| Продукциянын аталышы | Кытай микротолкундуу меш жылытуучу элемент өндүрүүчүлөрү |
| Нымдуулуктун абалынын жылуулоо туруктуулугу | ≥200MΩ |
| Нымдуу жылуулук сыноосунан кийин изоляцияга туруктуулук | ≥30MΩ |
| Нымдуулук абалынын агып кетүү агымы | ≤0.1 мА |
| Беттик жүктөм | ≤3.5W/см2 |
| Түтүктүн диаметри | 6.5мм, 8.0мм, 10.7мм ж.б. |
| Формасы | түз, U формасындагы, W формасындагы, ж.б. |
| Каршылык көрсөтүүчү чыңалуу | 2000В/мүн |
| Суудагы изоляцияланган каршылык | 750МОм |
| Колдонуу | Духовканын жылытуучу элементи |
| Түтүктүн узундугу | 300-7500 мм |
| Формасы | ылайыкташтырылган |
| Бекитүүлөрдү | CE/ CQC |
| Терминалдын түрү | Жекелештирилген |
| Theмештин жылытуучу элементимикротолкундуу меште, меште, электр грильде колдонулат. Духовка жылыткычынын формасын кардардын чиймелери же үлгүлөрү катары ыңгайлаштырса болот. Түтүктүн диаметрин 6,5 мм, 8,0 мм же 10,7 мм кылып тандай аласыз. JINGWEI HEATER - бул кесипкөй жылытуу түтүкчөлөрүнүн заводу, анын чыңалуусун жана кубаттуулугун ...мештин жылытуучу элементизарылчылыкка жараша ыңгайлаштырылышы мүмкүн. Ал эми мештин жылытуучу элементинин түтүгүн күйгүзсө болот, күйгүзгөндөн кийин түтүктүн түсү кочкул жашыл болот. Бизде терминалдык моделдердин көптөгөн түрлөрү бар, эгер сизге терминалды кошуу керек болсо, алгач бизге моделдин номерин жөнөтүшүңүз керек. | |
Духовканы жылытуучу түтүкэлектрдик жылытуучу элементтин бир түрү болуп саналат, духовка, кургаткыч, жылыткыч жана башкаларды кошо алганда, бардык жылытуу жабдууларында кеңири колдонулат.микротолкундуу мештин жылытуу элементтеридат баспас болоттон жасалган, спираль электротермикалык эритме зымы (мисалы, никель-хром, темир-хром эритмеси) түтүктүн борбордук огу боюнча бөлүштүрүлгөн. Боштук жакшы изоляция жана жылуулук өткөрүмдүүлүгү бар кристаллдык магний кычкылы порошогу менен толтурулган. Булэлектр түтүкчөлүү жылытуучу элементжөнөкөй түзүлүш, жогорку механикалык бекемдик, жогорку жылуулук натыйжалуулугу, коопсуз жана ишенимдүү, оңой орнотуу, узак кызмат мөөнөтү ж.б. мүнөздөмөлөрүнө ээ.электр жылытуу түтүгүар кандай селитра резервуарына, резервуарына, май резервуарына, кислота жана щелочтуу резервуарларды жылытууга жана эрүүчү металл эритүүчү мешке, аба жылытуучу мешке, кургатуучу мешке, ысык пресстөөчү калыпка жана башка түзүлүштөргө ылайыктуу.
1. Түтүктү тандоо принциби: температурага туруктуулук, коррозияга туруктуулук.
2. Каршылык көрсөтүүчү зымды тандоо: Cr20Ni80
3. Магний кычкылы порошогун тандоо: өнөр жайлык класстагы магний кычкылы порошогу
4. Герметикалык материалдарды тандоо: силикон майы +704 герметик
5. 380V дат баспас болоттон жасалган электр жылытуу түтүгүнүн сапатына таасир этүүчү факторлордун арасында материалдын сапаты абдан маанилүү.
6. Электр жылуулук түтүктөрү үчүн чийки заттарды акылга сыярлык тандоо сапатын камсыз кылуунун негизи болуп саналатэлектр жылуулук түтүктөрү.
Сурамжылоодон мурун, бизге төмөндөгү мүнөздөмөлөрдү жөнөтүңүз:
1. Бизге чиймени же чыныгы сүрөттү жөнөтүү;
2. Жылытуучунун өлчөмү, кубаттуулугу жана чыңалуусу;
3. Жылыткычтын кандайдыр бир атайын талаптары.
Байланыштар: Ами Чжан
Email: info@benoelectric.com
Вечат: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














