Продукт параметрлери
| Продукциянын аталышы | Ферментациялоочу үй шартында сыра кайнатуу жылытуучу кур |
| Нымдуулуктун абалынын жылуулоо туруктуулугу | ≥200MΩ |
| Кубат | 20-25 Вт |
| Чыңалуу | 110-230В |
| Материал | силикон резина |
| Курдун туурасы | 14 мм жана 20 мм |
| Курдун узундугу | 900 мм |
| Каршылык көрсөтүүчү чыңалуу | 2000В/мүн |
| Суудагы изоляцияланган каршылык | 750МОм |
| Колдонуу | үй шартында кайнатылган суусундук жылыткычы |
| Коргошун зымдын узундугу | 1900 мм |
| Пакет | бир жылыткыч жана бир баштык |
| Бекитүүлөрдү | CE |
| Шакек | АКШ, Евро, Улуу Британия, Австралия ж.б. |
| Theүй шартында кайнатуучу жылытуучу куртуурасы 14 мм жана 20 мм, курдун узундугу 900 мм, электр линиясынын узундугу 1900 мм. Сайгычты АКШ, Улуу Британия, Евро, Австралия жана башкалардан тандай аласыз. Theүй шартында сыра жылыткыч куркүңүрттөөчү же температура берүүчү термостатты кошсо болот, колдонууда температура тилкеси да кошулат. | |
Продукциянын конфигурациясы
Ачытуу кайнатма кур жылыткычын бөлмө температурасы өтө суук болгондо үй шартында кайнатылган сыраңызды керектүү температурага чейин ысытуу үчүн колдонсо болот.Жөн гана кайнатуу курун кайнатуу чакага же демижонго ороп, розеткага сайыңыз.Бул универсалдуу кайнатуу курун ар кандай өлчөмдөгү ачытуу идиштеринде колдонсо болот.
Булар кышкы айларда, үйдө суук болуп кетиши мүмкүн болгон учурларда идеалдуу.
Демдөөчү тасма туруктуу температурада ысыйт жана болжол менен 25 ватт кубаттуулукту колдонот. Термометр менен бирге колдонуңуз.
Эгерде аба ырайы өзгөчө суук болсо, кайнатуу курун ачыткычтын түбүнө жакын жерге коюңуз (төмөнкү жагынан болжол менен 5-10 см). Эгерде ачытып жаткан шарабыңыз же сыраңызга бир аз кошумча жылуулук керек болсо, анда аны ачытуу суюктугунун үстүнкү жагынан 5-10 см төмөн коюңуз. Ачытуу курун туура температурага жеткирүү үчүн, анын абалын сынап көрүшүңүз керек болушу мүмкүн. Ар дайым үстүнкү жагынан баштап, каалаган ачытуу температурасына жеткенге чейин 24 сааттын ичинде курду акырындык менен төмөндөтүңүз.
Демди керектүү температурага чейин ысытуу үчүн, жөн гана кайнатуучу курду идиштин түбүнө ороп коюңуз.
Үй шартында кайнатылган сыра жылыткычытуурасы 14 мм жана 20 мм, ар кандай сыра кайнатуу идиштерине ылайыктуу; Ошо сыяктуу эле, жылытуучу курдун узундугу 900 мм, ал эми шнурдун узундугу 1900 мм жана 7ден 8 галлонго чейинки пластикалык ферментаторлорго же 6 галлондук пластикалык ферментаторлорго ылайыктуу.
Үй шартында жасалган сыра жылыткычынын таңгагын тунук баштыкка, басылган картон баштыкка же кутуга салса болот. Басылган картон баштыктын (500 даана) жана кутучанын (500 даана) MOQ номери бар, стандарттуу таңгак бир жылыткыч жана бир тунук полиэтилен баштыктан турат.
Өндүрүш процесси
Кызмат
Иштеп чыгуу
өнүмдөрдүн мүнөздөмөлөрүн, чиймесин жана сүрөтүн алды
Цитаталар
менеджер суроо-талапка 1-2 сааттын ичинде жооп берип, бааны жөнөтөт
Үлгүлөр
Көк өндүрүштөн мурун продукциянын сапатын текшерүү үчүн акысыз үлгүлөр жөнөтүлөт
Өндүрүш
Продукциянын мүнөздөмөсүн кайрадан ырастаңыз, андан кийин өндүрүштү уюштуруңуз
Заказ
Үлгүлөрдү ырастагандан кийин буйрутма бериңиз
Сыноо
Биздин QC командасы жеткирүү алдында продукциянын сапатын текшерет
Таңгактоо
зарылчылыкка жараша продукцияларды таңгактоо
Жүктөлүүдө
Даяр продукцияны кардардын контейнерине жүктөө
Алынууда
Сиздин заказыңызды алдым
Эмне үчүн бизди тандашыңыз керек
•25 жылдык экспорт жана 20 жылдык өндүрүш тажрыйбасы
•Завод болжол менен 8000 м² аянтты ээлейт
•2021-жылы порошок толтуруучу машина, түтүктү кичирейтүүчү машина, түтүктү ийүүчү жабдуулар ж.б. сыяктуу ар кандай заманбап өндүрүштүк жабдуулар алмаштырылган.
•орточо күнүмдүк чыгаруу болжол менен 15000 даана
• Кооперативдин ар кандай кардары
•Ыңгайлаштыруу сиздин талабыңызга жараша болот
Сертификат
Окшош өнүмдөр
Заводдун сүрөтү
Сурамжылоодон мурун, бизге төмөндөгү мүнөздөмөлөрдү жөнөтүңүз:
1. Бизге чиймени же чыныгы сүрөттү жөнөтүү;
2. Жылытуучунун өлчөмү, кубаттуулугу жана чыңалуусу;
3. Жылыткычтын кандайдыр бир атайын талаптары.
Байланыштар: Ами Чжан
Email: info@benoelectric.com
Вечат: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














