Продукт параметрлери
| Продукциянын аталышы | Кытай ийкемдүү силикон резина жылытуу тилкеси |
| Материал | Силикон резина |
| Калыңдыгы | 1,5 мм |
| Чыңалуу | 12V-230V |
| Кубат | ылайыкташтырылган |
| Формасы | Тегерек, төрт бурчтуу, тик бурчтуу ж.б. |
| 3M желим | кошууга болот |
| Каршылык көрсөтүүчү чыңалуу | 2000В/мүн |
| Изоляцияланган каршылык | 750МОм |
| Колдонуу | Силикон резина жылытуучу төшөк |
| Терминал | Жекелештирилген |
| Пакет | картон |
| Бекитүүлөрдү | CE |
| Силикон резина жылыткычтын курамында силикон резина жылыткыч, картер жылыткыч, дренаждык түтүк жылыткыч, силикон жылытуу куру, үй шартында кайнатылган жылыткыч, силикон жылытуу зымы бар. Силикон резина жылыткычтын мүнөздөмөлөрү кардардын талаптарына ылайыкташтырылышы мүмкүн. | |
Продукциянын конфигурациясы
Коопсуз газ баллондорун жылытуу үчүн силикон жылытуучу төшөк - бул газ баллондорун коопсуз жана натыйжалуу жылытуу үчүн иштелип чыккан атайын жылытуучу түзүлүш. Бул силикон резина жылытуучу төшөктөр, адатта, жогорку сапаттагы, ийкемдүү силикон резинадан жасалат жана коопсуз иштөөнү камсыз кылуу үчүн функциялар менен жабдылган. Биз силикон жылытуучу төшөктү сиздин суроо-талабыңызга ылайыкташтыра алабыз.
Продукциянын өзгөчөлүктөрү
1. Материал
Силикон резина:Жылытуу аянтчасы өнөр жайлык силикон резинасынан жасалган, ал бышык, ийкемдүү жана жогорку температурага туруштук бере алат.
Айнек буласынан жасалган арматура:Көп учурда бышыктыгын жана жылуулук бөлүштүрүүнү жакшыртуу үчүн айнек буласы менен бекемделген.
2. Функционалдык
Жылуулуктун бирдей бөлүштүрүлүшү:Газ цилиндринин бети бирдей жылуулукту камсыз кылып, анын үзгүлтүксүз жылышын камсыздайт.
Температураны көзөмөлдөө:Коопсуз жана так температураны сактоо үчүн орнотулган термостаттар же тышкы температура контроллерлору менен жабдылган.
3. Коопсуздук
Ысып кетүүдөн коргоо:Температуранын коопсуз чегинен ашып кетишине жол бербөө үчүн ашыкча ысып кетүүдөн коргоо сыяктуу коопсуздук функциялары камтылган.
Жылуулоо:Силикон материалы изолятор катары кызмат кылат, күйүк алуу же айлана-чөйрөгө зыян келтирүү коркунучун азайтат.
4. Нымдуулукка жана химиялык заттарга туруктуулук
Силикон каучугу нымдуулукка, майларга жана көптөгөн химиялык заттарга туруктуу, бул жылытуучу аянтчаны катаал өнөр жай чөйрөлөрүндө колдонууга ылайыктуу кылат.
Продукциянын колдонулушу
Газ баллондорун жылытуу: Суук чөйрөдө газ баллондорун туруктуу температурада кармоо үчүн идеалдуу, бул төмөнкү температураларда эффективдүүлүгү төмөндөшү же колдонууга жараксыз болуп калышы мүмкүн болгон газдардын туура иштеши үчүн абдан маанилүү.
Газ конденсациясынын алдын алуу: Газ баллондорунун конденсациясынын же тоңуп калышынын алдын алууга жардам берет, бул алардын иштешине тоскоол болушу мүмкүн.
Өндүрүш процесси
Кызмат
Иштеп чыгуу
өнүмдөрдүн мүнөздөмөлөрүн, чиймесин жана сүрөтүн алды
Цитаталар
менеджер суроо-талапка 1-2 сааттын ичинде жооп берип, бааны жөнөтөт
Үлгүлөр
Көк өндүрүштөн мурун продукциянын сапатын текшерүү үчүн акысыз үлгүлөр жөнөтүлөт
Өндүрүш
Продукциянын мүнөздөмөсүн кайрадан ырастаңыз, андан кийин өндүрүштү уюштуруңуз
Заказ
Үлгүлөрдү ырастагандан кийин буйрутма бериңиз
Сыноо
Биздин QC командасы жеткирүү алдында продукциянын сапатын текшерет
Таңгактоо
зарылчылыкка жараша продукцияларды таңгактоо
Жүктөлүүдө
Даяр продукцияны кардардын контейнерине жүктөө
Алынууда
Сиздин заказыңызды алдым
Эмне үчүн бизди тандашыңыз керек
•25 жылдык экспорт жана 20 жылдык өндүрүш тажрыйбасы
•Завод болжол менен 8000 м² аянтты ээлейт
•2021-жылы порошок толтуруучу машина, түтүктү кичирейтүүчү машина, түтүктү ийүүчү жабдуулар ж.б. сыяктуу ар кандай заманбап өндүрүштүк жабдуулар алмаштырылган.
•орточо күнүмдүк чыгаруу болжол менен 15000 даана
• Кооперативдин ар кандай кардары
•Ыңгайлаштыруу сиздин талабыңызга жараша болот
Сертификат
Окшош өнүмдөр
Заводдун сүрөтү
Сурамжылоодон мурун, бизге төмөндөгү мүнөздөмөлөрдү жөнөтүңүз:
1. Бизге чиймени же чыныгы сүрөттү жөнөтүү;
2. Жылытуучунун өлчөмү, кубаттуулугу жана чыңалуусу;
3. Жылыткычтын кандайдыр бир атайын талаптары.
Байланыштар: Ами Чжан
Email: info@benoelectric.com
Вечат: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314








