Продукт параметрлери
| Продукциянын аталышы | HVAC/R компрессорлору үчүн картер жылыткычы |
| Нымдуулуктун абалынын жылуулоо туруктуулугу | ≥200MΩ |
| Нымдуу жылуулук сыноосунан кийин изоляцияга туруктуулук | ≥30MΩ |
| Нымдуулук абалынын агып кетүү агымы | ≤0.1 мА |
| Материал | силикон резина |
| Курдун туурасы | 14мм, 20мм, 25мм ж.б. |
| Курдун узундугу | Жекелештирилген |
| Каршылык көрсөтүүчү чыңалуу | 2000В/мүн |
| Суудагы изоляцияланган каршылык | 750МОм |
| Колдонуу | Картер жылыткычынын куру |
| Коргошун зымдын узундугу | 1000 мм, же ыңгайлаштырылган |
| Пакет | бир жылыткыч жана бир баштык |
| Бекитүүлөрдү | CE |
| Терминалдын түрү | Жекелештирилген |
| HVAC/R компрессорлору үчүн картер жылыткычынын туурасы 14 мм, 20 мм, 25 мм, 30 мм жана башкалар болушу мүмкүн.силикон жылытуучу куркондиционердин компрессорун же муздаткыч желдеткич цилиндрин эритүү үчүн колдонулушу мүмкүн.картер жылыткычынын куруузундугу кардардын талаптарына ылайыкташтырылышы мүмкүн. | |
Продукциянын конфигурациясы
Картер жылыткычы – бул картердин түбүнө бекитилген же кысылган электрдик каршылык жылыткычы. Картер жылыткычы компрессордогу майды системанын эң муздак бөлүгүнөн жогору кармоо үчүн иштейт. Бул силикон картер жылыткычтары, адатта, системалардын иштөө температурасынан төмөн айлана-чөйрөнүн температурасында иштеген компрессорлордо колдонулат. Турак жай жана коммерциялык колдонмолор үчүн идеалдуу жана ичинде жылыткычтар орнотулбаган учурдагы системаларга кошулушу мүмкүн.
Заказ берүү кадамдары:
1. Картериңиздин же компрессоруңуздун айланасын же диаметрин өлчөңүз
2. Чыңалууну жана кубаттуулукту аныктаңыз
3. Ушул параметрлердин негизинде картердик жылыткычты тандаңыз
Продукциянын өзгөчөлүктөрү
1. Топ стили ийкемдүү жана орнотууга оңой
2. Тез жылытуу
3. Нымдуулукка жана коррозияга туруктуу
4. Коопсуздук үчүн жерге туташтырылган
5. OEM алмаштыруу
Өндүрүш процесси
Кызмат
Иштеп чыгуу
өнүмдөрдүн мүнөздөмөлөрүн, чиймесин жана сүрөтүн алды
Цитаталар
менеджер суроо-талапка 1-2 сааттын ичинде жооп берип, бааны жөнөтөт
Үлгүлөр
Көк өндүрүштөн мурун продукциянын сапатын текшерүү үчүн акысыз үлгүлөр жөнөтүлөт
Өндүрүш
Продукциянын мүнөздөмөсүн кайрадан ырастаңыз, андан кийин өндүрүштү уюштуруңуз
Заказ
Үлгүлөрдү ырастагандан кийин буйрутма бериңиз
Сыноо
Биздин QC командасы жеткирүү алдында продукциянын сапатын текшерет
Таңгактоо
зарылчылыкка жараша продукцияларды таңгактоо
Жүктөлүүдө
Даяр продукцияны кардардын контейнерине жүктөө
Алынууда
Сиздин заказыңызды алдым
Эмне үчүн бизди тандашыңыз керек
•25 жылдык экспорт жана 20 жылдык өндүрүш тажрыйбасы
•Завод болжол менен 8000 м² аянтты ээлейт
•2021-жылы порошок толтуруучу машина, түтүктү кичирейтүүчү машина, түтүктү ийүүчү жабдуулар ж.б. сыяктуу ар кандай заманбап өндүрүштүк жабдуулар алмаштырылган.
•орточо күнүмдүк чыгаруу болжол менен 15000 даана
• Кооперативдин ар кандай кардары
•Ыңгайлаштыруу сиздин талабыңызга жараша болот
Сертификат
Окшош өнүмдөр
Заводдун сүрөтү
Сурамжылоодон мурун, бизге төмөндөгү мүнөздөмөлөрдү жөнөтүңүз:
1. Бизге чиймени же чыныгы сүрөттү жөнөтүү;
2. Жылытуучунун өлчөмү, кубаттуулугу жана чыңалуусу;
3. Жылыткычтын кандайдыр бир атайын талаптары.
Байланыштар: Ами Чжан
Email: info@benoelectric.com
Вечат: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














