| Продукциянын аталышы | Кытай өндүрүүчүсү аба менен капталган түтүктүү жылыткыч элементтери |
| Түтүктүн диаметри | 6.5мм, 8.0мм, 9.0мм, 10.7мм ж.б. |
| Түтүк материалы | Дат баспас болоттон жасалган 304 |
| Финдин өлчөмү | 3.0 мм же ылайыкташтырылган |
| Фин материалы | дат баспас болоттон жасалган 304 |
| Формасы | түз, U формасындагы, W формасындагы же кандайдыр бир өзгөчө формадагы |
| Мөөр басуу ыкмасы | резина башы же фланец менен мөөр басуу |
| Өлчөмү | ылайыкташтырылган |
| Чыңалуу | 110В-380В |
| Колдонуу | Жылытуу элементи |
| Кубат | ылайыкташтырылган |
| Терминалдын түрү | ылайыкташтырылган |
| JINGWEI жылыткычы - бул негизинен эритүү жылытуу түтүгүн, меш жылытуу түтүгүн, канаттуу жылыткычты жана башка жылытуу элементтерин чыгаруучу завод. Мындан тышкары, биз алюминий фольга жылыткычын, алюминий түтүк жылыткычын, алюминий жылытуу плитасын жана силикон резина жылыткычын (жылытуу аянтчасын, картердик жылыткычты, дренаждык линия жылыткычын жана жылытуу зымын) ж.б. чыгарабыз. Биз өндүрүүчү болгондуктан, жылытуу элементтерин кардардын талаптарына ылайыкташтыра алабыз, сиз бизге өлчөмүн жана чиймесин же чыныгы үлгүлөрдү жөнөтсөңүз болот, бизден баа алууга болот жана акысыз үлгү бар. | |
Оролуучу канаттуу электр жылытуу түтүгү - бул атайын жабдуулар менен жабдылган жылмакай дат баспас болоттон жасалган жылытуу түтүгүндөгү бирдей оролуучу туурасы 6 жана 7 мм болгон болот тилке. Мындай оролуучу канаттуу электр жылытуу түтүгүнүн калыңдыгы түтүктүн диаметри + болот тилкеси *2. Кадимки элемент менен салыштырганда, жылуулукту таркатуу аянты 2ден 3 эсеге чейин кеңейет, башкача айтканда, канат элементи тарабынан уруксат берилген беттик кубаттуулук жүгү кадимки элементтикинен 3төн 4 эсеге чейин. Компоненттин узундугунун кыскарышынан улам, өзүнүн жылуулук жоготуусу азаят жана ал тез жылытуу, бирдей жылытуу, жакшы жылуулукту таркатуу көрсөткүчү, жогорку жылуулук эффективдүүлүгү, узак кызмат мөөнөтү, жылытуучу түзүлүштүн кичинекей өлчөмү жана бирдей кубаттуулук шарттарында арзан баада артыкчылыктарга ээ.
Оролуучу электр жылытуу түтүгүнүн канаттарынын ортосундагы боштук 3-5 мм,
Канатчалуу аба жылытуу түтүгүнүн баасы төмөн жана баасы жогору, жана көпчүлүк кардарлар бул түрдү тандашат. Электрдик канатчалуу аба жылыткыч темир же дат баспас болоттон жасалган оригиналдуу кургак күйүүчү электр жылытуу түтүгүнө негизделген, мунун максаты кургак күйүүчү электр жылытуу түтүгүнүн жылуулук таркатуу аянтын көбөйтүү, ошентип кургак күйүүчү электр жылытуу түтүгүнүн жылуулук таркатуу ылдамдыгын тездетүү жана андан кийин кургак күйүүчү электр жылытуу түтүгүнүн кызмат мөөнөтүн камсыз кылуу болуп саналат. Бул канатчалары бар кургак күйүүчү электр жылытуу түтүгүнүн артыкчылыгы.
Ал өнөр жайда, устаканада, асылдандырууда, жашылчаларды (гүлдөрдү) отургузууда, азык-түлүктөрдү кургатууда жана башка жерлерде кеңири колдонулат. Жылуулук каражаты катары суу, буу, жылуулук майы ж.б. колдонулушу мүмкүн.
Сурамжылоодон мурун, бизге төмөндөгү мүнөздөмөлөрдү жөнөтүңүз:
1. Бизге чиймени же чыныгы сүрөттү жөнөтүү;
2. Жылытуучунун өлчөмү, кубаттуулугу жана чыңалуусу;
3. Жылыткычтын кандайдыр бир атайын талаптары.














