Продукт параметрлери
| Продукциянын аталышы | Кытай 50 * 60 см жылуулук пресстөө үчүн ысык плита |
| Жылытуу бөлүгү | Электр жылытуу түтүгү |
| Чыңалуу | 110В-230В |
| Кубат | Жекелештирилген |
| Бир комплект | Үстүнкү жылытуучу плита + түбүнүн негизи |
| Тефлон каптоо | Кошулушу мүмкүн |
| Өлчөмү | 290 * 380 мм, 380 * 380 мм ж.б. |
| MOQ | 10 комплект |
| Пакет | Жыгач кутуга же паллетке таңгакталган |
| Колдонуу | Алюминий жылытуучу плита |
| TheЖылуулук пресс машинасы үчүн алюминий жылытуучу плитаөлчөмү төмөндөгүдөй: 100 * 100 мм, 200 * 200 мм, 290 * 380 мм, 380 * 380 мм, 400 * 500 мм, 400 * 600 мм, 500 * 600 мм, 600 * 800 мм ж.б. Бизде чоң өлчөмдөр да баралюминий жылуулук пресс плитасы, мисалы, 1000 * 1200 мм, 1000 * 1500 мм жана башкалар. Буларалюминийден жасалган ысык плиталарБизде калыптар бар жана эгер сизге ыңгайлаштырылган калыптар керек болсо, бизге алюминий жылытуучу плиталардын чиймелерин жөнөтүңүз (калыптын акысын өзүңүз төлөшүңүз керек.) | |
400*500 мм
380*380 мм
400*400 мм
Продукциянын конфигурациясы
Жылуулук пресси үчүн куюлган ысык плита - плита жылыткычтарынын типтүү колдонулушу жылуулук өткөрүүчү пресстер, тамак-аш тейлөө жабдуулары, калып жылыткычтары, таңгактоочу жабдуулар жана коммерциялык алдын ала жылыткычтар болуп саналат. Алюминий же коло эритмелеринен жасалган плита жылыткычы куюунун жумушчу бетинде максималдуу натыйжалуулукту жана температуранын бирдейлигин камсыз кылуу үчүн иштелип чыккан жана калыпка салынган түтүкчөлүү жылытуу элементинен турат.
Алюминийден жасалган атайын куюлган жылытуучу плита - атайын куюлган алюминийден жасалган жылытуучу тетиктер бир нече тетиктерди издөө жана чогултуу зарылдыгын жокко чыгаруу, ошондой эле колдонууңузга бирдиктүү жылуулук процессин камсыз кылуу үчүн иштелип чыккан.
Өзгөчөлүктөрү
Биз кардарларыбыздын механикалык, температуралык жана ишенимдүүлүк талаптарын канааттандыруу үчүн куюучу алюминий жылытуучу плитаны так дизайн жана өндүрүш менен камсыз кылабыз. Куюучу жылытуучу плита сиздин өзгөчө дизайн жана жылуулук көрсөткүчтөрүнүн талаптарын канааттандыруу үчүн эң сонун жылуулук өткөрүмдүүлүгүнө ээ бир же бир нече электрдик жылытуучу элементтер менен жасалышы мүмкүн. Биздин өндүрүш мүмкүнчүлүктөрүбүз тамак-аш же жарым өткөргүч өнөр жайында кездешүүчү көп сандагы жөнөкөй плиталардан баштап, сиздин так компоненттериңиздин талаптарын канааттандыруу үчүн экинчилик иштетүүнү талап кылган татаал геометрияларга чейин.
Өндүрүш процесси
Кызмат
Иштеп чыгуу
өнүмдөрдүн мүнөздөмөлөрүн, чиймесин жана сүрөтүн алды
Цитаталар
менеджер суроо-талапка 1-2 сааттын ичинде жооп берип, бааны жөнөтөт
Үлгүлөр
Көк өндүрүштөн мурун продукциянын сапатын текшерүү үчүн акысыз үлгүлөр жөнөтүлөт
Өндүрүш
Продукциянын мүнөздөмөсүн кайрадан ырастаңыз, андан кийин өндүрүштү уюштуруңуз
Заказ
Үлгүлөрдү ырастагандан кийин буйрутма бериңиз
Сыноо
Биздин QC командасы жеткирүү алдында продукциянын сапатын текшерет
Таңгактоо
зарылчылыкка жараша продукцияларды таңгактоо
Жүктөлүүдө
Даяр продукцияны кардардын контейнерине жүктөө
Алынууда
Сиздин заказыңызды алдым
Эмне үчүн бизди тандашыңыз керек
•25 жылдык экспорт жана 20 жылдык өндүрүш тажрыйбасы
•Завод болжол менен 8000 м² аянтты ээлейт
•2021-жылы порошок толтуруучу машина, түтүктү кичирейтүүчү машина, түтүктү ийүүчү жабдуулар ж.б. сыяктуу ар кандай заманбап өндүрүштүк жабдуулар алмаштырылган.
•орточо күнүмдүк чыгаруу болжол менен 15000 даана
• Кооперативдин ар кандай кардары
•Ыңгайлаштыруу сиздин талабыңызга жараша болот
Сертификат
Окшош өнүмдөр
Заводдун сүрөтү
Сурамжылоодон мурун, бизге төмөндөгү мүнөздөмөлөрдү жөнөтүңүз:
1. Бизге чиймени же чыныгы сүрөттү жөнөтүү;
2. Жылытуучунун өлчөмү, кубаттуулугу жана чыңалуусу;
3. Жылыткычтын кандайдыр бир атайын талаптары.
Байланыштар: Ами Чжан
Email: info@benoelectric.com
Вечат: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314















