| Продукциянын аталышы | Компрессордук картер жылыткычы |
| Материал | Силикон резина |
| Туурасы | 14мм, 20мм, 25мм ж.б. |
| Курдун узундугу | Жекелештирилген |
| Коргошун зымдын узундугу | 1000 мм, же ыңгайлаштырылган. |
| Чыңалуу | 12V-230V |
| Кубат | Жекелештирилген |
| Суудагы каршылык көрсөтүүчү чыңалуу | 2000 В/мин (суунун кадимки температурасы) |
| Суудагы изоляцияланган каршылык | 750МОм |
| Колдонуу | Картер жылыткычы |
| Терминалдык модель | Жекелештирилген |
| Сертификациялоо | CE |
| Пакет | бир жылыткыч жана бир баштык |
| TheКомпрессордук жылытуу курукондиционердин картери үчүн колдонулат, картердин жылыткычынын куру бизде 14 мм жана 20 мм, курдун узундугу картердин айланасына жараша жасалышы мүмкүн. Курдун узундугуна жана кубаттуулугуна жараша картердин жылыткычынын туурасын тандай аласыз. | |
Картерди жылытуучу курБул электрдик продукт, негизинен кондиционер жана муздаткыч өнөр жайында ар кандай картерде колдонулат, анын негизги функциясы муздаткыч менен тоңдурулган майдын аралашып кетишине жол бербөө болуп саналат. Температура төмөндөгөндө, муздаткыч муздатылган майга тезирээк эрип, газ муздаткычынын түтүктөрдө конденсацияланышына алып келет жана картерде суюк түрүндө чогулат. Эгерде өз убагында иштетилбесе, бул компрессордун майлоосунун бузулушуна жана картерди жана туташтыруучу штанганы бузушу мүмкүн. Ошондуктан,картер жылыткычынын куруысытуу аркылуу мунун алдын алуу, компрессордун нормалдуу иштешин камсыз кылуу жана кызмат мөөнөтүн узартуу үчүн иштелип чыккан.
1. Долбоордун узундугу, номиналдык чыңалуу, кубаттуулугукартер жылыткычы(Адатта, метрине 100 Вттан ашпайт), розеткасынын узундугун колдонуучу аныктайт.
2. силикон картер жылыткычыайлана-чөйрөнүн температурасы -30℃ дан +180℃ га чейин кадимкидей иштей алат, ал эми айланадагы абанын салыштырмалуу нымдуулугу 90% дан ашпайт (температура 25℃).
3. Жумушчу чыңалуу 187Вдан 242Вга чейин, 50Гц.
4. Кадимки шарттарда (25℃) туруктуу токтун каршылыгынын четтөөсү стандарттуу маанинин ±7% дан аз.
5.компрессордук картер жылыткычыЖумушчу беттин температурасы бирдей болушу керек, четтөө ±10% дан ашпашы керек, максималдуу температура 150℃ дан ашпашы керек.
6. Булкомпрессордук жылытуу куруACl800V/1mΩ чыңалуу сыноосуна туруштук бере алышы керек, бузулуу жана жаркылдоо кубулушу жок.
7. Жумуш температурасында, агып кетүү тогусиликон жылытуучу кур0,1 мА ашпашы керек.
8. Чөмүлүү сыноосунан кийин, изоляциялык каршылыксиликон резина каркас жылыткыч100MΩ кем болбошу керек.
Сурамжылоодон мурун, бизге төмөндөгү мүнөздөмөлөрдү жөнөтүңүз:
1. Бизге чиймени же чыныгы сүрөттү жөнөтүү;
2. Жылытуучунун өлчөмү, кубаттуулугу жана чыңалуусу;
3. Жылыткычтын кандайдыр бир атайын талаптары.
Байланыштар: Ами Чжан
Email: info@benoelectric.com
Вечат: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














