
| Нымдуу жылуулук сыноосунан кийин изоляцияга туруктуулук | ≥30MΩ |
| Нымдуулук абалынын агып кетүү агымы | ≤0.1 мА |
| Беттик жүктөм | ≤3.5W/см2 |
| Түтүктүн диаметри | 4,5 мм, 6,5 мм ж.б. |
| Формасы | ылайыкташтырылган |
| Каршылык көрсөтүүчү чыңалуу | 2000В/мүн |
| Изоляцияланган каршылык | 750МОм |
| Колдонуу | Алюминий эритүүчү жылыткыч |
| Түтүктүн узундугу | 300-7500 мм |
| Коргошун зымдын узундугу | 700-1000 мм (ылайыкташтырылган) |
| Бекитүүлөрдү | CE/ CQC |
| Терминалдын түрү | Жекелештирилген |
| Jingwei жылыткычыАлюминий эритүү жылытуу түтүгү заводдо алюминий жылытуу түтүгүнүн спецификациясын кардардын сүрөтү же үлгүлөрү катары ыңгайлаштырса болот. Учурда биз бир нече продукция чыгардыкалюминий эритүүчү жылыткычнегизинен Египетке жана башка Жакынкы Чыгыш өлкөлөрүнө экспорттолот, эгер сиз биз менен байланышуу керек болсо. | |
Продукциянын конфигурациясы
Алюминий эритүүчү жылытуу түтүгү коргоочу катары алюминий түтүкчө катары колдонулат, ал эми кремний резина жылытуу зымы (температурага туруктуулук 200 ℃) же ПВХ жылытуу зымы (температурага туруктуулук 105 ℃) алюминий түтүктүн ичине жайгаштырылат. Ар кандай формадагы электр жылытуу компоненттери алюминий түтүктүн сырткы диаметрине жараша бөлүнүшү мүмкүн. Диаметри 4,5 мм жана 6,5 мм. Ал жакшы герметикалык касиетке ээ, тез жылуулук өткөрөт жана оңой иштетилет.
Техникалык параметрлер
1. Изоляцияга туруктуулук: Сууга жалпысынан 24 саат чөмүлгөндөн кийин, изоляцияга туруктуулук ≥100MΩ, ал эми 30 мүнөт энергиялангандан кийин, жылуулукка туруктуулук ≥20MΩ;
2. Чыдамкайлык чыңалуу: AC2000V, жөндөө тогу 10MA. 2S чыңалууга туруштук бергенден кийин, эч кандай бузулуу жаркылдабайт;
3. Агып кетүү тогу: Номиналдык кубаттуулуктун 1,15 эселенген көлөмүндөгү агып кетүү тогу ≤0,5MA болушу керек;
4. Кубаттуулуктун четтөөсү: номиналдык чыңалуу астындагы туруктуу кубаттуулук номиналдык маанинин -5%-10% түзөт;
5. Коргошундун бекемдиги: Коргошундун бөлүгүн 100N созуу сыноосунан кийин, жылышуу же сынуу кемчилиги болбошу керек.
Продукциянын колдонулушу
Алюминий эритүүчү жылытуу түтүгү 250В төмөн номиналдык чыңалууда, 50-60Гц, салыштырмалуу нымдуулук 90%, айлана-чөйрөнүн температурасы -30℃-+100℃ болгон учурларда колдонулат, тез, бирдей, коопсуз ысытылат жана муздаткычтарда, тоңдургучтарда жана башка тоңдуруучу жабдууларда кеңири колдонулат. Бул продукт ошондой эле соргучтарда, орнотулган мештерде жана башка тазалоочу жылытуу жана изоляциялоочу жылытуу жабдууларында кеңири колдонулат.
Өндүрүш процесси
Кызмат
Иштеп чыгуу
өнүмдөрдүн мүнөздөмөлөрүн, чиймесин жана сүрөтүн алды
Цитаталар
менеджер суроо-талапка 1-2 сааттын ичинде жооп берип, бааны жөнөтөт
Үлгүлөр
Көк өндүрүштөн мурун продукциянын сапатын текшерүү үчүн акысыз үлгүлөр жөнөтүлөт
Өндүрүш
Продукциянын мүнөздөмөсүн кайрадан ырастаңыз, андан кийин өндүрүштү уюштуруңуз
Заказ
Үлгүлөрдү ырастагандан кийин буйрутма бериңиз
Сыноо
Биздин QC командасы жеткирүү алдында продукциянын сапатын текшерет
Таңгактоо
зарылчылыкка жараша продукцияларды таңгактоо
Жүктөлүүдө
Даяр продукцияны кардардын контейнерине жүктөө
Алынууда
Сиздин заказыңызды алдым
Эмне үчүн бизди тандашыңыз керек
•25 жылдык экспорт жана 20 жылдык өндүрүш тажрыйбасы
•Завод болжол менен 8000 м² аянтты ээлейт
•2021-жылы порошок толтуруучу машина, түтүктү кичирейтүүчү машина, түтүктү ийүүчү жабдуулар ж.б. сыяктуу ар кандай заманбап өндүрүштүк жабдуулар алмаштырылган.
•орточо күнүмдүк чыгаруу болжол менен 15000 даана
• Кооперативдин ар кандай кардары
•Ыңгайлаштыруу сиздин талабыңызга жараша болот
Сертификат
Окшош өнүмдөр
Заводдун сүрөтү
Сурамжылоодон мурун, бизге төмөндөгү мүнөздөмөлөрдү жөнөтүңүз:
1. Бизге чиймени же чыныгы сүрөттү жөнөтүү;
2. Жылытуучунун өлчөмү, кубаттуулугу жана чыңалуусу;
3. Жылыткычтын кандайдыр бир атайын талаптары.
Байланыштар: Ами Чжан
Email: info@benoelectric.com
Вечат: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314















