| Продукциянын аталышы | Египет рыногу үчүн алюминий түтүкчөлүү тоңдургуч эритүү жылыткыч элементи |
| Алюминий түтүк диапазону | 4,5 мм |
| жылытуучу зым материалы | силикон резина |
| Терминалдык модель | 6,3 мм |
| Чыңалуу | 220В-240В |
| Кубат | 200-250W (ар кандай моделдин кубаттуулугу ар башка) |
| Буюмдун номери | I-4, I-5, I-5, I-6, I-6A, I-7 |
| Өлчөмү жана формасы | заказ боюнча |
| Пакет | бир жылыткыч жана бир баштык Кардар өндүрүүдөн мурун бизге баштыктын дизайнын жөнөтүшү керек. |
| MOQ | 1000 даана |
| Сертификациялоо | CE |
| Бул төрт модель Египетте, Жакынкы Чыгышта жана башка муздаткыч базарларында сатылат, биздин компания продукциянын баштыктарын жана сырткы кутучаларын кардарлардын талаптарына ылайыкташтыра алат. Ошол эле учурда, биз ошондой эле үч алюминий фольга жылыткычтарын, тиешелүүлүгүнө жараша L-420мм, L-520мм жана үч бурчтуу алюминий эритүүчү жылыткычтарды чыгарабыз. JINEWEI жылыткычынын кардарлары 20 жылдан ашык убакыттан бери алюминий жылыткычтарын Египетке экспорттоп келишет, жылдык экспорт көлөмү 10 000 даана. Жогорку сапаттагы чийки затты колдонуу эң сонун иштетүү болуп саналат жана көптөгөн эски кардарлар буйрутмаларды кайтарып беришкен. Мындан тышкары, биз эритүү жылытуу түтүгү, меш жылыткычы, суу жылыткыч жана башка түз жылыткычтар сыяктуу дат баспас болоттон жасалган 304 электр жылытуу түтүгүн да чыгарабыз. | |
Алюминий эритүүчү жылыткыч - бул алюминий түтүктөн жасалган ар кандай формадагы электрдик жылытуу компоненти, ал алюминий түтүккө жайгаштырылат. Жылытуу зымы, адатта, силикон жылытуу зымы (температурага туруктуулук 200℃) же ПВХ жылытуу зымы (температурага туруктуулук 105℃), алюминий түтүктүн диаметри адатта 4,5 мм жана 6,5 мм, анын ичинен 4,5 мм түтүктүн диаметри эң көп колдонулат.
*Эгерде сизде кандайдыр бир атайын талаптар болсо, биз сиз үчүн да ыңгайлаштыра алабыз.
Алюминий жылытуу түтүгү муздаткычтарда, тоңдургучтарда жана башка муздаткыч жабдууларын эритүүдө кеңири колдонулат.
Алюминий эритүүчү жылыткычты эритүү максатында аба муздаткычтарына жана конденсатордун канаттарына оңой эле орнотсо болот.
Алюминий түтүк жылыткычынын эритүү эффектиси жакшы, туруктуу электрдик көрсөткүчтөрү, жогорку изоляцияга туруктуулугу, жогорку ашыкча жүктөмдүүлүк, төмөн агып кетүү тогу, туруктуу жана ишенимдүү, узак кызмат мөөнөтү бар.
Сурамжылоодон мурун, бизге төмөндөгү мүнөздөмөлөрдү жөнөтүңүз:
1. Бизге чиймени же чыныгы сүрөттү жөнөтүү;
2. Жылытуучунун өлчөмү, кубаттуулугу жана чыңалуусу;
3. Жылыткычтын кандайдыр бир атайын талаптары.
Байланыштар: Ами Чжан
Email: info@benoelectric.com
Вечат: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














