Продукт параметрлери
| Продукциянын аталышы | Муздак бөлмөнү эритүү үчүн электр менен капталган жылытуу түтүгү |
| Нымдуулуктун абалынын жылуулоо туруктуулугу | ≥200MΩ |
| Нымдуу жылуулук сыноосунан кийин изоляцияга туруктуулук | ≥30MΩ |
| Нымдуулук абалынын агып кетүү агымы | ≤0.1 мА |
| Беттик жүктөм | ≤3.5W/см2 |
| Түтүктүн диаметри | 6.5 мм, 8.0 мм ж.б. |
| Формасы | Түз, U формасындагы, W формасындагы же ылайыкташтырылган |
| Каршылык көрсөтүүчү чыңалуу | 2000В/мүн |
| Изоляцияланган каршылык | 750МОм |
| Колдонуу | Канаттуу жылытуучу элемент |
| Терминал | Резина баш, фланец |
| Узундугу | Жекелештирилген |
| Бекитүүлөрдү | CE, CQC |
| Электрдик канаттуу жылытуучу түтүктүн формасын биз көбүнчө түз, U формасында, W формасында жасайбыз, ошондой эле зарылчылыкка жараша кээ бир атайын формаларды ыңгайлаштыра алабыз. Көпчүлүк кардарлар түтүктүн башын фланец боюнча тандашат, эгер сиз канаттуу жылытуучу элементтерди муздаткычта же башка эритүү жабдууларында колдонсоңуз, балким, баштын пломбасын силикон резина менен тандай аласыз, бул пломбалоо ыкмасы эң жакшы суу өткөрбөйт. | |
Продукциянын конфигурациясы
Электрдик канаттуу жылытуу түтүгү тешиктүү пластина рамасынан жана нур чыгаруучу түтүктөн турат жана өнөр жайлык абаны жылытуу үчүн эң кеңири колдонулган жылуулук алмашуу жабдууларынын бири болуп саналат. Ал көбүнчө бир учундагы суюктук жогорку басымда болгондо же жылуулук өткөрүү коэффициенти экинчи учунан алда канча чоң болгондо колдонулат.
Форманы тандоо
Продукциянын өзгөчөлүктөрү
Анын негизги жылытуучу элементи - канаттар. Эмне үчүн канаттар бетине орнотулушу керек? Маанилүү себеби - жылуулукту таратуу аянтын көбөйтүү. Андан тышкары, жылыткычты тандоодо жылуулук алмашуу эффектиси тандоо үчүн маанилүү шилтеме фактору болуп саналат. Бул учурда канаттардын жылуулукту таратуу эффектиси ага чоң артыкчылык берет.
Бирок, эксперименттерге ылайык, канатчалар канчалык көп болсо, ошончолук жакшы эмес. Жылытуучу канатчанын жылуулук өткөрүмдүүлүк аянты эки эсе көбөйгөндө, жылуулук өткөрүмдүүлүк коэффициентин эки эсеге көбөйтүүгө болбойт, бирок арзандатуу талап кылынат, ал эми канатча жогору болгондо, арзандатуу 0,5тен чоң же андан да төмөн болот, бул канатчалар белгилүү бир бийиктикке жеткенден кийин, аянттын чоңоюшу жылуулук өткөрүмдүүлүккө азыраак таасир этерин жана канатчаларды кошуунун экономикалык натыйжалуулугу да төмөндөй турганын көрсөтүп турат.
Продукциянын колдонулушу
Өндүрүш процесси
Кызмат
Иштеп чыгуу
өнүмдөрдүн мүнөздөмөлөрүн, чиймесин жана сүрөтүн алды
Цитаталар
менеджер суроо-талапка 1-2 сааттын ичинде жооп берип, бааны жөнөтөт
Үлгүлөр
Көк өндүрүштөн мурун продукциянын сапатын текшерүү үчүн акысыз үлгүлөр жөнөтүлөт
Өндүрүш
Продукциянын мүнөздөмөсүн кайрадан ырастаңыз, андан кийин өндүрүштү уюштуруңуз
Заказ
Үлгүлөрдү ырастагандан кийин буйрутма бериңиз
Сыноо
Биздин QC командасы жеткирүү алдында продукциянын сапатын текшерет
Таңгактоо
зарылчылыкка жараша продукцияларды таңгактоо
Жүктөлүүдө
Даяр продукцияны кардардын контейнерине жүктөө
Алынууда
Сиздин заказыңызды алдым
Эмне үчүн бизди тандашыңыз керек
•25 жылдык экспорт жана 20 жылдык өндүрүш тажрыйбасы
•Завод болжол менен 8000 м² аянтты ээлейт
•2021-жылы порошок толтуруучу машина, түтүктү кичирейтүүчү машина, түтүктү ийүүчү жабдуулар ж.б. сыяктуу ар кандай заманбап өндүрүштүк жабдуулар алмаштырылган.
•орточо күнүмдүк чыгаруу болжол менен 15000 даана
• Кооперативдин ар кандай кардары
•Ыңгайлаштыруу сиздин талабыңызга жараша болот
Сертификат
Окшош өнүмдөр
Заводдун сүрөтү
Сурамжылоодон мурун, бизге төмөндөгү мүнөздөмөлөрдү жөнөтүңүз:
1. Бизге чиймени же чыныгы сүрөттү жөнөтүү;
2. Жылытуучунун өлчөмү, кубаттуулугу жана чыңалуусу;
3. Жылыткычтын кандайдыр бир атайын талаптары.
Байланыштар: Ами Чжан
Email: info@benoelectric.com
Вечат: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














