Продукт параметрлери
| Продукциянын аталышы | Сыра кайнатуу үчүн жылуулук аянтчасы |
| Нымдуулуктун абалынын жылуулоо туруктуулугу | ≥200MΩ |
| Кубат | 20-25 Вт |
| Чыңалуу | 110-230В |
| Материал | ПВХ |
| жаздыкчанын өлчөмү | 30 см |
| Түс | көк же кара |
| Каршылык көрсөтүүчү чыңалуу | 2000В/мүн |
| Изоляцияланган каршылык | 750МОм |
| Колдонуу | үй шартында кайнатылган суусундук жылыткычы |
| Коргошун зымдын узундугу | ылайыкташтырылган |
| Пакет | бир жылыткыч жана бир баштык |
| Бекитүүлөрдү | CE |
| Шакек | АКШ, Евро, Улуу Британия, Австралия ж.б. |
| Сыра кайнатуучу жылуулук аянтчасынын диаметри 30 см, кубаттуулугу 25-30 Вт. Шакекти АКШ, Улуу Британия, Евро, Австралия жана башкалардан тандай аласыз. Theүй шартында сыра жылыткыч куркүңүрттөөчү же температура берүүчү термостатты кошсо болот, колдонууда температура тилкеси да кошулат. | |
Продукциянын конфигурациясы
Ферментаторду/чаканы ысыта турган демдөөчү жылуулук жаздыкчасы. Аны жөн гана сайып, ферментаторду үстүнө коюңуз, температура зондун ферментатордун капталына туташтырып, термостатикалык контроллерди колдонуп температураны жөнгө салыңыз.
Демдөөчү жылытуучу төшөк жөн гана электр тармагына сайылып, полго же бетке коюлат. Андан кийин ферментаторлорду жылыткычтын үстүнө коюуга болот. Жылуулук табакчадан ферментатор аркылуу көтөрүлүп, ийгиликтүү ачытууну стимулдаштыруу үчүн жумшак жылуулукту камсыз кылат. Андан кийин температура зондун жана LCD термометр тилкесин ферментаторуңузга бекитип, тышкы термостатикалык контроллерди колдонуп температураны көзөмөлдөп жана жөнгө сала аласыз. Бул жумшак аз кубаттуулуктагы жылуулукту камсыз кылат, ошондуктан суюктук өтө ысып кетпейт. Бул демдөөчү жылуулук жаздыкчасы шарапты, сыраны жана сидрди ачытуу үчүн иштелип чыккан.
Нускамалар
1. Электр шнурунун жана термостатикалык зонддун байлагычтарын чечип, кабелдерди жазыңыз.
2. Демдөөчү жылуулук жаздыкчасын электр булагына сайып, кубат булагын күйгүзүңүз.
3. Зондду ферментатордун сырткы бетине серпилгич же скотч менен бекитиңиз.
4. Планшетти иштетүү үчүн контроллердеги жогорку кубат баскычын басыңыз.
5. Дисплейде каалаган температурага жетүү үчүн өйдө жана ылдый жебелерди колдонуңуз.
6. Температура туура коюлганда, контроллердин астыңкы жагындагы SET баскычын басыңыз – дисплей температура коюлганын көрсөтүү үчүн үч жолу күйүп-өчөт.
7. Зонд каалаган температурага жеткенде, демдөөчү жылытуучу жаздыкча өчөт. Эгерде температура төмөндөсө, жылытуучу жаздыкча кайрадан күйөт.
Өндүрүш процесси
Кызмат
Иштеп чыгуу
өнүмдөрдүн мүнөздөмөлөрүн, чиймесин жана сүрөтүн алды
Цитаталар
менеджер суроо-талапка 1-2 сааттын ичинде жооп берип, бааны жөнөтөт
Үлгүлөр
Көк өндүрүштөн мурун продукциянын сапатын текшерүү үчүн акысыз үлгүлөр жөнөтүлөт
Өндүрүш
Продукциянын мүнөздөмөсүн кайрадан ырастаңыз, андан кийин өндүрүштү уюштуруңуз
Заказ
Үлгүлөрдү ырастагандан кийин буйрутма бериңиз
Сыноо
Биздин QC командасы жеткирүү алдында продукциянын сапатын текшерет
Таңгактоо
зарылчылыкка жараша продукцияларды таңгактоо
Жүктөлүүдө
Даяр продукцияны кардардын контейнерине жүктөө
Алынууда
Сиздин заказыңызды алдым
Эмне үчүн бизди тандашыңыз керек
•25 жылдык экспорт жана 20 жылдык өндүрүш тажрыйбасы
•Завод болжол менен 8000 м² аянтты ээлейт
•2021-жылы порошок толтуруучу машина, түтүктү кичирейтүүчү машина, түтүктү ийүүчү жабдуулар ж.б. сыяктуу ар кандай заманбап өндүрүштүк жабдуулар алмаштырылган.
•орточо күнүмдүк чыгаруу болжол менен 15000 даана
• Кооперативдин ар кандай кардары
•Ыңгайлаштыруу сиздин талабыңызга жараша болот
Сертификат
Окшош өнүмдөр
Заводдун сүрөтү
Сурамжылоодон мурун, бизге төмөндөгү мүнөздөмөлөрдү жөнөтүңүз:
1. Бизге чиймени же чыныгы сүрөттү жөнөтүү;
2. Жылытуучунун өлчөмү, кубаттуулугу жана чыңалуусу;
3. Жылыткычтын кандайдыр бир атайын талаптары.
Байланыштар: Ами Чжан
Email: info@benoelectric.com
Вечат: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314












