Продукт параметрлери
| Продукциянын аталышы | Кытай ПВХ изоляциясы жылытуу зымы |
| Жылуулоочу материал | ПВХ |
| Зымдын диаметри | 2,5 мм, 3,0 мм, 4,0 мм ж.б. |
| Жылытуу узундугу | ылайыкташтырылган |
| Коргошун зымдын узундугу | 1000 мм, же ыңгайлаштырылган |
| Түс | ак, боз, кызыл, көк ж.б. |
| MOQ | 100 даана |
| Суудагы каршылык көрсөтүүчү чыңалуу | 2000 В/мин (суунун кадимки температурасы) |
| Суудагы изоляцияланган каршылык | 750МОм |
| Колдонуу | эритүү жылытуучу зым |
| Сертификациялоо | CE |
| Пакет | бир жылыткыч жана бир баштык |
| Эритүүчү Кытай ПВХ изоляциясы жылытуучу зымдын узундугун, чыңалышын жана кубаттуулугун зарылчылыкка жараша ыңгайлаштырса болот. Зымдын диаметрин 2,5 мм, 3,0 мм, 3,5 мм жана 4,0 мм кылып тандай аласыз. Зымдын бети өрүлгөн от жагуучу айнек, алюминий же дат баспас болоттон жасалган болушу мүмкүн. Theэритүүчү зым жылыткычКоргошун зым туташтыргычы бар жылытуучу бөлүк резина баш же эки дубалдуу кичирейүүчү түтүк менен мөөрлөнүп, өзүңүздүн колдонуу муктаждыктарыңызга жараша тандай аласыз. | |
Продукциянын конфигурациясы
ПВХ изоляцияланган жылытуу зымы негизинен эритме электр жылытуу зымынан жана ПВХ изоляция катмарынын жогорку температуралуу изоляциялык кездемесинен турат. Колдонулганда ал тез ысытуу, бирдей температура, жогорку жылуулук эффективдүүлүгү жана жакшы бышыктык мүнөздөмөлөрүнө ээ. ПВХ эритүүчү зым жылыткычы Каршылык көрсөтүүчү эритме зымы айнек була зымына оролгон же бир каршылык көрсөтүүчү эритме зымы өзөк зым катары буралган, ал эми сырткы катмары ПВХ изоляциялык катмары менен капталган.
Продукциянын өзгөчөлүктөрү
1. Электр менен жылытуунун жогорку натыйжалуулугу. PCV изоляцияланган жылытуучу зым электр менен жылытуунун жогорку натыйжалуулугуна ээ жана энергияны натыйжалуу үнөмдөй алат. Ал тез жылытуу, бирдей жылытуу, коопсуз жылытуу, энергияны үнөмдөө, батареянын иштөө мөөнөтүн узартуу жана башка артыкчылыктарга ээ.
2. Жакшы электр өткөрүмдүүлүгү. ПВХ изоляцияланган жылытуу кабели жакшы электр өткөрүмдүүлүгүнө, жакшы энергия үнөмдөө көрсөткүчтөрүнө ээ жана токтун таасирине дуушар болбойт.
3. Жакшы суу өткөрбөй турган жана жылуулук изоляциялоо көрсөткүчү. ПВХнын биринчи катмары ийне-пахтадан же төшөлгөн пахтадан турган пахта катмары болсо, экинчи катмар силикон менен оролгон жылытуучу зымдан турган жылытуучу катмар, ал эми үчүнчү катмар токулбаган кездемелерден турган бириктирилген каптама катмары. Мындай өндүрүш жылытуучу барактын жылуулук изоляциясын жана жумшактыгын бир топ жакшыртып гана тим болбостон, ошондой эле суу өткөрбөй турган жана жылуулук изоляциялоо көрсөткүчтөрүнө да ээ.
4. Узак мөөнөттүү. Сырткы изоляциялык коргоочу катмар ПВХдан, айнек буласынан жасалган зымдан, калайланган жез зымдан жасалган жана анын кызмат мөөнөтү 5 жылдан ашык кепилденет. Ошол эле шарттарда ПВХ жылытуучу зымдын кызмат мөөнөтү металл зымга караганда алда канча узун.
Заводдун сүрөтү
Өндүрүш процесси
Кызмат
Иштеп чыгуу
өнүмдөрдүн мүнөздөмөлөрүн, чиймесин жана сүрөтүн алды
Цитаталар
менеджер суроо-талапка 1-2 сааттын ичинде жооп берип, бааны жөнөтөт
Үлгүлөр
Көк өндүрүштөн мурун продукциянын сапатын текшерүү үчүн акысыз үлгүлөр жөнөтүлөт
Өндүрүш
Продукциянын мүнөздөмөсүн кайрадан ырастаңыз, андан кийин өндүрүштү уюштуруңуз
Заказ
Үлгүлөрдү ырастагандан кийин буйрутма бериңиз
Сыноо
Биздин QC командасы жеткирүү алдында продукциянын сапатын текшерет
Таңгактоо
зарылчылыкка жараша продукцияларды таңгактоо
Жүктөлүүдө
Даяр продукцияны кардардын контейнерине жүктөө
Алынууда
Сиздин заказыңызды алдым
Эмне үчүн бизди тандашыңыз керек
•25 жылдык экспорт жана 20 жылдык өндүрүш тажрыйбасы
•Завод болжол менен 8000 м² аянтты ээлейт
•2021-жылы порошок толтуруучу машина, түтүктү кичирейтүүчү машина, түтүктү ийүүчү жабдуулар ж.б. сыяктуу ар кандай заманбап өндүрүштүк жабдуулар алмаштырылган.
•орточо күнүмдүк чыгаруу болжол менен 15000 даана
• Кооперативдин ар кандай кардары
•Ыңгайлаштыруу сиздин талабыңызга жараша болот
Сертификат
Окшош өнүмдөр
Заводдун сүрөтү
Сурамжылоодон мурун, бизге төмөндөгү мүнөздөмөлөрдү жөнөтүңүз:
1. Бизге чиймени же чыныгы сүрөттү жөнөтүү;
2. Жылытуучунун өлчөмү, кубаттуулугу жана чыңалуусу;
3. Жылыткычтын кандайдыр бир атайын талаптары.
Байланыштар: Ами Чжан
Email: info@benoelectric.com
Вечат: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314













