Продукт параметрлери
| Продукциянын аталышы | Кытай эритүүчү түтүкчөлүү жылытуучу элемент |
| Нымдуулуктун абалынын жылуулоо туруктуулугу | ≥200MΩ |
| Нымдуу жылуулук сыноосунан кийин изоляцияга туруктуулук | ≥30MΩ |
| Нымдуулук абалынын агып кетүү агымы | ≤0.1 мА |
| Беттик жүктөм | ≤3.5W/см2 |
| Түтүктүн диаметри | 6.5мм, 8.0мм, 10.7мм ж.б. |
| Формасы | түз, U формасындагы, W формасындагы, ж.б. |
| Суудагы каршылык көрсөтүүчү чыңалуу | 2000 В/мин (суунун кадимки температурасы) |
| Суудагы изоляцияланган каршылык | 750МОм |
| Колдонуу | Эритүү жылытуучу элемент |
| Түтүктүн узундугу | 300-7500 мм |
| Коргошун зымдын узундугу | 700-1000 мм (ылайыкташтырылган) |
| Бекитүүлөрдү | CE/ CQC |
| Терминалдын түрү | Жекелештирилген |
| Эритүү түтүкчөлүү жылытуучу элемент аба муздаткычын эритүү үчүн колдонулат, сүрөттүн формасыэритүү жылытуу түтүгүБул AA түрү (кош түз түтүк), түтүктүн узундугу сиздин аба муздаткычыңыздын өлчөмүнө ылайыкташтырылган, биздин бардык эритүүчү жылыткычыбызды зарылчылыкка жараша ыңгайлаштырса болот. Дат баспас болоттон жасалганаба муздаткыч үчүн эритүү жылытуу түтүгүТүтүктүн диаметри 6,5 мм же 8,0 мм болушу мүмкүн, коргошун зым бөлүгү бар түтүк резина башы менен бекитилет. Ал эми формасын U жана L формасында да жасоого болот. Эритүү жылытуучу түтүктүн кубаттуулугу метрине 300-400 Вт түзөт. | |
Продукциянын конфигурациясы
Кытайда эритүүчү жылыткыч элементи негизинен муздаткычтарда, кондиционерлерде, тоңдургучтарда, витрина шкафтарында, контейнерлерде колдонулат, ал төмөнкү температурада ысытылат, эки баштуу клей менен герметизациялоо процессинде, ал узак мөөнөттүү төмөнкү температурада жана нымдуу абалда иштей алат, картаюуга каршы, узак мөөнөттүү жана башка мүнөздөмөлөргө ээ. Түтүктүн диаметри 6,5 мм, 8,0 мм, 10,7 мм ж.б., ал эми жайылуучу узундугу 300 ммден 700 ммге чейин. Капкагы дат баспас болоттон жасалган 304, 312, 304L ж.б., түтүктүн оозундагы герметикалык резина неопрен же силикон резинадан жасалган. Түтүктүү жылыткыч эритүүчү жылыткычты термостат менен чогултса болот, кубаттуулугу 100 Вттан 2000 Втга чейин. Эгерде кандайдыр бир өзгөчө талап болсо, биз кардарлар үчүн OEM жасай алабыз.
Аба муздаткыч модели үчүн эритүү жылыткычы
Продукциянын артыкчылыктары
Эритүү жылыткычы - бул ар кандай муздаткычтар, муздаткычтар, көргөзмөлөр жана арал шкафтары сыяктуу муздаткыч жабдууларды электр менен жылытуу менен эритүү үчүн иштелип чыккан жана иштелип чыккан электр жабдуулары.
Эритүү жылыткыч түтүгү - муздаткычтарда же муздак сактоочу жайларда музду эритүү максатында колдонулган жылыткыч. Эритүү жылыткычын муздаткычтын ичинде эритүү үчүн ысык абаны айландыруу үчүн колдонсо болот же жылмакай ачылыштарды камсыз кылуу үчүн коммерциялык муздаткычтардын же сактоочу жайлардын эшиктерине койсо болот. Эритүү жылыткычын желдеткичтердин айланасындагы глазурду кетирүү үчүн компрессорлордун үйлөгүчтөрүнүн айланасына да койсо болот.
Өндүрүш процесси
Кызмат
Иштеп чыгуу
өнүмдөрдүн мүнөздөмөлөрүн, чиймесин жана сүрөтүн алды
Цитаталар
менеджер суроо-талапка 1-2 сааттын ичинде жооп берип, бааны жөнөтөт
Үлгүлөр
Көк өндүрүштөн мурун продукциянын сапатын текшерүү үчүн акысыз үлгүлөр жөнөтүлөт
Өндүрүш
Продукциянын мүнөздөмөсүн кайрадан ырастаңыз, андан кийин өндүрүштү уюштуруңуз
Заказ
Үлгүлөрдү ырастагандан кийин буйрутма бериңиз
Сыноо
Биздин QC командасы жеткирүү алдында продукциянын сапатын текшерет
Таңгактоо
зарылчылыкка жараша продукцияларды таңгактоо
Жүктөлүүдө
Даяр продукцияны кардардын контейнерине жүктөө
Алынууда
Сиздин заказыңызды алдым
Эмне үчүн бизди тандашыңыз керек
•25 жылдык экспорт жана 20 жылдык өндүрүш тажрыйбасы
•Завод болжол менен 8000 м² аянтты ээлейт
•2021-жылы порошок толтуруучу машина, түтүктү кичирейтүүчү машина, түтүктү ийүүчү жабдуулар ж.б. сыяктуу ар кандай заманбап өндүрүштүк жабдуулар алмаштырылган.
•орточо күнүмдүк чыгаруу болжол менен 15000 даана
• Кооперативдин ар кандай кардары
•Ыңгайлаштыруу сиздин талабыңызга жараша болот
Сертификат
Окшош өнүмдөр
Заводдун сүрөтү
Сурамжылоодон мурун, бизге төмөндөгү мүнөздөмөлөрдү жөнөтүңүз:
1. Бизге чиймени же чыныгы сүрөттү жөнөтүү;
2. Жылытуучунун өлчөмү, кубаттуулугу жана чыңалуусу;
3. Жылыткычтын кандайдыр бир атайын талаптары.
Байланыштар: Ами Чжан
Email: info@benoelectric.com
Вечат: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














