| Продукциянын аталышы | Муздаткыч үчүн муздак бөлмөнүн дренаждык линиясынын жылыткычтары |
| Нымдуулуктун абалынын жылуулоо туруктуулугу | ≥200MΩ |
| Нымдуу жылуулук сыноосунан кийин изоляцияга туруктуулук | ≥30MΩ |
| Өлчөмү | 5*7 мм |
| Материал | силикон резина |
| Узундугу | 0.5M-20M |
| Коргошун зымдын узундугу | 1000 мм |
| Суудагы каршылык көрсөтүүчү чыңалуу | 2000 В/мин (суунун кадимки температурасы) |
| Суудагы изоляцияланган каршылык | 750МОм |
| Колдонуу | Дренаж линиясынын жылыткычы |
| Терминал | ылайыкташтырылган |
| Пакет | бир жылыткыч жана бир баштык |
| Бекитүүлөрдү | CE |
| Дренаждык линиянын жылыткычынын кубаттуулугу 40 Вт/М же 50 Вт/М болот, ошондой эле дренаждык жылыткычтын башка кубаттуулугуна жараша ыңгайлаштырылышы мүмкүн. Коргошун зымдын узундугу демейки боюнча 1000 мм, 1500 мм же 2000 мм ыңгайлаштырылышы мүмкүн. Коргошун зым туташтырылган бөлүгү бар жылытуу зымы резина менен мөөр басылган, бул жакшы суу өткөрбөйт жана эритүү үчүн колдонулушу мүмкүн. Эгерде изоляция катмары бузулган болсо, аны жаңы дренаждык түтүк жылыткычы менен алмаштыруу жакшы. | |
Пакеттин сүрөтү
Аба муздаткычынын мизи бир аз убакыт иштегенден кийин акыры тоңуп калат. Ошондо эриген сууну муздаткычтан антифриз жылытуучу зымды колдонуу менен дренаждык түтүк аркылуу чыгарса болот.
Эриген суу дренаждык түтүктүн алдыңкы учу муздаткычка киргизилгенде 0°Cден төмөн температурада тоңуп, дренаждык түтүктү жаап калат. Эриген суунун дренаждык түтүктө тоңуп калышына жол бербөө үчүн жылытуу зымы орнотулушу керек. Суунун жылмакай чыгышы үчүн, түтүктү бир убакта жылытуу жана эритүү үчүн дренаждык түтүккө жылытуу зымы орнотулат.
1. Толук суу өткөрбөй турган дизайн
2. Эки катмарлуу изолятор
3. Калыпты басуу түйүнү, ийкемдүүлүк
4. Кремний резина изоляторунун колдонулуу көлөмү: -60°Cден +200°Cге чейин
Сурамжылоодон мурун, бизге төмөндөгү мүнөздөмөлөрдү жөнөтүңүз:
1. Бизге чиймени же чыныгы сүрөттү жөнөтүү;
2. Жылытуучунун өлчөмү, кубаттуулугу жана чыңалуусу;
3. Жылыткычтын кандайдыр бир атайын талаптары.
Байланыштар: Ами Чжан
Email: info@benoelectric.com
Вечат: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314













