Продукт параметрлери
| Продукциянын аталышы | Алюминий эритүү түтүгү жылытуу элементи |
| Нымдуулуктун абалынын жылуулоо туруктуулугу | ≥200MΩ |
| Нымдуу жылуулук сыноосунан кийин изоляцияга туруктуулук | ≥30MΩ |
| Нымдуулук абалынын агып кетүү агымы | ≤0.1 мА |
| Беттик жүктөм | ≤3.5W/см2 |
| Түтүктүн диаметри | 4,5 мм, 6,5 мм ж.б. |
| Формасы | ылайыкташтырылган |
| Каршылык көрсөтүүчү чыңалуу | 2000В/мүн |
| Изоляцияланган каршылык | 750МОм |
| Колдонуу | Алюминий эритүүчү жылыткыч |
| Түтүктүн узундугу | 300-7500 мм |
| Коргошун зымдын узундугу | 700-1000 мм (ылайыкташтырылган) |
| Бекитүүлөрдү | CE/ CQC |
| Терминалдын түрү | Жекелештирилген |
| Jingwei жылыткычы - бул алюминий эритүүчү түтүк жылытуу элементинин заводу, алюминий жылытуу түтүгүнүн спецификациясын кардардын чиймеси же үлгүлөрү катары ыңгайлаштырса болот. Учурда биз бир нече продукция чыгардыкалюминий эритүүчү жылыткычнегизинен Египетке жана башка Жакынкы Чыгыш өлкөлөрүнө экспорттолот, эгер сиз биз менен байланышуу керек болсо. | |
Продукциянын конфигурациясы
Алюминий түтүк жылытуучу элемент тар мейкиндикте колдонууга оңой, алюминий түтүк жакшы деформациялоо жөндөмүнө ээ, татаал формага ийилиши мүмкүн, бардык түрдөгү мейкиндиктерге колдонулат, ошондой эле жылуулук өткөрүмдүүлүгү жакшы түтүктөргө кошумча, эритүүнү жана жылытуу эффектин жакшыртат.
Алюминий эритүүчү жылыткыч муздаткычтарды жана тоңдургучтарды, ошондой эле башка электр жабдууларын эритүү жана жылуулукту сактоо үчүн кеңири колдонулат. Ал жылуулукту тез арада иштетүүгө жана бирдей коопсуздукка, термостат, кубаттуулук тыгыздыгы, изоляциялык материал, температура которгучу, жылуулуктун чачырашына алып келүүчү шарттарды талап кылышы мүмкүн, негизинен муздаткычтагы үшүктү, тоңгонду жана башка кубаттуулуктагы жылытуу шаймандарын жок кылуу үчүн.
Продукциянын колдонулушу
Өндүрүш процесси
Кызмат
Иштеп чыгуу
өнүмдөрдүн мүнөздөмөлөрүн, чиймесин жана сүрөтүн алды
Цитаталар
менеджер суроо-талапка 1-2 сааттын ичинде жооп берип, бааны жөнөтөт
Үлгүлөр
Көк өндүрүштөн мурун продукциянын сапатын текшерүү үчүн акысыз үлгүлөр жөнөтүлөт
Өндүрүш
Продукциянын мүнөздөмөсүн кайрадан ырастаңыз, андан кийин өндүрүштү уюштуруңуз
Заказ
Үлгүлөрдү ырастагандан кийин буйрутма бериңиз
Сыноо
Биздин QC командасы жеткирүү алдында продукциянын сапатын текшерет
Таңгактоо
зарылчылыкка жараша продукцияларды таңгактоо
Жүктөлүүдө
Даяр продукцияны кардардын контейнерине жүктөө
Алынууда
Сиздин заказыңызды алдым
Эмне үчүн бизди тандашыңыз керек
•25 жылдык экспорт жана 20 жылдык өндүрүш тажрыйбасы
•Завод болжол менен 8000 м² аянтты ээлейт
•2021-жылы порошок толтуруучу машина, түтүктү кичирейтүүчү машина, түтүктү ийүүчү жабдуулар ж.б. сыяктуу ар кандай заманбап өндүрүштүк жабдуулар алмаштырылган.
•орточо күнүмдүк чыгаруу болжол менен 15000 даана
• Кооперативдин ар кандай кардары
•Ыңгайлаштыруу сиздин талабыңызга жараша болот
Сертификат
Окшош өнүмдөр
Заводдун сүрөтү
Сурамжылоодон мурун, бизге төмөндөгү мүнөздөмөлөрдү жөнөтүңүз:
1. Бизге чиймени же чыныгы сүрөттү жөнөтүү;
2. Жылытуучунун өлчөмү, кубаттуулугу жана чыңалуусу;
3. Жылыткычтын кандайдыр бир атайын талаптары.
Байланыштар: Ами Чжан
Email: info@benoelectric.com
Вечат: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














