Продукт параметрлери
| Продукциянын аталышы | Муздак сактоочу жай үчүн эритүү жылытуу түтүгү |
| Нымдуулуктун абалынын жылуулоо туруктуулугу | ≥200MΩ |
| Нымдуу жылуулук сыноосунан кийин изоляцияга туруктуулук | ≥30MΩ |
| Нымдуулук абалынын агып кетүү агымы | ≤0.1 мА |
| Беттик жүктөм | ≤3.5W/см2 |
| Түтүктүн диаметри | 6.5мм, 8.0мм, 10.7мм ж.б. |
| Формасы | түз, U формасындагы, W формасындагы, ж.б. |
| Суудагы каршылык көрсөтүүчү чыңалуу | 2000 В/мин (суунун кадимки температурасы) |
| Суудагы изоляцияланган каршылык | 750МОм |
| Колдонуу | Эритүү жылытуучу элемент |
| Түтүктүн узундугу | 300-7500 мм |
| Коргошун зымдын узундугу | 700-1000 мм (ылайыкташтырылган) |
| Бекитүүлөрдү | CE/ CQC |
| Терминалдын түрү | Жекелештирилген |
| Theмуздак бөлмөнү жылытуучу түтүкаба муздаткычын эритүү үчүн колдонулат, сүрөттүн формасыэритүү жылытуу түтүгүБул AA түрү (кош түз түтүк), түтүктүн узундугу сиздин аба муздаткычыңыздын өлчөмүнө ылайыкташтырылган, биздин бардык эритүүчү жылыткычыбызды зарылчылыкка жараша ыңгайлаштырса болот. Дат баспас болоттон жасалганаба муздаткыч үчүн эритүү жылытуу түтүгүТүтүктүн диаметри 6,5 мм же 8,0 мм болушу мүмкүн, коргошун зым бөлүгү бар түтүк резина башы менен бекитилет. Ал эми формасын U жана L формасында да жасоого болот. Эритүү жылытуучу түтүктүн кубаттуулугу метрине 300-400 Вт түзөт. | |
Продукциянын конфигурациясы
Муздак сактоочу эритүү жылытуу түтүгү - бул ар кандай муздак сактоочу жайларды, муздаткычтарды, дисплейлерди, арал шкафтарын жана башка тоңдуруучу жабдууларды электр менен жылытуу жана эритүү үчүн иштелип чыккан жана иштелип чыккан электрдик компонент. Түтүктүү жылыткычтын негизинде MgO толтургуч катары, ал эми дат баспас болоттон жасалган корпус катары колдонулат. Учтук туташтыргыч терминалдар кысылгандан кийин атайын резина басуу менен мөөрлөнөт, бул тоңдургуч жабдуулардагы жылытуу түтүгүнүн кадимкидей иштешин камсыз кылат.
Аба муздаткыч модели үчүн эритүү жылыткычы
Продукциянын артыкчылыктары
1. Кадимки жылытуу элементтерине салыштырмалуу жогорку электротермикалык конверсиянын натыйжалуулугу, болжол менен 30% энергияны үнөмдөө
2. Жогорку жумушчу температура жана кеңири тандоо. Алардын арасында керамикалык капкактын таңгактоо түрү 800 ℃ максималдуу температурага туруктуулукка ээ.
3. Температуранын тез көтөрүлүшү, жылуулук инерциясынын аздыгы, жогорку температурага туруктуулугу, коррозияга туруктуулугу, термохимиялык касиеттеринин жакшы туруктуулугу, узак кызмат мөөнөтү жана жогорку изоляциялык бекемдиги
4. Бул булгануудан таза жана таза жылыткыч, заманбап өндүрүштүн талаптарына жооп берет, жогорку ритм жана жогорку сапатта, ошондой эле бардык түрдөгү муздаткыч шаймандарына ылайыктуу.
5. Ыңгайлуу орнотуу, үнөмдүү жана коопсуз
6. Негизинен түтүк меште нымдуулук менен иштетилет, түсү беж түстө, жогорку температурада күйгүзүүгө болот, электр жылытуу түтүгүнүн бетинин түсү кара же кочкул жашыл.
Өндүрүш процесси
Кызмат
Иштеп чыгуу
өнүмдөрдүн мүнөздөмөлөрүн, чиймесин жана сүрөтүн алды
Цитаталар
менеджер суроо-талапка 1-2 сааттын ичинде жооп берип, бааны жөнөтөт
Үлгүлөр
Көк өндүрүштөн мурун продукциянын сапатын текшерүү үчүн акысыз үлгүлөр жөнөтүлөт
Өндүрүш
Продукциянын мүнөздөмөсүн кайрадан ырастаңыз, андан кийин өндүрүштү уюштуруңуз
Заказ
Үлгүлөрдү ырастагандан кийин буйрутма бериңиз
Сыноо
Биздин QC командасы жеткирүү алдында продукциянын сапатын текшерет
Таңгактоо
зарылчылыкка жараша продукцияларды таңгактоо
Жүктөлүүдө
Даяр продукцияны кардардын контейнерине жүктөө
Алынууда
Сиздин заказыңызды алдым
Эмне үчүн бизди тандашыңыз керек
•25 жылдык экспорт жана 20 жылдык өндүрүш тажрыйбасы
•Завод болжол менен 8000 м² аянтты ээлейт
•2021-жылы порошок толтуруучу машина, түтүктү кичирейтүүчү машина, түтүктү ийүүчү жабдуулар ж.б. сыяктуу ар кандай заманбап өндүрүштүк жабдуулар алмаштырылган.
•орточо күнүмдүк чыгаруу болжол менен 15000 даана
• Кооперативдин ар кандай кардары
•Ыңгайлаштыруу сиздин талабыңызга жараша болот
Сертификат
Окшош өнүмдөр
Заводдун сүрөтү
Сурамжылоодон мурун, бизге төмөндөгү мүнөздөмөлөрдү жөнөтүңүз:
1. Бизге чиймени же чыныгы сүрөттү жөнөтүү;
2. Жылытуучунун өлчөмү, кубаттуулугу жана чыңалуусу;
3. Жылыткычтын кандайдыр бир атайын талаптары.
Байланыштар: Ами Чжан
Email: info@benoelectric.com
Вечат: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














