Продукт параметрлери
| Продукциянын аталышы | Кытай SS304 тилкелүү канаттуу түтүктүү жылыткыч |
| Нымдуулуктун абалынын жылуулоо туруктуулугу | ≥200MΩ |
| Нымдуу жылуулук сыноосунан кийин изоляцияга туруктуулук | ≥30MΩ |
| Нымдуулук абалынын агып кетүү агымы | ≤0.1 мА |
| Беттик жүктөм | ≤3.5W/см2 |
| Түтүктүн диаметри | 6.5 мм, 8.0 мм ж.б. |
| Формасы | Түз, U формасындагы, W формасындагы же ылайыкташтырылган |
| Каршылык көрсөтүүчү чыңалуу | 2000В/мүн |
| Изоляцияланган каршылык | 750МОм |
| Колдонуу | Канаттуу жылытуучу элемент |
| Терминал | Резина баш, фланец |
| Узундугу | Жекелештирилген |
| Бекитүүлөрдү | CE, CQC |
| Канаттуу жылытуучу элементтин формасын биз көбүнчө түз, U формасында, W формасында жасайбыз, ошондой эле зарылчылыкка жараша кээ бир атайын формаларды ыңгайлаштыра алабыз. Көпчүлүк кардарлар түтүктүн башын фланец боюнча тандашат, эгер сиз канаттуу жылытуучу элементтерди муздаткычта же башка эритүү жабдууларында колдонсоңуз, балким, баштын пломбасын силикон резина менен тандай аласыз, бул пломбалоо ыкмасы эң жакшы суу өткөрбөйт. | |
Продукциянын конфигурациясы
TheSS304 канаттуу түтүкчөлүү жылыткычАгымдагы күйүүчү бөлүкчөлөрдөн учкун жана өрт чыгуу коркунучун минималдаштырат, бул аны ачык түтүктүү жылыткычтарга караганда коопсуз вариант кылат. Канаттар беттин аянтын көбөйтөт жана алар абадагы жылуулукту жана түтүк жылыткычтары жана конвекциялык мештер сыяктуу инерттүү газ жылытуу системаларындагы жылуулукту тез таркатат. Капкак, канаттар жана арматураларканаттуу жылытуу элементтерибаары дат баспас болоттон жасалган, канатынын өлчөмү 5 мм, ал эми түтүктүн диаметри 6,5 мм, 8,0 мм же 10,7 мм болушу мүмкүн, бул болотко караганда ысыкка жана коррозияга туруктуураак. Бул жылыткычтар чыгарууну жөнгө салуу үчүн температура которгучун же башкарууну (өзүнчө сатылат) талап кылат.
Форманы тандоо
Продукциянын колдонулушу
1. Жылытуу жана кургатуу процесси
Канаттуу түтүкчөлүү жылыткычтарөнөр жай мештери, кургатуу туннелдери жана жылуулук менен иштетүүчү жабдуулар сыяктуу ар кандай тармактарда жылытуу жана кургатуу процесстеринде кеңири колдонулат. Алардын жогорку температураны тез жана натыйжалуу өндүрүү жөндөмү аларды ушул колдонмолор үчүн идеалдуу кылат.
2. Химиялык жана кайра иштетүү өнөр жайы
Дат баспас болоттон жасалган канаттуу жылытуучу элементхимиялык жана кайра иштетүү өнөр жайларында суюктуктарды, газдарды жана сактоочу резервуарларды жылытуу үчүн колдонулат. Алар көбүнчө химиялык реакторлордо, дистилляция мунараларында жана сактоочу резервуарларда кездешет. Бул канаттуу жылыткычтар тарабынан камсыздалган так температураны көзөмөлдөө оптималдуу процесстик шарттарды жана продукциянын сапатын камсыз кылат.
3. Өндүрүш жана өндүрүш линиясы
Theтилкелүү канаттуу жылытуу түтүктөрүөндүрүштө жана өндүрүш линияларында кеңири колдонулат.канаттуу жылытуучу элементпластик куюу, экструзия процесстери жана тамак-аш иштетүүчү жабдуулар сыяктуу колдонмолордо колдонулат. Бул жылыткычтар тарабынан камсыздалган тез ысытуу убактысы жана бирдей ысытуу бул өнөр жай процесстеринин өндүрүмдүүлүгүн жана натыйжалуулугун жогорулатууга жардам берет.
Өндүрүш процесси
Кызмат
Иштеп чыгуу
өнүмдөрдүн мүнөздөмөлөрүн, чиймесин жана сүрөтүн алды
Цитаталар
менеджер суроо-талапка 1-2 сааттын ичинде жооп берип, бааны жөнөтөт
Үлгүлөр
Көк өндүрүштөн мурун продукциянын сапатын текшерүү үчүн акысыз үлгүлөр жөнөтүлөт
Өндүрүш
Продукциянын мүнөздөмөсүн кайрадан ырастаңыз, андан кийин өндүрүштү уюштуруңуз
Заказ
Үлгүлөрдү ырастагандан кийин буйрутма бериңиз
Сыноо
Биздин QC командасы жеткирүү алдында продукциянын сапатын текшерет
Таңгактоо
зарылчылыкка жараша продукцияларды таңгактоо
Жүктөлүүдө
Даяр продукцияны кардардын контейнерине жүктөө
Алынууда
Сиздин заказыңызды алдым
Эмне үчүн бизди тандашыңыз керек
•25 жылдык экспорт жана 20 жылдык өндүрүш тажрыйбасы
•Завод болжол менен 8000 м² аянтты ээлейт
•2021-жылы порошок толтуруучу машина, түтүктү кичирейтүүчү машина, түтүктү ийүүчү жабдуулар ж.б. сыяктуу ар кандай заманбап өндүрүштүк жабдуулар алмаштырылган.
•орточо күнүмдүк чыгаруу болжол менен 15000 даана
• Кооперативдин ар кандай кардары
•Ыңгайлаштыруу сиздин талабыңызга жараша болот
Сертификат
Окшош өнүмдөр
Заводдун сүрөтү
Сурамжылоодон мурун, бизге төмөндөгү мүнөздөмөлөрдү жөнөтүңүз:
1. Бизге чиймени же чыныгы сүрөттү жөнөтүү;
2. Жылытуучунун өлчөмү, кубаттуулугу жана чыңалуусу;
3. Жылыткычтын кандайдыр бир атайын талаптары.
Байланыштар: Ами Чжан
Email: info@benoelectric.com
Вечат: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














