| Продукциянын аталышы | Муздак бөлмө үчүн U типтеги эритүүчү түтүктүү жылыткыч |
| Нымдуулуктун абалынын жылуулоо туруктуулугу | ≥200MΩ |
| Нымдуу жылуулук сыноосунан кийин изоляцияга туруктуулук | ≥30MΩ |
| Нымдуулук абалынын агып кетүү агымы | ≤0.1 мА |
| Түтүктүн диаметри | 6.5мм, 8.0мм, 10.7мм ж.б. |
| Түтүктүн узундугу | Жекелештирилген |
| Чыңалуу | 12V-230V |
| Суудагы каршылык көрсөтүүчү чыңалуу | 2000 В/мин (суунун кадимки температурасы) |
| Суудагы изоляцияланган каршылык | 750МОм |
| Колдонуу | Эритүү жылытуучу элемент |
| Коргошун зымдын узундугу | 700 мм, же ылайыкташтырылган |
| Мөөр басуу ыкмасы | резина баш же кичирейүүчү түтүк менен мөөр басуу |
| Бекитүүлөрдү | CE/CQC |
| U типтеги эритүүчү түтүкчөлүү жылыткыч негизинен агрегат муздаткычы үчүн колдонулат, U формасындагы бир тараптуу L узундугу бууланткычтын мизинин узундугуна жараша ыңгайлаштырылат, ал эми эритүү жылытуу түтүгүнүн диаметри демейки боюнча 8,0 мм, кубаттуулугу метрине болжол менен 300-400 Вт түзөт. Коргошун зым менен резина жылыткыч же кичирейтүүчү түтүк аркылуу жылытуу түтүгүнүн мөөрлөө ыкмасы талаптарга ылайык ыңгайлаштырылышы мүмкүн, демейки мөөрлөө режими - резина баш менен калыпка салынган мөөр. | |
Эритүүчү түтүкчөлүү жылыткыч коргоочу кабык катары 304 дат баспас болоттон, жылытуучу корпус катары жогорку сапаттагы эритме жылытуучу зымдан жасалган жана модификацияланган магний кычкылы порошогу менен толтурулган. Кардарлардын талаптарына ылайык, продукциянын узундугун жана формасын жасоо керек. Ал негизинен муздаткычтар, тоңдургучтар, муздаткычтар, муздаткычтар жана башкалар сыяктуу муздаткыч жабдууларын эритүү үчүн колдонулат.
U формасындагы эритүү жылытуу түтүгү тез жылуулук реакциясы, жогорку температураны көзөмөлдөө тактыгы жана жогорку комплекстүү жылуулук натыйжалуулугу сыяктуу мүнөздөмөлөргө ээ. Эритүү жылытуу элементи эритүү эффектин жакшыртат. Дат басууга туруктуу, дат баспайт, ысыкка жакшы туруктуу, коопсуздук, ийкемдүү калыптоо жана башка артыкчылыктар менен мүнөздөлөт.
Эритүүчү түтүктүү жылытуучу элемент негизинен муздаткычтарда, муздаткычтарда, муздаткычтарда, бууланткычтарда жана башка муздаткыч жабдууларында колдонулат, бул жакшыраак муздатуу эффектине жетүү үчүн иштеп жаткан машина.
Сурамжылоодон мурун, бизге төмөндөгү мүнөздөмөлөрдү жөнөтүңүз:
1. Бизге чиймени же чыныгы сүрөттү жөнөтүү;
2. Жылытуучунун өлчөмү, кубаттуулугу жана чыңалуусу;
3. Жылыткычтын кандайдыр бир атайын талаптары.
Байланыштар: Ами Чжан
Email: info@benoelectric.com
Вечат: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














