| Продукциянын аталышы | Гриль элементинин бөлүгү # WP9760774 Духовканын жылытуучу элементи |
| Нымдуулуктун абалынын жылуулоо туруктуулугу | ≥200MΩ |
| Нымдуу жылуулук сыноосунан кийин изоляцияга туруктуулук | ≥30MΩ |
| Нымдуулук абалынын агып кетүү агымы | ≤0.1 мА |
| Беттик жүктөм | ≤3.5W/см2 |
| Өлчөмү | 16.4 x 13.2 x 1 дюйм |
| Түтүктүн диаметри | 6,5 мм |
| Суудагы каршылык көрсөтүүчү чыңалуу | 2000 В/мин (суунун кадимки температурасы) |
| Бөлүктүн номери | WP9760774 |
| Пакет | бир жылыткыч жана бир баштык |
| Карон саны | 25 даана |
| Сертификациялоо | CE/CQC |
| WP9760774 мешинин жылытуучу элементи жогорку сапаттагы 304 дат баспас болоттон жасалган жана кадимки болот материалдарына караганда жогорку температурага жана дат басууга туруктуулугу менен белгилүү. Бул материалдын бир нече артыкчылыктары бар: 1. Кызмат мөөнөтүн узартыңыз 2. Тез жылытуу функциясы тез жана натыйжалуу бышыруу мүмкүнчүлүгүн камсыз кылат 3. Энергияны конвертациялоонун жогорку натыйжалуулугу, энергияны пайдаланууну оптималдаштыруу | |
WP9760774 сериясындагы мештин жылытуу элементтери джакузи жана kitchenAid меш моделдери менен шайкеш келүү үчүн атайын иштелип чыккан. WP9760774 Гриль мешинин элементи 8301514976774120761, AP6014070, PS11747304 жана EAP11747304 сыяктуу бирден ашык тетик номери менен шайкеш келет.
1. WP9760774 мешинин жылыткыч элементинин грилин алмаштыруу оңой, анын этап-этабы менен көрсөтмөлөрү YouTube видеосунда камтылган. Баштоодон мурун мештин электр кубатын өчүрүп коюңуз жана колуңуздун коопсуздугун камсыз кылуу үчүн жумушчу кол кап кийүүнү унутпаңыз.
2. Акыркы жаңыртуу: WP9760774 Духовканын жылытуучу элементи, 6,5 мм дат баспас болоттон жасалган304. Бул духовканын жылытуучу элементинин салмагы болжол менен 1,2 фунт. Бышыктыгын, жогорку температурага туруктуулугун, коррозияга туруктуулугун камсыз кылуу үчүн катуу сыноодон өткөндөн кийин. Духовканын ысыбай калышынын кеңири тараган көйгөйүн натыйжалуу чечет. Узак мөөнөттүү колдонуу үчүн иштелип чыккан бул компонент OEM спецификацияларына жооп берет же андан ашып түшөт, бул алмаштыруу жана техникалык тейлөө чыгымдарын азайтууга жардам берет.
Сурамжылоодон мурун, бизге төмөндөгү мүнөздөмөлөрдү жөнөтүңүз:
1. Бизге чиймени же чыныгы сүрөттү жөнөтүү;
2. Жылытуучунун өлчөмү, кубаттуулугу жана чыңалуусу;
3. Жылыткычтын кандайдыр бир атайын талаптары.
Байланыштар: Ами Чжан
Email: info@benoelectric.com
Вечат: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314















