Продукт параметрлери
| Продукциянын аталышы | Өрүлгөн эритүүчү эшик жылыткыч зым заводу |
| Жылуулоочу материал | Силикон резина |
| Зымдын диаметри | 2,5 мм, 3,0 мм, 4,0 мм ж.б. |
| Жылытуу узундугу | ылайыкташтырылган |
| Коргошун зымдын узундугу | 1000 мм, же ыңгайлаштырылган |
| Түс | ак, боз, кызыл, көк ж.б. |
| MOQ | 100 даана |
| Суудагы каршылык көрсөтүүчү чыңалуу | 2000 В/мин (суунун кадимки температурасы) |
| Суудагы изоляцияланган каршылык | 750МОм |
| Колдонуу | эритүү жылытуучу зым |
| Сертификациялоо | CE |
| Пакет | бир жылыткыч жана бир баштык |
| TheЭритүү үчүн эшик жылыткычынын зымыузундугун, чыңалууну жана кубаттуулукту зарылчылыкка жараша ыңгайлаштырса болот. Зымдын диаметрин 2,5 мм, 3,0 мм, 3,5 мм жана 4,0 мм кылып тандай аласыз. Зымдын бети өрүлгөн айнек отунан, алюминийден же дат баспас болоттон жасалышы мүмкүн. Theэритүүчү зым жылыткычКоргошун зым туташтыргычы бар жылытуучу бөлүк резина баш же эки дубалдуу кичирейүүчү түтүк менен мөөрлөнүп, өзүңүздүн колдонуу муктаждыктарыңызга жараша тандай аласыз. | |
Продукциянын конфигурациясы
Эритүү үчүн эшиктин алкагындагы зым жылыткычжылуулук уусу, тышкы жумшак изоляция материалы катары каршылык материалын колдонот, көптөгөн тиричилик электрондук жабдууларын кошумча жылытуу процессинде колдонсо болот. Номиналдык чыңалуу менен камсыздалган жылытуу кабели жылуулук энергиясын өндүрөт. Тышкы чөйрөнүн таасири астында жылытуу кабелинин температурасы белгилүү бир диапазондо сакталат. Муздаткычтарда, тоңдургучтарда, кондиционерлерде жана суу диспенсерлерде, күрүч бышыргычтарда жана башка тиричилик техникаларында кеңири колдонулган ар кандай формадагы электрондук жылытуу элементтерине айландырылышы мүмкүн.
Продукциянын өзгөчөлүктөрү
(1) Тез, бирдей жылытуу, жогорку жылуулук натыйжалуулугу, жакшы жылуулук өткөрүмдүүлүгү;
(2) Эң сонун ысыкка чыдамдуу касиет; Кеңири колдонулат;
(3) Коопсуздук жана ишенимдүү, узак кызмат мөөнөтү; Жеңил, оңой орнотуу;
(4) Кабелдин диаметрине, каршылыгына, чыңалуусуна жана кубаттуулугуна жараша жасалышы мүмкүн.
Заводдун сүрөтү
Өндүрүш процесси
Кызмат
Иштеп чыгуу
өнүмдөрдүн мүнөздөмөлөрүн, чиймесин жана сүрөтүн алды
Цитаталар
менеджер суроо-талапка 1-2 сааттын ичинде жооп берип, бааны жөнөтөт
Үлгүлөр
Көк өндүрүштөн мурун продукциянын сапатын текшерүү үчүн акысыз үлгүлөр жөнөтүлөт
Өндүрүш
Продукциянын мүнөздөмөсүн кайрадан ырастаңыз, андан кийин өндүрүштү уюштуруңуз
Заказ
Үлгүлөрдү ырастагандан кийин буйрутма бериңиз
Сыноо
Биздин QC командасы жеткирүү алдында продукциянын сапатын текшерет
Таңгактоо
зарылчылыкка жараша продукцияларды таңгактоо
Жүктөлүүдө
Даяр продукцияны кардардын контейнерине жүктөө
Алынууда
Сиздин заказыңызды алдым
Эмне үчүн бизди тандашыңыз керек
•25 жылдык экспорт жана 20 жылдык өндүрүш тажрыйбасы
•Завод болжол менен 8000 м² аянтты ээлейт
•2021-жылы порошок толтуруучу машина, түтүктү кичирейтүүчү машина, түтүктү ийүүчү жабдуулар ж.б. сыяктуу ар кандай заманбап өндүрүштүк жабдуулар алмаштырылган.
•орточо күнүмдүк чыгаруу болжол менен 15000 даана
• Кооперативдин ар кандай кардары
•Ыңгайлаштыруу сиздин талабыңызга жараша болот
Сертификат
Окшош өнүмдөр
Заводдун сүрөтү
Сурамжылоодон мурун, бизге төмөндөгү мүнөздөмөлөрдү жөнөтүңүз:
1. Бизге чиймени же чыныгы сүрөттү жөнөтүү;
2. Жылытуучунун өлчөмү, кубаттуулугу жана чыңалуусу;
3. Жылыткычтын кандайдыр бир атайын талаптары.
Байланыштар: Ами Чжан
Email: info@benoelectric.com
Вечат: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314













