Продукт параметрлери
| Продукциянын аталышы | Муздак бөлмөнүн жылытуу элементтерин эритүү бөлүгү |
| Нымдуулуктун абалынын жылуулоо туруктуулугу | ≥200MΩ |
| Нымдуу жылуулук сыноосунан кийин изоляцияга туруктуулук | ≥30MΩ |
| Нымдуулук абалынын агып кетүү агымы | ≤0.1 мА |
| Беттик жүктөм | ≤3.5W/см2 |
| Түтүктүн диаметри | 6.5мм, 8.0мм, 10.7мм ж.б. |
| Формасы | түз, U формасындагы, W формасындагы, ж.б. |
| Суудагы каршылык көрсөтүүчү чыңалуу | 2000 В/мин (суунун кадимки температурасы) |
| Суудагы изоляцияланган каршылык | 750МОм |
| Колдонуу | Эритүү жылытуучу элемент |
| Түтүктүн узундугу | 300-7500 мм |
| Коргошун зымдын узундугу | 700-1000 мм (ылайыкташтырылган) |
| Бекитүүлөрдү | CE/ CQC |
| Терминалдын түрү | Жекелештирилген |
| Theмуздак бөлмөнүн жылытуу элементиаба муздаткычын эритүү үчүн колдонулат, сүрөттүн формасыэритүү жылытуу түтүгүБул AA түрү (кош түз түтүк), түтүктүн узундугу сиздин аба муздаткычыңыздын өлчөмүнө ылайыкташтырылган, биздин бардык эритүүчү жылыткычыбызды зарылчылыкка жараша ыңгайлаштырса болот. Дат баспас болоттон жасалганаба муздаткыч үчүн эритүү жылытуу түтүгүТүтүктүн диаметри 6,5 мм же 8,0 мм болушу мүмкүн, коргошун зым бөлүгү бар түтүк резина башы менен бекитилет. Ал эми формасын U жана L формасында да жасоого болот. Эритүү жылытуучу түтүктүн кубаттуулугу метрине 300-400 Вт түзөт. | |
Продукциянын конфигурациясы
Муздаткыч Дат баспас болоттон жасалган эритүүчү жылыткычбул ар кандай муздаткыч жайлар, муздаткычтар, көргөзмөлөр жана арал шкафтары сыяктуу муздаткыч жабдуулардагы электр жылытуу менен эритүү үчүн иштелип чыккан жана иштелип чыккан электр жылытуучу элемент. Аны эритүү ишин аткаруу үчүн аба муздаткычынын жана конденсатордун канаттарына, ошондой эле суу чогулткучтун шассисине ыңгайлуу түрдө орнотсо болот.муздак бөлмөнүн жылытуу элементи жакшы эритүү жана жылытуу эффектиси, туруктуу электрдик касиети, жогорку изоляцияга туруктуулугу, коррозияга туруктуулугу, картаюуга каршылыгы, жогорку ашыкча жүктөм сыйымдуулугу, аз агып кетүү тогу, туруктуулугу жана ишенимдүүлүгү, ошондой эле узак колдонуу мөөнөтү бар.
Эритүү жылыткычтарыIncoloy840, 800, дат баспас болоттон жасалган 304, 321, 310S, алюминий каптама материалдары колдонулуп өндүрүлөт. Ошондой эле, терминалдардын түрлөрүнүн кеңири тандоосу бар. Эритүү жылыткычтары кардардын талаптарына ылайык ар кандай формада жана өлчөмдө жасалгаланган.
Аба муздаткыч модели үчүн эритүү жылыткычы
Продукциянын артыкчылыктары
1. Жакшы эритүү жана жылытуу эффектиси
2. Коррозияга туруктуу жана картаюуга каршы,
3. Узак мөөнөттүү иштөө убактысы,
4. Жылуулук алмашуу ылдамдыгы тез
5. Туруктуулук жана ишенимдүүлүк
JINGWEI устаканасы
Өндүрүш процесси
Кызмат
Иштеп чыгуу
өнүмдөрдүн мүнөздөмөлөрүн, чиймесин жана сүрөтүн алды
Цитаталар
менеджер суроо-талапка 1-2 сааттын ичинде жооп берип, бааны жөнөтөт
Үлгүлөр
Көк өндүрүштөн мурун продукциянын сапатын текшерүү үчүн акысыз үлгүлөр жөнөтүлөт
Өндүрүш
Продукциянын мүнөздөмөсүн кайрадан ырастаңыз, андан кийин өндүрүштү уюштуруңуз
Заказ
Үлгүлөрдү ырастагандан кийин буйрутма бериңиз
Сыноо
Биздин QC командасы жеткирүү алдында продукциянын сапатын текшерет
Таңгактоо
зарылчылыкка жараша продукцияларды таңгактоо
Жүктөлүүдө
Даяр продукцияны кардардын контейнерине жүктөө
Алынууда
Сиздин заказыңызды алдым
Эмне үчүн бизди тандашыңыз керек
•25 жылдык экспорт жана 20 жылдык өндүрүш тажрыйбасы
•Завод болжол менен 8000 м² аянтты ээлейт
•2021-жылы порошок толтуруучу машина, түтүктү кичирейтүүчү машина, түтүктү ийүүчү жабдуулар ж.б. сыяктуу ар кандай заманбап өндүрүштүк жабдуулар алмаштырылган.
•орточо күнүмдүк чыгаруу болжол менен 15000 даана
• Кооперативдин ар кандай кардары
•Ыңгайлаштыруу сиздин талабыңызга жараша болот
Сертификат
Окшош өнүмдөр
Заводдун сүрөтү
Сурамжылоодон мурун, бизге төмөндөгү мүнөздөмөлөрдү жөнөтүңүз:
1. Бизге чиймени же чыныгы сүрөттү жөнөтүү;
2. Жылытуучунун өлчөмү, кубаттуулугу жана чыңалуусу;
3. Жылыткычтын кандайдыр бир атайын талаптары.
Байланыштар: Ами Чжан
Email: info@benoelectric.com
Вечат: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314
















