Продукт параметрлери
| Продукциянын аталышы | Арзан жылытуу куру картер жылыткычы |
| Нымдуулуктун абалынын жылуулоо туруктуулугу | ≥200MΩ |
| Нымдуу жылуулук сыноосунан кийин изоляцияга туруктуулук | ≥30MΩ |
| Нымдуулук абалынын агып кетүү агымы | ≤0.1 мА |
| Материал | силикон резина |
| Курдун туурасы | 14мм, 20мм, 25мм ж.б. |
| Курдун узундугу | Жекелештирилген |
| Каршылык көрсөтүүчү чыңалуу | 2000В/мүн |
| Суудагы изоляцияланган каршылык | 750МОм |
| Колдонуу | Картер жылыткычынын куру |
| Коргошун зымдын узундугу | 1000 мм, же ыңгайлаштырылган |
| Пакет | бир жылыткыч жана бир баштык |
| Бекитүүлөрдү | CE |
| Терминалдын түрү | Жекелештирилген |
| TheКытай картер жылыткычытуурасы 14мм, 20мм, 25мм, 30мм жана башкалар жасалышы мүмкүн.силикон жылытуучу куркондиционердин компрессорун же муздаткыч желдеткич цилиндрин эритүү үчүн колдонулушу мүмкүн.картер жылыткычынын куруузундугу кардардын талаптарына ылайыкташтырылышы мүмкүн. | |
Продукциянын конфигурациясы
Иштелип чыккан кондиционер компрессорунун жумушчу чөйрөсүнүн температурасы болжол менен 4℃, ал эми айлана-чөйрөнүн температурасы нөлдөн төмөн. Кондиционерди жасоо кыйын болгон жылыткыч кошумча жылуулукту өндүрүү үчүн борбордук кондиционердин учунда сөзсүз түрдө колдонулат. Биздин көмөкчү электр жылыткыч сериялары бул колдонмо үчүн иштелип чыккан жана өндүрүлгөн эң ылайыктуу жана идеалдуу жылытуу булагы болуп саналат. Андан тышкары, биздин көмөкчү жылыткыч сериялары башка кошумча жабдууларды талап кылбайт. Алар орнотуунун оңойлугу, иштетүүнүн коопсуздугу жана PTC электр жылытуу элементи сыяктуу көптөгөн айкын артыкчылыктарга ээ.
Кондиционер катуу суук шарттарда колдонулганда, ичиндеги кыймылдаткыч майы конденсацияланып, агрегаттын кадимкидей ишке киришине таасир этиши мүмкүн. Картердин жылытуучу куру кыймылдаткыч майынын термоизоляциясына жана агрегаттын кадимкидей ишке киришине жардам берет.
Ал суук кышта компрессорду иштетүүдө бузулуудан коргойт жана анын иштөө мөөнөтүн узартат. (Суук кышта кыймылдаткычтын майы конденсацияланат, иштетүүдө катуу сүрүлүү пайда болуп, компрессорго зыян келтириши мүмкүн.)
Продукциянын өзгөчөлүктөрү
1. Коррозияга туруктуу сырткы бөлүгү
2. Жогорку температурадагы силикон резина элементи жана 150°C температурага туруштук бере турган VW-1 изоляцияланган коргошун зымдары
3. Ыңгайлаштырылган байланыштар жана байланышты токтотуулар бар
4. 600 вакуумдагы чыңалуу
5. Ар бир моделдин кубаттуулугу компрессордун талаптарына дал келет Толугу менен нымдуулукка туруктуу
6. Тез жана оңой орнотуу
7. Жогорку натыйжалуу жылуулук өткөрүмдүүлүгү жана аз кубаттуулуктун эсебинен номиналдык энергия керектөө
Өндүрүш процесси
Кызмат
Иштеп чыгуу
өнүмдөрдүн мүнөздөмөлөрүн, чиймесин жана сүрөтүн алды
Цитаталар
менеджер суроо-талапка 1-2 сааттын ичинде жооп берип, бааны жөнөтөт
Үлгүлөр
Көк өндүрүштөн мурун продукциянын сапатын текшерүү үчүн акысыз үлгүлөр жөнөтүлөт
Өндүрүш
Продукциянын мүнөздөмөсүн кайрадан ырастаңыз, андан кийин өндүрүштү уюштуруңуз
Заказ
Үлгүлөрдү ырастагандан кийин буйрутма бериңиз
Сыноо
Биздин QC командасы жеткирүү алдында продукциянын сапатын текшерет
Таңгактоо
зарылчылыкка жараша продукцияларды таңгактоо
Жүктөлүүдө
Даяр продукцияны кардардын контейнерине жүктөө
Алынууда
Сиздин заказыңызды алдым
Эмне үчүн бизди тандашыңыз керек
•25 жылдык экспорт жана 20 жылдык өндүрүш тажрыйбасы
•Завод болжол менен 8000 м² аянтты ээлейт
•2021-жылы порошок толтуруучу машина, түтүктү кичирейтүүчү машина, түтүктү ийүүчү жабдуулар ж.б. сыяктуу ар кандай заманбап өндүрүштүк жабдуулар алмаштырылган.
•орточо күнүмдүк чыгаруу болжол менен 15000 даана
• Кооперативдин ар кандай кардары
•Ыңгайлаштыруу сиздин талабыңызга жараша болот
Сертификат
Окшош өнүмдөр
Заводдун сүрөтү
Сурамжылоодон мурун, бизге төмөндөгү мүнөздөмөлөрдү жөнөтүңүз:
1. Бизге чиймени же чыныгы сүрөттү жөнөтүү;
2. Жылытуучунун өлчөмү, кубаттуулугу жана чыңалуусу;
3. Жылыткычтын кандайдыр бир атайын талаптары.
Байланыштар: Ами Чжан
Email: info@benoelectric.com
Вечат: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














