Продукт параметрлери
| Продукциянын аталышы | Эшиктин алкагы үчүн Кытай эритүүчү жылыткыч кабели |
| Жылуулоочу материал | Силикон резина |
| Зымдын диаметри | 2,5 мм, 3,0 мм, 4,0 мм ж.б. |
| Жылытуу узундугу | ылайыкташтырылган |
| Коргошун зымдын узундугу | 1000 мм, же ыңгайлаштырылган |
| Түс | ак, боз, кызыл, көк ж.б. |
| MOQ | 100 даана |
| Суудагы каршылык көрсөтүүчү чыңалуу | 2000 В/мин (суунун кадимки температурасы) |
| Суудагы изоляцияланган каршылык | 750МОм |
| Колдонуу | эритүү жылытуучу зым |
| Сертификациялоо | CE |
| Пакет | бир жылыткыч жана бир баштык |
| JINGWEI жылыткычыКытай эритүү жылыткыч кабелиЗаводдо зымдын диаметри 2,5 мм, 3,0 мм, 4,0 мм, жылытуучу бөлүктүн узундугу 1М, 2М, 3М, 4М ж.б. болушу мүмкүн. Кубаттуулукту кардардын талабына ылайыкташтырса болот. Стандарттуу коргошун зымдын узундугу 1000 мм, эгерде сизде кандайдыр бир узундук талаптары болсо, сурап билүүдөн мурун бизге айтып берсеңиз болот. Theэритүүчү зым жылыткычКоргошун зым туташтыргычы бар жылытуучу бөлүк резина баш же эки дубалдуу кичирейүүчү түтүк менен мөөрлөнүп, өзүңүздүн колдонуу муктаждыктарыңызга жараша тандай аласыз. | |
Продукциянын конфигурациясы
Theмуздак сактоочу эритүү жылыткыч кабелиайнек буласынын өзөгүнө оролгон каршылыктуу эритме зымы (никель-хром зымы, Константан зымы, жез-никель зымы ж.б.) же өзөк зымы катары бир (бир нече) каршылыктуу эритме зымы колдонулат, ал эми сырткы катмары изоляция катмары катары кремний гели менен капталган.Эшиктин алкагындагы зым жылыткычтез жылытуу, бирдей температура, жогорку жылуулук натыйжалуулугу жана жакшы бышыктык мүнөздөмөлөрүнө ээ.
1. Ал эң сонун ысыкка туруктуулукка ээ, 150°C температурада узак убакыт бою, дээрлик эч кандай өзгөрүүсүз колдонулушу мүмкүн жана 200°C температурада 10 000 саат бою колдонулушу мүмкүн.
2. Эң сонун изоляция, изоляцияга каршылыгы 500MΩ жогору, кеңири температура жана жыштык диапазонунда туруктуулукту сактоого каршылыгы, жогорку чыңалуудагы корона разрядына жана жаа разрядына жакшы каршылык көрсөтөт.
3. Ал жалынга чыдамдуу жана өзүн-өзү өчүрүүчү касиетке ээ, анткени силикон резинасынын курамында галогенид жок, күйгөндө түтүн чыгарбайт жана газ чыгарбайт, ошондой эле катуу өрт коргоосу менен ар кандай учурларга ылайыктуу.
4. Ал суукка жакшы туруктуулукка жана эң сонун медициналык рационализацияга ээ.
Продукциянын колдонулушу
1. Нымдуу жана жарылуучу эмес газ учурларында өнөр жай жабдууларынын түтүктөрүн, резервуарларын, мунараларын жана резервуарларын жылытуу, аралаштыруу жана жылуулукту сактоо үчүн колдонулганда ысытылган бөлүктүн бетине түздөн-түз оролушу мүмкүн.
2. Кондиционер компрессорлорун, моторлорун, сууга чөктүрүлүүчү насосторун жана башка жабдууларды муздаткычтан коргоо жана кошумча жылытуу
3. Муздаткыч, кондиционер, күрүч бышыргыч, электр отургуч, электр кийим текчеси, сүлгү жууркан ж.б. сыяктуу тиричилик техникаларынын ар кандай орточо температурадагы учурларына ылайыктуу.
4. Гүл өстүрүүчү жайлар, питомниктер жана башка жылуулоочу материалдар, тукум инкубаторлору жана гүл өстүрүүчү жайлар, питомниктер жана башка тукум инкубаторлору сыяктуу өсүмдүктөрдү отургузуу жана асылдандыруу тармактары.
Заводдун сүрөтү
Өндүрүш процесси
Кызмат
Иштеп чыгуу
өнүмдөрдүн мүнөздөмөлөрүн, чиймесин жана сүрөтүн алды
Цитаталар
менеджер суроо-талапка 1-2 сааттын ичинде жооп берип, бааны жөнөтөт
Үлгүлөр
Көк өндүрүштөн мурун продукциянын сапатын текшерүү үчүн акысыз үлгүлөр жөнөтүлөт
Өндүрүш
Продукциянын мүнөздөмөсүн кайрадан ырастаңыз, андан кийин өндүрүштү уюштуруңуз
Заказ
Үлгүлөрдү ырастагандан кийин буйрутма бериңиз
Сыноо
Биздин QC командасы жеткирүү алдында продукциянын сапатын текшерет
Таңгактоо
зарылчылыкка жараша продукцияларды таңгактоо
Жүктөлүүдө
Даяр продукцияны кардардын контейнерине жүктөө
Алынууда
Сиздин заказыңызды алдым
Эмне үчүн бизди тандашыңыз керек
•25 жылдык экспорт жана 20 жылдык өндүрүш тажрыйбасы
•Завод болжол менен 8000 м² аянтты ээлейт
•2021-жылы порошок толтуруучу машина, түтүктү кичирейтүүчү машина, түтүктү ийүүчү жабдуулар ж.б. сыяктуу ар кандай заманбап өндүрүштүк жабдуулар алмаштырылган.
•орточо күнүмдүк чыгаруу болжол менен 15000 даана
• Кооперативдин ар кандай кардары
•Ыңгайлаштыруу сиздин талабыңызга жараша болот
Сертификат
Окшош өнүмдөр
Заводдун сүрөтү
Сурамжылоодон мурун, бизге төмөндөгү мүнөздөмөлөрдү жөнөтүңүз:
1. Бизге чиймени же чыныгы сүрөттү жөнөтүү;
2. Жылытуучунун өлчөмү, кубаттуулугу жана чыңалуусу;
3. Жылыткычтын кандайдыр бир атайын талаптары.
Байланыштар: Ами Чжан
Email: info@benoelectric.com
Вечат: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














