| Продукциянын аталышы | Муздак бөлмөдөгү тоңдургучту жылытуучу зым |
| Материал | Силикон резина |
| Зымдын диаметри | 3.0 мм, 4.0 мм ж.б. |
| Жылытуу узундугу | 0.5M-20M |
| Коргошун зымдын узундугу | 1000 мм, же ыңгайлаштырылган |
| Түс | ак, боз, кызыл, көк ж.б. |
| MOQ | 100 даана |
| Суудагы каршылык көрсөтүүчү чыңалуу | 2000 В/мин (суунун кадимки температурасы) |
| Суудагы изоляцияланган каршылык | 750МОм |
| Колдонуу | Dэритүүчү зым жылыткыч |
| Сертификациялоо | CE |
| Пакет | бир жылыткыч жана бир баштык |
| эски сактоочу жай, тоңдургуч, муздаткычтын дисплей шкафы эритүү жана эритүү эффектиси.эритүүчү зым жылыткычматериал силикон резина же ПВХ тандалышы мүмкүн, мүнөздөмөлөрү талаптарга ылайыкташтырылышы мүмкүн.силикон резина жылытуучу зым, ага дат баспас болоттон, алюминийден же айнек буласынан жасалган өрүм кошууга болот. Бул орнотуу учурунда жылытуучу зымдын бетиндеги изоляция катмарын кыска туташууга алып келген бузулуулардан натыйжалуу коргойт. | |
Муздаткыч сактоочу жайдын иштөө принцибиэшиктин алкагындагы жылыткычтын зымычындыгында абдан жөнөкөй, башкача айтканда, тарабынан пайда болгон жылуулукэритүү жылытуучу зымэшиктин рамасынын айланасындагы абаны жылытып, температураны башкаруу эффектине жетишет. Жалпысынан алганда, жылытуучу зым ток аркылуу белгилүү бир өлчөмдөгү жылуулукту пайда кылып, эшиктин рамасынын айланасындагы температураны белгилүү бир температурага чейин көтөрөт, ошентип температураны башкаруу максатына жетишет.
Муздак сактоочу жайдын эшигинин алкагынын тоңуп калышына жана тез муздап кетишине, натыйжада начар жабылышына жол бербөө үчүн,муздаткыч жылытуу зымыадатта муздак сактоочу жайдын эшигинин алкагынын айланасына орнотулат.эшиктин алкагындагы зым жылыткычнегизинен төмөнкү эки ролду ойнойт:
1. Муздун пайда болушунун алдын алыңыз
Суук чөйрөдө абадагы нымдуулук суу тамчыларына айланып, үшүк пайда кылып, муздак сактоочу жайдын эшигинин алкагы катууланып, герметикалык касиети начарлайт. Бул учурда,эритүү жылытуучу зымэшиктин рамасынын айланасындагы абаны ысытып, үшүктүн эришине алып келип, муздун пайда болушуна жол бербейт.
2. Температураны көзөмөлдөңүз
Муздак сактоочу жайэшиктин алкагынын жылытуучу зымыэшиктин рамасынын айланасындагы абаны жылытып, ошону менен абанын температурасын жогорулатып, эшиктин рамасынын айланасындагы температураны көзөмөлдөп, кескин муздатуунун алдын алат, бул муздак сактоочу жайдын ички температурасынын туруктуулугуна өбөлгө түзөт.
Сурамжылоодон мурун, бизге төмөндөгү мүнөздөмөлөрдү жөнөтүңүз:
1. Бизге чиймени же чыныгы сүрөттү жөнөтүү;
2. Жылытуучунун өлчөмү, кубаттуулугу жана чыңалуусу;
3. Жылыткычтын кандайдыр бир атайын талаптары.
Байланыштар: Ами Чжан
Email: info@benoelectric.com
Вечат: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














