Продукт параметрлери
| Продукциянын аталышы | Муздаткыч үчүн Кытай эритүү жылытуучу элементи |
| Нымдуулуктун абалынын жылуулоо туруктуулугу | ≥200MΩ |
| Нымдуу жылуулук сыноосунан кийин изоляцияга туруктуулук | ≥30MΩ |
| Нымдуулук абалынын агып кетүү агымы | ≤0.1 мА |
| Беттик жүктөм | ≤3.5W/см2 |
| Түтүктүн диаметри | 6.5мм, 8.0мм, 10.7мм ж.б. |
| Формасы | түз, U формасындагы, W формасындагы, ж.б. |
| Суудагы каршылык көрсөтүүчү чыңалуу | 2000 В/мин (суунун кадимки температурасы) |
| Суудагы изоляцияланган каршылык | 750МОм |
| Колдонуу | Эритүү жылытуучу элемент |
| Түтүктүн узундугу | 300-7500 мм |
| Коргошун зымдын узундугу | 700-1000 мм (ылайыкташтырылган) |
| Бекитүүлөрдү | CE/ CQC |
| Терминалдын түрү | Жекелештирилген |
| Муздаткыч үчүн эритүү жылытуучу элемент аба муздаткычын эритүү үчүн колдонулат, сүрөттүн формасыэритүү жылытуу түтүгүБул AA түрү (кош түз түтүк), түтүктүн узундугу сиздин аба муздаткычыңыздын өлчөмүнө ылайыкташтырылган, биздин бардык эритүүчү жылыткычыбызды зарылчылыкка жараша ыңгайлаштырса болот. Муздаткыч түтүкчөсүнүн диаметри үчүн эритүү жылытуучу элемент 6,5 мм же 8,0 мм болушу мүмкүн, коргошун зым бөлүгү бар түтүк резина башы менен бекитилет. Ал эми формасын U жана L формасында да жасоого болот. Эритүү жылытуучу түтүкчөнүн кубаттуулугу метрине 300-400 Вт түзөт. | |
Продукциянын конфигурациясы
Муздаткыч үчүн эритүү жылытуучу элемент көбүнчө муздатуучу системалардагы бууланткычтардын бетиндеги музду эритүү, лотоктордо топтолгон сууну буулантуу ж.б. үчүн колдонулат. Аны түздөн-түз бууланткычтарга коюуга же түтүктөргө колдонууга болот. Жылыткычтар эритүү цикли учурунда заматта иштейт, бул муздун эришине мүмкүндүк берет.
Эритүүчү жылыткычтардагы жылытуучу элементтердин зымдары MgO менен изоляцияланып, толугу менен автоматтык машиналар менен дат баспас болоттон жасалган түтүктөрдүн ичине жайгаштырылат. Электр кабелдери кремний вулканизациясы менен орнотулат жана толугу менен герметикалык түзүлүш камсыздалат. Вулканизация бөлүгү кардарларыбыздын суроо-талабына жараша түтүктүн диаметри менен бирдей же андан кеңирээк өлчөмдө чыгарылышы мүмкүн.
Аба муздаткыч модели үчүн эритүү жылыткычы
Продукциянын колдонулушу
Эритүүчү жылытуучу элементтер муздаткычтарда же муздак сактоочу жайларда музду эритүү максатында колдонулат. Эритүүчү жылытуучу түтүк муздаткычтын ичинде эритүү үчүн ысык абаны айландыруу үчүн колдонулушу мүмкүн же тегиздиктерди камсыз кылуу үчүн коммерциялык муздаткычтардын же сактоочу жайлардын эшиктерине коюлушу мүмкүн. Эритүүчү жылытуучуну желдеткичтердин айланасындагы үшүктү кетирүү үчүн компрессорлордун үйлөгүчтөрүнүн айланасына да коюуга болот. Эритүүчү жылытуучу элементтин учуна чейин силикон резина кош изоляцияланган кабель менен толугу менен суу өткөрбөйт.
Өндүрүш процесси
Кызмат
Иштеп чыгуу
өнүмдөрдүн мүнөздөмөлөрүн, чиймесин жана сүрөтүн алды
Цитаталар
менеджер суроо-талапка 1-2 сааттын ичинде жооп берип, бааны жөнөтөт
Үлгүлөр
Көк өндүрүштөн мурун продукциянын сапатын текшерүү үчүн акысыз үлгүлөр жөнөтүлөт
Өндүрүш
Продукциянын мүнөздөмөсүн кайрадан ырастаңыз, андан кийин өндүрүштү уюштуруңуз
Заказ
Үлгүлөрдү ырастагандан кийин буйрутма бериңиз
Сыноо
Биздин QC командасы жеткирүү алдында продукциянын сапатын текшерет
Таңгактоо
зарылчылыкка жараша продукцияларды таңгактоо
Жүктөлүүдө
Даяр продукцияны кардардын контейнерине жүктөө
Алынууда
Сиздин заказыңызды алдым
Эмне үчүн бизди тандашыңыз керек
•25 жылдык экспорт жана 20 жылдык өндүрүш тажрыйбасы
•Завод болжол менен 8000 м² аянтты ээлейт
•2021-жылы порошок толтуруучу машина, түтүктү кичирейтүүчү машина, түтүктү ийүүчү жабдуулар ж.б. сыяктуу ар кандай заманбап өндүрүштүк жабдуулар алмаштырылган.
•орточо күнүмдүк чыгаруу болжол менен 15000 даана
• Кооперативдин ар кандай кардары
•Ыңгайлаштыруу сиздин талабыңызга жараша болот
Сертификат
Окшош өнүмдөр
Заводдун сүрөтү
Сурамжылоодон мурун, бизге төмөндөгү мүнөздөмөлөрдү жөнөтүңүз:
1. Бизге чиймени же чыныгы сүрөттү жөнөтүү;
2. Жылытуучунун өлчөмү, кубаттуулугу жана чыңалуусу;
3. Жылыткычтын кандайдыр бир атайын талаптары.
Байланыштар: Ами Чжан
Email: info@benoelectric.com
Вечат: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














