Продукт параметрлери
| Продукциянын аталышы | Кытай кремний резина жылыткыч төшөгү |
| Материал | Силикон резина |
| Калыңдыгы | 1,5 мм |
| Чыңалуу | 12V-230V |
| Кубат | ылайыкташтырылган |
| Формасы | Тегерек, төрт бурчтуу, тик бурчтуу ж.б. |
| 3M желим | кошууга болот |
| Каршылык көрсөтүүчү чыңалуу | 2000В/мүн |
| Изоляцияланган каршылык | 750МОм |
| Колдонуу | Силикон резина жылытуучу төшөк |
| Терминал | Жекелештирилген |
| Пакет | картон |
| Бекитүүлөрдү | CE |
| Силикон резина жылыткычтын курамында силикон резина жылыткыч, картер жылыткыч, дренаждык түтүк жылыткыч, силикон жылытуу куру, үй шартында кайнатылган жылыткыч, силикон жылытуу зымы бар. Силикон резина жылыткычтын мүнөздөмөлөрү кардардын талаптарына ылайыкташтырылышы мүмкүн. | |
Продукциянын конфигурациясы
Силикон резина жылыткыч төшөктөрү ийкемдүүлүгү, бирдей жылытуу мүмкүнчүлүгү жана бышыктыгы менен тоңдургучтарда колдонууга абдан ылайыктуу. Силикон резина жылыткыч төшөгүн тоңдургучтун белгилүү бир талаптарына дал келүү үчүн ар кандай формада, өлчөмдө жана ватт тыгыздыгында заказ боюнча жасоого болот. Силикон резина жылыткыч төшөгүн сиздин суроо-талабыңызга, мисалы, өлчөмүнө, чыңалуусуна жана кубаттуулугуна ж.б. ылайыкташтырууга болот. Тийиштүү силикон резина жылыткыч төшөгүн тандоо жана ишке ашыруу менен, сиз тоңдургучтун натыйжалуулугун жана ишенимдүүлүгүн жогорулатып, ырааттуу жана жогорку сапаттагы кургатуу натыйжаларын камсыздай аласыз.
Продукциянын өзгөчөлүктөрү
1. Бир калыптагы жылытуу:Кремний резина жылыткыч төшөгү алардын бетине жылуулукту бирдей бөлүштүрүүнү камсыз кылат, бул тоңдургучтун ичиндеги температураны туруктуу кармап туруу үчүн абдан маанилүү.
2. Ийкемдүүлүк:Бул силикон резина жылыткыч төшөгүн оңой калыпка салууга же татаал формаларга жана беттерге ороого болот, бул жакшы жылуулук байланышын жана натыйжалуу жылуулук өткөрүмдүүлүгүн камсыз кылат.
3. Бышыктыгы:Кремний резина жылыткыч төшөктөрү бекем жана катаал чөйрөлөргө, анын ичинде тоңдуруу процессинде кездешкен төмөнкү температурага туруштук бере алат.
4. Тез жооп берүү убактысы:Кремний резина жылыткыч төшөктөрү тез ысыйт, бул кургатуу процессин так көзөмөлдөөгө мүмкүндүк берет.
Продукциянын колдонулушу
Өндүрүш процесси
Кызмат
Иштеп чыгуу
өнүмдөрдүн мүнөздөмөлөрүн, чиймесин жана сүрөтүн алды
Цитаталар
менеджер суроо-талапка 1-2 сааттын ичинде жооп берип, бааны жөнөтөт
Үлгүлөр
Көк өндүрүштөн мурун продукциянын сапатын текшерүү үчүн акысыз үлгүлөр жөнөтүлөт
Өндүрүш
Продукциянын мүнөздөмөсүн кайрадан ырастаңыз, андан кийин өндүрүштү уюштуруңуз
Заказ
Үлгүлөрдү ырастагандан кийин буйрутма бериңиз
Сыноо
Биздин QC командасы жеткирүү алдында продукциянын сапатын текшерет
Таңгактоо
зарылчылыкка жараша продукцияларды таңгактоо
Жүктөлүүдө
Даяр продукцияны кардардын контейнерине жүктөө
Алынууда
Сиздин заказыңызды алдым
Эмне үчүн бизди тандашыңыз керек
•25 жылдык экспорт жана 20 жылдык өндүрүш тажрыйбасы
•Завод болжол менен 8000 м² аянтты ээлейт
•2021-жылы порошок толтуруучу машина, түтүктү кичирейтүүчү машина, түтүктү ийүүчү жабдуулар ж.б. сыяктуу ар кандай заманбап өндүрүштүк жабдуулар алмаштырылган.
•орточо күнүмдүк чыгаруу болжол менен 15000 даана
• Кооперативдин ар кандай кардары
•Ыңгайлаштыруу сиздин талабыңызга жараша болот
Сертификат
Окшош өнүмдөр
Заводдун сүрөтү
Сурамжылоодон мурун, бизге төмөндөгү мүнөздөмөлөрдү жөнөтүңүз:
1. Бизге чиймени же чыныгы сүрөттү жөнөтүү;
2. Жылытуучунун өлчөмү, кубаттуулугу жана чыңалуусу;
3. Жылыткычтын кандайдыр бир атайын талаптары.
Байланыштар: Ами Чжан
Email: info@benoelectric.com
Вечат: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314









