Продукт параметрлери
| Продукциянын аталышы | Кытай 30 мм туурасындагы картер жылыткычы |
| Нымдуулуктун абалынын жылуулоо туруктуулугу | ≥200MΩ |
| Нымдуу жылуулук сыноосунан кийин изоляцияга туруктуулук | ≥30MΩ |
| Нымдуулук абалынын агып кетүү агымы | ≤0.1 мА |
| Материал | силикон резина |
| Курдун туурасы | 14мм, 20мм, 25мм ж.б. |
| Курдун узундугу | Жекелештирилген |
| Каршылык көрсөтүүчү чыңалуу | 2000В/мүн |
| Суудагы изоляцияланган каршылык | 750МОм |
| Колдонуу | Картер жылыткычынын куру |
| Коргошун зымдын узундугу | 1000 мм, же ыңгайлаштырылган |
| Пакет | бир жылыткыч жана бир баштык |
| Бекитүүлөрдү | CE |
| Терминалдын түрү | Жекелештирилген |
| TheКытай картер жылыткычытуурасы 14мм, 20мм, 25мм, 30мм жана башкалар жасалышы мүмкүн.силикон жылытуучу куркондиционердин компрессорун же муздаткыч желдеткич цилиндрин эритүү үчүн колдонулушу мүмкүн.картер жылыткычынын куруузундугу кардардын талаптарына ылайыкташтырылышы мүмкүн. | |
Продукциянын конфигурациясы
30 мм туурасындагы картер жылыткычтары муздатуучу суюктуктун майга сиңип кетишине жол бербөө үчүн муздатуучу компрессорлорго орнотулган.Температура канчалык төмөн болсо, сиңирүү ошончолук тез жана толук болот, бул компрессорго, айрыкча, ишке киргенде, майлоонун жетишсиздигинен улам олуттуу зыян келтириши мүмкүн. Картер жылыткычындагы орнотулган термостат аны автономдуу кылат.
• Тез, коопсуз жана орнотууга оңой.
• Герметикалык, кремний менен изоляцияланган жылытуучу элемент.
• силикон каучук.
• Чыңалууну 12-230В чейин ыңгайлаштырууга болот.
Продукциянын өзгөчөлүктөрү
1. 30 мм туурасындагы картер жылыткычы эң сонун физикалык күчкө жана жумшак касиеттерге ээ; Электр жылыткычына тышкы күч колдонуу электр жылыткыч элементи менен жылытылган объектинин ортосунда жакшы байланышты камсыздай алат.
2. Компрессордук картердин жылыткычын үч өлчөмдүү форманы кошо алганда, каалаган формада жасоого болот жана оңой орнотуу үчүн ар кандай тешиктерди сактап кала алат;
3. Силикон резина аба ырайынын таасирине жана эскирүүгө жакшы туруктуулукка ээ. Электр жылыткычынын беттик жылуулоочу материалы катары ал буюмдун беттик жарака кетишинин алдын алат, механикалык бекемдигин жакшыртат жана буюмдун кызмат мөөнөтүн бир топ узартат;
4. Силикон электр жылытуу куру химиялык коррозияга жакшы туруктуулукка ээ жана нымдуу жана дат басуучу газдар сыяктуу катаал чөйрөлөрдө колдонулушу мүмкүн. Силикон жылытуу куру негизинен никель-хром эритмесинен жасалган жылытуу зымынан жана силикон резинасынан жасалган жогорку температурадагы изоляциялык кездемеден турат. Ал тез жылыйт, бирдей температурада, жогорку жылуулук эффективдүүлүгүндө, жогорку бекемдикте, колдонууга оңой, беш жылдан ашык коопсуз кызмат мөөнөтү жана эскирүү оңой эмес.
Өндүрүш процесси
Кызмат
Иштеп чыгуу
өнүмдөрдүн мүнөздөмөлөрүн, чиймесин жана сүрөтүн алды
Цитаталар
менеджер суроо-талапка 1-2 сааттын ичинде жооп берип, бааны жөнөтөт
Үлгүлөр
Көк өндүрүштөн мурун продукциянын сапатын текшерүү үчүн акысыз үлгүлөр жөнөтүлөт
Өндүрүш
Продукциянын мүнөздөмөсүн кайрадан ырастаңыз, андан кийин өндүрүштү уюштуруңуз
Заказ
Үлгүлөрдү ырастагандан кийин буйрутма бериңиз
Сыноо
Биздин QC командасы жеткирүү алдында продукциянын сапатын текшерет
Таңгактоо
зарылчылыкка жараша продукцияларды таңгактоо
Жүктөлүүдө
Даяр продукцияны кардардын контейнерине жүктөө
Алынууда
Сиздин заказыңызды алдым
Эмне үчүн бизди тандашыңыз керек
•25 жылдык экспорт жана 20 жылдык өндүрүш тажрыйбасы
•Завод болжол менен 8000 м² аянтты ээлейт
•2021-жылы порошок толтуруучу машина, түтүктү кичирейтүүчү машина, түтүктү ийүүчү жабдуулар ж.б. сыяктуу ар кандай заманбап өндүрүштүк жабдуулар алмаштырылган.
•орточо күнүмдүк чыгаруу болжол менен 15000 даана
• Кооперативдин ар кандай кардары
•Ыңгайлаштыруу сиздин талабыңызга жараша болот
Сертификат
Окшош өнүмдөр
Заводдун сүрөтү
Сурамжылоодон мурун, бизге төмөндөгү мүнөздөмөлөрдү жөнөтүңүз:
1. Бизге чиймени же чыныгы сүрөттү жөнөтүү;
2. Жылытуучунун өлчөмү, кубаттуулугу жана чыңалуусу;
3. Жылыткычтын кандайдыр бир атайын талаптары.
Байланыштар: Ами Чжан
Email: info@benoelectric.com
Вечат: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314












