Продукт параметрлери
| Продукциянын аталышы | Кондиционер үчүн картер жылыткычы |
| Нымдуулуктун абалынын жылуулоо туруктуулугу | ≥200MΩ |
| Нымдуу жылуулук сыноосунан кийин изоляцияга туруктуулук | ≥30MΩ |
| Нымдуулук абалынын агып кетүү агымы | ≤0.1 мА |
| Материал | силикон резина |
| Курдун туурасы | 14мм, 20мм, 25мм ж.б. |
| Курдун узундугу | Жекелештирилген |
| Каршылык көрсөтүүчү чыңалуу | 2000В/мүн |
| Суудагы изоляцияланган каршылык | 750МОм |
| Колдонуу | Картер жылыткычынын куру |
| Коргошун зымдын узундугу | 1000 мм, же ыңгайлаштырылган |
| Пакет | бир жылыткыч жана бир баштык |
| Бекитүүлөрдү | CE |
| Терминалдын түрү | Жекелештирилген |
| TheКытай картер жылыткычытуурасы 14мм, 20мм, 25мм, 30мм жана башкалар жасалышы мүмкүн.силикон жылытуучу куркондиционердин компрессорун же муздаткыч желдеткич цилиндрин эритүү үчүн колдонулушу мүмкүн.картер жылыткычынын куруузундугу кардардын талаптарына ылайыкташтырылышы мүмкүн. | |
Продукциянын конфигурациясы
Компрессордо картер негизги компонент болуп саналат, анда коленвал жана туташтыргыч штанга жана башка кыймылдуу бөлүктөр жайгашкан. Бул компоненттердин нормалдуу иштешин камсыз кылуу үчүн майлоо жана муздатуу үчүн майлоочу май талап кылынат. Бирок, төмөнкү температурада майлоочунун илешкектүүлүгү жогорулап, суюктугу начарлайт, бул майлоонун жетишсиздигине жана компрессордун иштебей калышына алып келиши мүмкүн. Бул көйгөйдү чечүү үчүн компрессорлор, адатта, картерди жылытуучу курлар менен жабдылган.
Кондиционер үчүн картерди жылыткычтын ролу - картерди ысытуу менен майлоочу майдын температурасын жогорулатуу, ошону менен анын агымын жакшыртуу. Айлана-чөйрөнүн температурасы төмөн болгондо, жылытуу куру автоматтык түрдө ачылып, картерди жана майлоочу майды майлоочу майдын температурасы тиешелүү диапазонго жеткенге чейин ысытат.
Продукциянын өзгөчөлүктөрү
Картердин жылыткыч куру компрессордун нормалдуу иштешин камсыз кылуу үчүн абдан маанилүү. Температурасы төмөн чөйрөдө, эгерде жылытуу курун кошумча жылытуу болбосо, компрессордо майлоочу майдын суюктугунун жетишсиздигинен улам ишке киргизүүдөгү кыйынчылыктар жана туруксуз иштөө сыяктуу көйгөйлөр жаралышы мүмкүн.
Ошол эле учурда, жылытуу курларын долбоорлоодо жана колдонууда коопсуздукту да эске алуу керек. Жылытуу куру, адатта, жогорку температурага туруктуу материалдардан жасалат жана жылытуу процессинде ашыкча температура же өрт сыяктуу коопсуздук коркунучтарынын алдын алуу үчүн температураны көзөмөлдөөчү түзүлүштөр менен жабдылган.
Кыскасы, компрессордун картеринин жылытуу курунун ачылыш температурасы, адатта, болжол менен 10 ° C деп белгиленет, бул төмөнкү температурадагы чөйрөдө майлоочу майдын агымы жакшы абалга жетишин камсыз кылуу үчүн, компрессордун кадимкидей иштешин жана коопсуздугун камсыз кылуу үчүн.
Өндүрүш процесси
Кызмат
Иштеп чыгуу
өнүмдөрдүн мүнөздөмөлөрүн, чиймесин жана сүрөтүн алды
Цитаталар
менеджер суроо-талапка 1-2 сааттын ичинде жооп берип, бааны жөнөтөт
Үлгүлөр
Көк өндүрүштөн мурун продукциянын сапатын текшерүү үчүн акысыз үлгүлөр жөнөтүлөт
Өндүрүш
Продукциянын мүнөздөмөсүн кайрадан ырастаңыз, андан кийин өндүрүштү уюштуруңуз
Заказ
Үлгүлөрдү ырастагандан кийин буйрутма бериңиз
Сыноо
Биздин QC командасы жеткирүү алдында продукциянын сапатын текшерет
Таңгактоо
зарылчылыкка жараша продукцияларды таңгактоо
Жүктөлүүдө
Даяр продукцияны кардардын контейнерине жүктөө
Алынууда
Сиздин заказыңызды алдым
Эмне үчүн бизди тандашыңыз керек
•25 жылдык экспорт жана 20 жылдык өндүрүш тажрыйбасы
•Завод болжол менен 8000 м² аянтты ээлейт
•2021-жылы порошок толтуруучу машина, түтүктү кичирейтүүчү машина, түтүктү ийүүчү жабдуулар ж.б. сыяктуу ар кандай заманбап өндүрүштүк жабдуулар алмаштырылган.
•орточо күнүмдүк чыгаруу болжол менен 15000 даана
• Кооперативдин ар кандай кардары
•Ыңгайлаштыруу сиздин талабыңызга жараша болот
Сертификат
Окшош өнүмдөр
Заводдун сүрөтү
Сурамжылоодон мурун, бизге төмөндөгү мүнөздөмөлөрдү жөнөтүңүз:
1. Бизге чиймени же чыныгы сүрөттү жөнөтүү;
2. Жылытуучунун өлчөмү, кубаттуулугу жана чыңалуусу;
3. Жылыткычтын кандайдыр бир атайын талаптары.
Байланыштар: Ами Чжан
Email: info@benoelectric.com
Вечат: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














