Продукт параметрлери
| Продукциянын аталышы | Тоңдургучтун рамасы үчүн Кытай эшик жылыткычынын зым жылыткычы |
| Жылуулоочу материал | Силикон резина |
| Зымдын диаметри | 2,5 мм, 3,0 мм, 4,0 мм ж.б. |
| Жылытуу узундугу | ылайыкташтырылган |
| Коргошун зымдын узундугу | 1000 мм, же ыңгайлаштырылган |
| Түс | ак, боз, кызыл, көк ж.б. |
| MOQ | 100 даана |
| Суудагы каршылык көрсөтүүчү чыңалуу | 2000 В/мин (суунун кадимки температурасы) |
| Суудагы изоляцияланган каршылык | 750МОм |
| Колдонуу | эритүү жылытуучу зым |
| Сертификациялоо | CE |
| Пакет | бир жылыткыч жана бир баштык |
| Theэшиктин алкагын эритүүчү зым жылыткычузундугун, чыңалууну жана кубаттуулукту зарылчылыкка жараша ыңгайлаштырса болот. Зымдын диаметрин 2,5 мм, 3,0 мм, 3,5 мм жана 4,0 мм кылып тандай аласыз. Зымдын бети өрүлгөн айнек отунан, алюминийден же дат баспас болоттон жасалышы мүмкүн. Theэритүүчү зым жылыткычКоргошун зым туташтыргычы бар жылытуучу бөлүк резина баш же эки дубалдуу кичирейүүчү түтүк менен мөөрлөнүп, өзүңүздүн колдонуу муктаждыктарыңызга жараша тандай аласыз. | |
Продукциянын конфигурациясы
TheЭшик жылыткычы зым жылыткычАл үч бөлүктөн турат: металл өрүлгөн катмар, изоляциялык сырткы катмар жана зымдын өзөгү. Металл өрүлгөн катмар материалы үч түрдүү айнек буласынан турат: дат баспас болоттон жасалган, алюминийден жасалган, изоляциялык катмар силикон резинадан жасалган, силикон резина жумшак, жакшы изоляцияга ээ, жогорку температурага жана төмөнкү температурага туруктуу, 400 градуска чейинки жогорку температурага туруктуу, кадимкидей колдонсо болот, жумшактыгы өзгөрбөйт, бирдей жылуулук таратылат, ошондуктан силикон жылуулукту колдонуу диапазону абдан кеңири.
Продукциянын функциясы
Муздак сактоочу эшиктин алкагынын жылытуу зымы муздак сактоочу эшиктин алкагынын муздап калышынан же начар герметикалоо жана изоляциялоо чараларынан улам тез муздап кетишинен алдын алуу үчүн колдонулат. Анын иштөө принциби негизинен температураны көзөмөлдөө эффектине жетүү үчүн ысык зымды ысытуу менен эшиктин алкагынын айланасындагы абаны жылытуу болуп саналат. Муздак сактоочу эшиктин алкагынын жылытуу зымынын орнотулушу муздак сактоочу жайдын жылуулук изоляциясын натыйжалуу жакшыртып, сакталган буюмдардын сапатын жана сактоо эффектин камсыздай алат.
Заводдун сүрөтү
Өндүрүш процесси
Кызмат
Иштеп чыгуу
өнүмдөрдүн мүнөздөмөлөрүн, чиймесин жана сүрөтүн алды
Цитаталар
менеджер суроо-талапка 1-2 сааттын ичинде жооп берип, бааны жөнөтөт
Үлгүлөр
Көк өндүрүштөн мурун продукциянын сапатын текшерүү үчүн акысыз үлгүлөр жөнөтүлөт
Өндүрүш
Продукциянын мүнөздөмөсүн кайрадан ырастаңыз, андан кийин өндүрүштү уюштуруңуз
Заказ
Үлгүлөрдү ырастагандан кийин буйрутма бериңиз
Сыноо
Биздин QC командасы жеткирүү алдында продукциянын сапатын текшерет
Таңгактоо
зарылчылыкка жараша продукцияларды таңгактоо
Жүктөлүүдө
Даяр продукцияны кардардын контейнерине жүктөө
Алынууда
Сиздин заказыңызды алдым
Эмне үчүн бизди тандашыңыз керек
•25 жылдык экспорт жана 20 жылдык өндүрүш тажрыйбасы
•Завод болжол менен 8000 м² аянтты ээлейт
•2021-жылы порошок толтуруучу машина, түтүктү кичирейтүүчү машина, түтүктү ийүүчү жабдуулар ж.б. сыяктуу ар кандай заманбап өндүрүштүк жабдуулар алмаштырылган.
•орточо күнүмдүк чыгаруу болжол менен 15000 даана
• Кооперативдин ар кандай кардары
•Ыңгайлаштыруу сиздин талабыңызга жараша болот
Сертификат
Окшош өнүмдөр
Заводдун сүрөтү
Сурамжылоодон мурун, бизге төмөндөгү мүнөздөмөлөрдү жөнөтүңүз:
1. Бизге чиймени же чыныгы сүрөттү жөнөтүү;
2. Жылытуучунун өлчөмү, кубаттуулугу жана чыңалуусу;
3. Жылыткычтын кандайдыр бир атайын талаптары.
Байланыштар: Ами Чжан
Email: info@benoelectric.com
Вечат: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314















