Продукт параметрлери
| Продукциянын аталышы | Дренаждык түтүк жылытуу куру |
| Материал | Силикон резина |
| Өлчөмү | 5*7 мм |
| Жылытуу узундугу | 0.5M-20M |
| Коргошун зымдын узундугу | 1000 мм, же ыңгайлаштырылган |
| Түс | ак, боз, кызыл, көк ж.б. |
| MOQ | 100 даана |
| Суудагы каршылык көрсөтүүчү чыңалуу | 2000 В/мин (суунун кадимки температурасы) |
| Суудагы изоляцияланган каршылык | 750МОм |
| Колдонуу | Дренаждык түтүк жылыткычы |
| Сертификациялоо | CE |
| Пакет | бир жылыткыч жана бир баштык |
| Күчүдренаждык түтүк жылытуу куру40 Вт/М болсо, биз 20 Вт/М, 50 Вт/М ж.б. сыяктуу башка кубаттуулуктарды да жасай алабыз. Жана узундугудренаждык түтүк жылыткычы0.5M, 1M, 2M, 3M, 4M ж.б. бар. Эң узуну 20M жасалышы мүмкүн. Пакетдренаждык линия жылыткычыбир жылыткыч жана бир көчүрүү баштыгы, ар бир узундук үчүн 500 даанадан ашык тизмедеги ылайыкташтырылган баштыктын саны. | |
Продукциянын конфигурациясы
Муздак бөлмөлөрдө, силикон менен изоляцияланган дренаждык линиянын жылыткыч кабелдери эритүүчү муздаткыч агрегаттардан сууну агызууга жардам берүү үчүн түтүктөрдүн ичине орнотуу үчүн иштелип чыккан. Алар эритүү мезгилинде гана иштейт. Алардын иштөө мөөнөтүн максималдуу түрдө көбөйтүү үчүн башкаруучу түзүлүштү колдонуу сунушталат. Белгилей кетчү нерсе, пластик түтүктөрдүн кубаттуулугу адатта 50 Вт/м болгону менен, 40 Вт/м диапазонун тандоо сунушталат.
Дренаж линиясынын жылыткычтарынын бир учунда муздак кубат шнуру, ал эми экинчи учунда жылытуучу элемент бар. Муздатуу тармагында кеңири колдонулган бул жылыткычтар дренаж түтүктөрүнүн тоңуп калышынан коргойт жана дренаждык идиштерде конденсаттын топтолушуна жол бербейт. Бул дренаждык жылытуу зымдары укмуштуудай ийкемдүү жана тез, коопсуз жана оңой орнотууну камсыз кылат. Кадимки өлчөмдөрдө же конфигурациялануучу конструкцияларда келген бул дренаждык түтүк жылыткыч кабелдери орнотууга байланыштуу ар кандай маселелерди чечет.
Продукциянын колдонулушу
1. Эритүү циклдеринен чыккан сууну жылытуу кабелдери бар бууланткычтарга агызыңыз.
2. Жылытуу кабелдерин колдонуп, эритүү циклдеринен чыккан суунун агышына жол бериңиз.
3. Жылытуу кабелдери бар муздаткыч системалардагы суюктуктарды муздан коргоңуз.
4. Жылытуу кабели менен дренаждык табактын үстүндө муз пайда болушуна жол бербеңиз.
Заводдун сүрөтү
Өндүрүш процесси
Кызмат
Иштеп чыгуу
өнүмдөрдүн мүнөздөмөлөрүн, чиймесин жана сүрөтүн алды
Цитаталар
менеджер суроо-талапка 1-2 сааттын ичинде жооп берип, бааны жөнөтөт
Үлгүлөр
Көк өндүрүштөн мурун продукциянын сапатын текшерүү үчүн акысыз үлгүлөр жөнөтүлөт
Өндүрүш
Продукциянын мүнөздөмөсүн кайрадан ырастаңыз, андан кийин өндүрүштү уюштуруңуз
Заказ
Үлгүлөрдү ырастагандан кийин буйрутма бериңиз
Сыноо
Биздин QC командасы жеткирүү алдында продукциянын сапатын текшерет
Таңгактоо
зарылчылыкка жараша продукцияларды таңгактоо
Жүктөлүүдө
Даяр продукцияны кардардын контейнерине жүктөө
Алынууда
Сиздин заказыңызды алдым
Эмне үчүн бизди тандашыңыз керек
•25 жылдык экспорт жана 20 жылдык өндүрүш тажрыйбасы
•Завод болжол менен 8000 м² аянтты ээлейт
•2021-жылы порошок толтуруучу машина, түтүктү кичирейтүүчү машина, түтүктү ийүүчү жабдуулар ж.б. сыяктуу ар кандай заманбап өндүрүштүк жабдуулар алмаштырылган.
•орточо күнүмдүк чыгаруу болжол менен 15000 даана
• Кооперативдин ар кандай кардары
•Ыңгайлаштыруу сиздин талабыңызга жараша болот
Сертификат
Окшош өнүмдөр
Заводдун сүрөтү
Сурамжылоодон мурун, бизге төмөндөгү мүнөздөмөлөрдү жөнөтүңүз:
1. Бизге чиймени же чыныгы сүрөттү жөнөтүү;
2. Жылытуучунун өлчөмү, кубаттуулугу жана чыңалуусу;
3. Жылыткычтын кандайдыр бир атайын талаптары.
Байланыштар: Ами Чжан
Email: info@benoelectric.com
Вечат: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














