Продукт параметрлери
| Продукциянын аталышы | Муздаткыч блогу Эритүү жылытуу түтүгү |
| Нымдуулуктун абалынын жылуулоо туруктуулугу | ≥200MΩ |
| Нымдуу жылуулук сыноосунан кийин изоляцияга туруктуулук | ≥30MΩ |
| Нымдуулук абалынын агып кетүү агымы | ≤0.1 мА |
| Беттик жүктөм | ≤3.5W/см2 |
| Түтүктүн диаметри | 6.5мм, 8.0мм, 10.7мм ж.б. |
| Формасы | түз, U формасындагы, W формасындагы, ж.б. |
| Суудагы каршылык көрсөтүүчү чыңалуу | 2000 В/мин (суунун кадимки температурасы) |
| Суудагы изоляцияланган каршылык | 750МОм |
| Колдонуу | Эритүү жылытуучу элемент |
| Түтүктүн узундугу | 300-7500 мм |
| Коргошун зымдын узундугу | 700-1000 мм (ылайыкташтырылган) |
| Бекитүүлөрдү | CE/ CQC |
| Терминалдын түрү | Жекелештирилген |
| Муздаткычтын эритүү жылытуу түтүгү аба муздаткычын эритүү үчүн колдонулат, сүрөттүн формасыэритүү жылытуу түтүгүБул AA түрү (кош түз түтүк), түтүктүн узундугу сиздин аба муздаткычыңыздын өлчөмүнө ылайыкташтырылган, биздин бардык эритүүчү жылыткычыбызды зарылчылыкка жараша ыңгайлаштырса болот. Дат баспас болоттон жасалганэритүү жылытуу түтүгүТүтүктүн диаметри 6,5 мм же 8,0 мм болушу мүмкүн, коргошун зым бөлүгү бар түтүк резина башы менен бекитилет. Ал эми формасын U жана L формасында да жасоого болот. Эритүү жылытуучу түтүктүн кубаттуулугу метрине 300-400 Вт түзөт. | |
Продукциянын конфигурациясы
Муздаткыч агрегаттын эритүү жылыткычтары MgOго чөмүлгөн спираль түрүндөгү каршылык көрсөтүүчү зымды колдонуп, бириктирилген жана калыптанган технологияларды колдонот, ал кысылып, металл кабык менен корголот. Эритүүдөн кийин эритүү түтүкчөлүү жылытуу элементтери жылытуу муктаждыктарына жана жеткиликтүү бут изине жараша ар кандай геометрияларда формага келтирилиши мүмкүн. Түтүк кичирейгенден кийин, эки терминал атайын жасалган резина пресстөөчү пломбаны алат, бул электрдик эритүү жылытуу түтүгүн муздатуу жабдууларында кадимкидей колдонууга мүмкүндүк берет жана колдонуучулардын талаптарына ылайык каалаган формага келтирилиши мүмкүн.
Аба муздаткыч модели үчүн эритүү жылыткычы
Продукциянын артыкчылыктары
Муздак бөлмөнү эритүү үчүн жылыткычтын төмөнкүдөй артыкчылыктары бар:
1. Натыйжалуу эритүү жөндөмү: эритүү жылыткыч элементи жылуулук алмаштыргычка бекитилген үшүктү тез эритип, эритүүнүн натыйжалуулугун жогорулатат.
2. Жакшы ишенимдүүлүк: эритүүчү жылыткыч түтүк узак кызмат мөөнөтү жана туруктуу иштөөсү, туруктуу колдонулушу бар.
3. Жогорку натыйжалуулук: эритүүчү жылыткыч түтүк жогорку натыйжалуулук жана энергияны үнөмдөө мүнөздөмөлөрүнө ээ, бул энергияны пайдалануу көрсөткүчүн жакшырта алат.
4. Жогорку коопсуздук: эритүүчү жылыткыч коопсуз материалдарды жана конструкциялык дизайнды кабыл алат, бул жогорку деңгээлдеги коопсуздукка ээ.
Өндүрүш процесси
Кызмат
Иштеп чыгуу
өнүмдөрдүн мүнөздөмөлөрүн, чиймесин жана сүрөтүн алды
Цитаталар
менеджер суроо-талапка 1-2 сааттын ичинде жооп берип, бааны жөнөтөт
Үлгүлөр
Көк өндүрүштөн мурун продукциянын сапатын текшерүү үчүн акысыз үлгүлөр жөнөтүлөт
Өндүрүш
Продукциянын мүнөздөмөсүн кайрадан ырастаңыз, андан кийин өндүрүштү уюштуруңуз
Заказ
Үлгүлөрдү ырастагандан кийин буйрутма бериңиз
Сыноо
Биздин QC командасы жеткирүү алдында продукциянын сапатын текшерет
Таңгактоо
зарылчылыкка жараша продукцияларды таңгактоо
Жүктөлүүдө
Даяр продукцияны кардардын контейнерине жүктөө
Алынууда
Сиздин заказыңызды алдым
Эмне үчүн бизди тандашыңыз керек
•25 жылдык экспорт жана 20 жылдык өндүрүш тажрыйбасы
•Завод болжол менен 8000 м² аянтты ээлейт
•2021-жылы порошок толтуруучу машина, түтүктү кичирейтүүчү машина, түтүктү ийүүчү жабдуулар ж.б. сыяктуу ар кандай заманбап өндүрүштүк жабдуулар алмаштырылган.
•орточо күнүмдүк чыгаруу болжол менен 15000 даана
• Кооперативдин ар кандай кардары
•Ыңгайлаштыруу сиздин талабыңызга жараша болот
Сертификат
Окшош өнүмдөр
Заводдун сүрөтү
Сурамжылоодон мурун, бизге төмөндөгү мүнөздөмөлөрдү жөнөтүңүз:
1. Бизге чиймени же чыныгы сүрөттү жөнөтүү;
2. Жылытуучунун өлчөмү, кубаттуулугу жана чыңалуусу;
3. Жылыткычтын кандайдыр бир атайын талаптары.
Байланыштар: Ами Чжан
Email: info@benoelectric.com
Вечат: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314
















