| Продукциянын аталышы | Кытай силикон сыра үй шартында кайнатуу үчүн жылыткыч |
| Материал | Силикон резина |
| Туурасы | 14 мм жана 20 мм |
| Чыңалуу | 110В-230В |
| Кубат | 21W, же ыңгайлаштырылган |
| Курдун узундугу | 900 мм |
| Коргошун зымдын узундугу | 1900 мм |
| Каршылык көрсөтүүчү чыңалуу | 2000В/мүн |
| Изоляцияланган каршылык | 750МОм |
| Колдонуу | Үй шартында кайнатылган сыра жылыткычы |
| Шакек | АКШ, Евро, Улуу Британия, Австралия ж.б. |
| Пакет | баштык же кутуча |
| Бекитүүлөрдү | CE |
| Theүй шартында кайнатуучу жылыткыч курсиликон резинадан жасалган, курдун туурасы 14 мм же 20 мм. Курдун түсү бизде кызыл, кара, сары, көк, кызгылт сары. Пакет үчүнсыра кайнатуу жылыткычынын куру 1. Биздин стандарттуу таңгагыбыз (аз санда) бир тунук баштык менен бир жылыткыч 2. ылайыкташтырылган пакетти (басма карта менен кутуча же баштык) тандай аласыз | |
Иштөө принцибиүй шартында кайнатуучу жылытуучу курнегизинен электрдик жылытуу аркылуу, PTC ысык аба жылыткычы жана туруктуу температураны көзөмөлдөөчү жабдуулар колдонулат, температура 31,5℃ ~ 32℃ ортосунда коюлат, бул кайнатманын электр мешинде толугу менен ачытылышын камсыз кылат.
Шарап жасоо процессинде температураны көзөмөлдөө негизги факторлордун бири болуп саналат.үй шартында шарап жылытуучу куркүңүрттөөчү же санариптик температураны башкаруу менен тандалышы мүмкүн, белгиленген температура диапазонунда туруктуу иштей алат, жогорку температурадан жабыркабайт. Бул жылытуу ыкмасы ачытуу учурундагы температуранын оптималдуу диапазондо туруктуу болушун камсыз кылуу, толук ачытууну жана шараптын жакшы даамын жакшыртуу үчүн туруктуу температураны башкаруу жабдуулары менен айкалышкан.
1. Демдөө циклиңизди тездетиңиз: Үй шартында жасалган демделген суусундукту тезирээк ичип, кийинки партияңызды баштоо үчүн демдөө убактысын бир жумага кыскартыңыз!
2. Ыңгайлаштырылган жылуулук башкаруусу: Колдонууга оңой кристалл термометр тилкеси менен демдөө температурасын көзөмөлдөп, курдун кубат баскычы менен зарылчылыкка жараша жылуулукту тууралаңыз
3. Коопсуздук жана айлана-чөйрөнү коргоо: Энергияны үнөмдүү, суу өткөрбөйт, скоби үчүн коопсуз. (Бул кадимки жана коопсуз көрүнүш, бир аз жыттанат.)
4. Үй шартында массалык түрдө сыра кайнатуу үчүн идеалдуу: Жылытуучу жиптин узундугу 35 дюйм, көлөмү 8 галлонго чейинки үй шартында сыра кайнатуу идиштери үчүн идеалдуу. Же болбосо, эгер сиз кош жумуш аткарып жатсаңыз, аны бир эле учурда 2 кичинекей идишке (ар бири 1-2 галлондон) ороп койсоңуз болот!
Сурамжылоодон мурун, бизге төмөндөгү мүнөздөмөлөрдү жөнөтүңүз:
1. Бизге чиймени же чыныгы сүрөттү жөнөтүү;
2. Жылытуучунун өлчөмү, кубаттуулугу жана чыңалуусу;
3. Жылыткычтын кандайдыр бир атайын талаптары.
Байланыштар: Ами Чжан
Email: info@benoelectric.com
Вечат: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














