Продукт параметрлери
| Продукциянын аталышы | Картер жылыткычы |
| Нымдуулуктун абалынын жылуулоо туруктуулугу | ≥200MΩ |
| Нымдуу жылуулук сыноосунан кийин изоляцияга туруктуулук | ≥30MΩ |
| Нымдуулук абалынын агып кетүү агымы | ≤0.1 мА |
| Материал | силикон резина |
| Курдун туурасы | 14мм, 20мм, 25мм ж.б. |
| Курдун узундугу | Жекелештирилген |
| Каршылык көрсөтүүчү чыңалуу | 2000В/мүн |
| Суудагы изоляцияланган каршылык | 750МОм |
| Колдонуу | Картер жылыткычынын куру |
| Коргошун зымдын узундугу | 1000 мм, же ыңгайлаштырылган |
| Пакет | бир жылыткыч жана бир баштык |
| Бекитүүлөрдү | CE |
| Терминалдын түрү | Жекелештирилген |
| Theкартер жылыткычытуурасы 14 мм, 20 мм, 25 мм, 30 мм ж.б. жасалышы мүмкүн. Картер жылыткычын кондиционердин компрессорун же муздаткыч желдеткич цилиндрин эритүү үчүн колдонсо болот.картер жылыткычынын куруузундугу кардардын талаптарына ылайыкташтырылышы мүмкүн. | |
Продукциянын конфигурациясы
Картер жылыткычынын жылытуучу элементи катары тыкан жайгаштырылган никель-хром эритмесинин каршылык көрсөтүүчү зымы бар, ал тез ысыйт жана температуранын бирдей бөлүштүрүлүшүнө ээ. Жылуулоочу катмар силикон резинадан жана кевлар буласынан жасалган кездемеден, импорттолгон көбүктөн ж.б. жасалган, алар жогорку жана төмөнкү температураларга туруктуу, коррозияга туруктуу, жогорку изоляцияга жана эскирүүгө туруктуу. Ал үч катмардан турат, анын ичинде ички каптама, ортоңку изоляция катмары жана тышкы коргоочу катмар. Ал жакшы жылуулукка туруктуулукка жана ишенимдүү изоляциялык көрсөткүчтөргө ээ, ийкемдүү жана ысытылган объект менен тыгыз байланышта боло алат, жогорку жылуулук эффективдүүлүгүнө ээ жана колдонууга оңой, ысытылган бөлүктүн бетине түз оролушу мүмкүн.
Продукциянын функциясы
Компрессордун картер жылыткычынын куру компрессордун ишке киргизүү жана иштетүү учурунда суюктуктун кысылышын алдын алуу үчүн колдонулат. Кондиционердин сезондук иштешинде же борбордук кондиционер жаңы эле орнотулгандан кийин, биринчи жолу ишке киргизүүдөн (же ишке киргизүүдөн) мурун, агрегатты алдын ала ысытуу керек (жалпысынан 6 сааттан ашык). Алдын ала кубат менен камсыздоодон кийин, компрессордун жылытуу курунун кубат менен камсыздоосунда, компрессордун иштөө мөөнөтүн камсыз кылуу үчүн компрессордогу суюк муздаткычты алдын ала буулантып алууга болот. (Кеңештер, кондиционер көпкө чейин колдонулбаганда, ички жана тышкы блокторду өчүрүү керек, анткени картер жылыткычы белгилүү бир кубаттуулукту жоготот.)
Өндүрүш процесси
Кызмат
Иштеп чыгуу
өнүмдөрдүн мүнөздөмөлөрүн, чиймесин жана сүрөтүн алды
Цитаталар
менеджер суроо-талапка 1-2 сааттын ичинде жооп берип, бааны жөнөтөт
Үлгүлөр
Көк өндүрүштөн мурун продукциянын сапатын текшерүү үчүн акысыз үлгүлөр жөнөтүлөт
Өндүрүш
Продукциянын мүнөздөмөсүн кайрадан ырастаңыз, андан кийин өндүрүштү уюштуруңуз
Заказ
Үлгүлөрдү ырастагандан кийин буйрутма бериңиз
Сыноо
Биздин QC командасы жеткирүү алдында продукциянын сапатын текшерет
Таңгактоо
зарылчылыкка жараша продукцияларды таңгактоо
Жүктөлүүдө
Даяр продукцияны кардардын контейнерине жүктөө
Алынууда
Сиздин заказыңызды алдым
Эмне үчүн бизди тандашыңыз керек
•25 жылдык экспорт жана 20 жылдык өндүрүш тажрыйбасы
•Завод болжол менен 8000 м² аянтты ээлейт
•2021-жылы порошок толтуруучу машина, түтүктү кичирейтүүчү машина, түтүктү ийүүчү жабдуулар ж.б. сыяктуу ар кандай заманбап өндүрүштүк жабдуулар алмаштырылган.
•орточо күнүмдүк чыгаруу болжол менен 15000 даана
• Кооперативдин ар кандай кардары
•Ыңгайлаштыруу сиздин талабыңызга жараша болот
Сертификат
Окшош өнүмдөр
Заводдун сүрөтү
Сурамжылоодон мурун, бизге төмөндөгү мүнөздөмөлөрдү жөнөтүңүз:
1. Бизге чиймени же чыныгы сүрөттү жөнөтүү;
2. Жылытуучунун өлчөмү, кубаттуулугу жана чыңалуусу;
3. Жылыткычтын кандайдыр бир атайын талаптары.
Байланыштар: Ами Чжан
Email: info@benoelectric.com
Вечат: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314













