Продукт параметрлери
| Продукциянын аталышы | Кытай дренаждык түтүк жылытуу куру |
| Материал | Силикон резина |
| Өлчөмү | 5*7 мм |
| Жылытуу узундугу | 0.5M-20M |
| Коргошун зымдын узундугу | 1000 мм, же ыңгайлаштырылган |
| Түс | ак, боз, кызыл, көк ж.б. |
| MOQ | 100 даана |
| Суудагы каршылык көрсөтүүчү чыңалуу | 2000 В/мин (суунун кадимки температурасы) |
| Суудагы изоляцияланган каршылык | 750МОм |
| Колдонуу | Дренаждык түтүк жылыткычы |
| Сертификациялоо | CE |
| Пакет | бир жылыткыч жана бир баштык |
| Дренаждык түтүк жылыткычынын кубаттуулугу 40 Вт/М, биз ошондой эле 20 Вт/М, 50 Вт/М ж.б. сыяктуу башка кубаттуулуктарды да жасай алабыз. Ал эми дренаждык түтүк жылыткычынын узундугу 0,5 М, 1 М, 2 М, 3 М, 4 М ж.б. түзөт. Эң узунун 20 М жасоого болот. Пакетдренаждык линия жылыткычыбир жылыткыч жана бир көчүрүү баштыгы, ар бир узундук үчүн 500 даанадан ашык тизмедеги ылайыкташтырылган баштыктын саны. | |
Продукциянын конфигурациясы
JINGWEI жылыткычы өндүрүүгө адистешкенсиликон резина дренаждык түтүк жылыткыч, эритүү жылыткычы, духовканын жылытуучу элементи, силикон жылытуучу төшөк жана башкалар, суу өткөрбөй турган жакшы көрсөткүчтөр үчүн колдонулушу мүмкүн:
1. Нымдуу жана жарылуучу эмес газ учурларында өнөр жай жабдууларынын түтүктөрүн, резервуарларын, мунараларын жана резервуарларын жылытуу, аралаштыруу жана жылуулукту сактоо үчүн колдонулганда ысытылган бөлүктүн бетине түздөн-түз оролушу мүмкүн;
2. Муздаткычтарды коргоо жана абаны кондиционерлөөчү компрессорлорду, моторлорду, сууга чөктүрүлүүчү насосторду жана башка жабдууларды кошумча жылытуу;
3. Кан анализатору, пробирка жылыткычы, саламаттыкты сактоо формасындагы кийимдер, жылуулукту компенсациялоо үчүн арыктоочу курлар ж.б. сыяктуу медициналык жабдуулар. Биздин негизги силикон электр жылытуу продуктыларыбыз, өзгөчө кесиптик деңгээлде.
Theтуруктуу электр дренаждык түтүк жылыткычыНегизинен эритме электр жылытуу зымынан жана силикон резина жогорку температуралуу изоляциялык кездемеден турат, тез ысыйт, бирдей температурада, жогорку жылуулук эффективдүүлүгүндө, жакшы бышыктыгында, АКШнын UL 94-V0 өрткө туруктуулук стандартына ылайык келет, колдонууга оңой, он жылга чейин коопсуздук мөөнөтү, эскирүүгө оңой эмес.
Продукциянын өзгөчөлүктөрү
Артыкчылыктарыдренаждык түтүктөгү жылытуу куруКолдонулушуна түтүктөрдүн жарылышынын алдын алуу, агынды суулардын агымын жакшыртуу, түтүктү тыгылып калбоо, түтүктүн кызмат мөөнөтүн узартуу, техникалык тейлөө чыгымдарын азайтуу, агынды сууларды тазалоонун натыйжалуулугун жогорулатуу ж.б. кирет. Айрыкча суук кышта агынды суу түтүгүндөгү суу оңой тоңуп, түтүктүн сынып калышына алып келет,дренаждык түтүк жылыткычынын куруканализация түтүгүн жылытуу, тоңуп калбоо жана түтүктүн сынып кетишинин алдын алуу үчүн колдонулушу мүмкүн. Мындан тышкары,дренаждык түтүк линиясынын тилкелүү жылыткычыОрнотуу жана тейлөө оңой, орнотуу жана тейлөө үчүн атайын жабдууларды колдонуу менен, жөнөкөй түзүлүшүнөн, кичинекей өлчөмүнөн, жеңил салмагынан улам иштетүү оңой, орнотуу жана тейлөө абдан ыңгайлуу жана тез.
Заводдун сүрөтү
Өндүрүш процесси
Кызмат
Иштеп чыгуу
өнүмдөрдүн мүнөздөмөлөрүн, чиймесин жана сүрөтүн алды
Цитаталар
менеджер суроо-талапка 1-2 сааттын ичинде жооп берип, бааны жөнөтөт
Үлгүлөр
Көк өндүрүштөн мурун продукциянын сапатын текшерүү үчүн акысыз үлгүлөр жөнөтүлөт
Өндүрүш
Продукциянын мүнөздөмөсүн кайрадан ырастаңыз, андан кийин өндүрүштү уюштуруңуз
Заказ
Үлгүлөрдү ырастагандан кийин буйрутма бериңиз
Сыноо
Биздин QC командасы жеткирүү алдында продукциянын сапатын текшерет
Таңгактоо
зарылчылыкка жараша продукцияларды таңгактоо
Жүктөлүүдө
Даяр продукцияны кардардын контейнерине жүктөө
Алынууда
Сиздин заказыңызды алдым
Эмне үчүн бизди тандашыңыз керек
•25 жылдык экспорт жана 20 жылдык өндүрүш тажрыйбасы
•Завод болжол менен 8000 м² аянтты ээлейт
•2021-жылы порошок толтуруучу машина, түтүктү кичирейтүүчү машина, түтүктү ийүүчү жабдуулар ж.б. сыяктуу ар кандай заманбап өндүрүштүк жабдуулар алмаштырылган.
•орточо күнүмдүк чыгаруу болжол менен 15000 даана
• Кооперативдин ар кандай кардары
•Ыңгайлаштыруу сиздин талабыңызга жараша болот
Сертификат
Окшош өнүмдөр
Заводдун сүрөтү
Сурамжылоодон мурун, бизге төмөндөгү мүнөздөмөлөрдү жөнөтүңүз:
1. Бизге чиймени же чыныгы сүрөттү жөнөтүү;
2. Жылытуучунун өлчөмү, кубаттуулугу жана чыңалуусу;
3. Жылыткычтын кандайдыр бир атайын талаптары.
Байланыштар: Ами Чжан
Email: info@benoelectric.com
Вечат: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














