Продукт параметрлери
| Продукциянын аталышы | Дат баспас болоттон жасалган аба жылытуу элементтерин бышырууга буйрутма берилген |
| Нымдуулуктун абалынын жылуулоо туруктуулугу | ≥200MΩ |
| Нымдуу жылуулук сыноосунан кийин изоляцияга туруктуулук | ≥30MΩ |
| Нымдуулук абалынын агып кетүү агымы | ≤0.1 мА |
| Беттик жүктөм | ≤3.5W/см2 |
| Түтүктүн диаметри | 6.5мм, 8.0мм, 10.7мм ж.б. |
| Формасы | түз, U формасындагы, W формасындагы, ж.б. |
| Каршылык көрсөтүүчү чыңалуу | 2000В/мүн |
| Суудагы изоляцияланган каршылык | 750МОм |
| Колдонуу | Духовканын жылытуучу элементи |
| Түтүктүн узундугу | 300-7500 мм |
| Формасы | ылайыкташтырылган |
| Бекитүүлөрдү | CE/ CQC |
| Терминалдын түрү | Жекелештирилген |
| Theмештин жылытуучу элементимикротолкундуу меште, меште, электр грильде колдонулат. Духовка жылыткычынын формасын кардардын чиймелери же үлгүлөрү катары ыңгайлаштырса болот. Түтүктүн диаметрин 6,5 мм, 8,0 мм же 10,7 мм кылып тандай аласыз. JINGWEI HEATER - бул кесипкөй жылытуу түтүкчөлөрүнүн заводу, анын чыңалуусун жана кубаттуулугун ...мештин жылытуучу элементизарылчылыкка жараша ыңгайлаштырылышы мүмкүн. Ал эми мештин жылытуучу элементинин түтүгүн күйгүзсө болот, күйгүзгөндөн кийин түтүктүн түсү кочкул жашыл болот. Бизде терминалдык моделдердин көптөгөн түрлөрү бар, эгер сизге терминалды кошуу керек болсо, алгач бизге моделдин номерин жөнөтүшүңүз керек. | |
Продукциянын конфигурациясы
Бышыруучу дат баспас болоттон жасалган аба жылытуучу элемент - бул электр мешинин маанилүү компоненти, ал тамак бышыруу жана бышыруу үчүн зарыл болгон жылуулукту пайда кылат. Ал мештин ичиндеги температураны каалаган деңгээлге көтөрүүгө жооптуу, бул сизге ар кандай тамактарды даярдоого мүмкүндүк берет.
Электр мешинин жылытуучу элементтери, адатта, жогорку температурага жана электр тогуна туруштук бере алган материалдардан жасалат. Алар көбүнчө жогорку электр каршылыгына ээ болгон никель-хром эритмелери (мисалы, нихром) сыяктуу металлдардан жасалат. Бул материалдар аркылуу электр тогу өткөндө, алар каршылык көрсөтүүсүнөн улам ысыйт, андан кийин бул жылуулук мештин ичине өтүп, тамак бышырат же бышырат.
Продукциянын өзгөчөлүктөрү
1. Турак жайда тамак бышыруу жана нан бышыруу
2. Коммерциялык ашканалар
3. Азык-түлүк өндүрүү жана кайра иштетүү
4. Текстиль өнөр жайы
5. Жылуулук менен иштетүү
6. Медициналык жана фармацевтикалык өнөр жай
7. Электроника өндүрүшү
Өндүрүш процесси
Кызмат
Иштеп чыгуу
өнүмдөрдүн мүнөздөмөлөрүн, чиймесин жана сүрөтүн алды
Цитаталар
менеджер суроо-талапка 1-2 сааттын ичинде жооп берип, бааны жөнөтөт
Үлгүлөр
Көк өндүрүштөн мурун продукциянын сапатын текшерүү үчүн акысыз үлгүлөр жөнөтүлөт
Өндүрүш
Продукциянын мүнөздөмөсүн кайрадан ырастаңыз, андан кийин өндүрүштү уюштуруңуз
Заказ
Үлгүлөрдү ырастагандан кийин буйрутма бериңиз
Сыноо
Биздин QC командасы жеткирүү алдында продукциянын сапатын текшерет
Таңгактоо
зарылчылыкка жараша продукцияларды таңгактоо
Жүктөлүүдө
Даяр продукцияны кардардын контейнерине жүктөө
Алынууда
Сиздин заказыңызды алдым
Эмне үчүн бизди тандашыңыз керек
•25 жылдык экспорт жана 20 жылдык өндүрүш тажрыйбасы
•Завод болжол менен 8000 м² аянтты ээлейт
•2021-жылы порошок толтуруучу машина, түтүктү кичирейтүүчү машина, түтүктү ийүүчү жабдуулар ж.б. сыяктуу ар кандай заманбап өндүрүштүк жабдуулар алмаштырылган.
•орточо күнүмдүк чыгаруу болжол менен 15000 даана
• Кооперативдин ар кандай кардары
•Ыңгайлаштыруу сиздин талабыңызга жараша болот
Сертификат
Окшош өнүмдөр
Заводдун сүрөтү
Сурамжылоодон мурун, бизге төмөндөгү мүнөздөмөлөрдү жөнөтүңүз:
1. Бизге чиймени же чыныгы сүрөттү жөнөтүү;
2. Жылытуучунун өлчөмү, кубаттуулугу жана чыңалуусу;
3. Жылыткычтын кандайдыр бир атайын талаптары.
Байланыштар: Ами Чжан
Email: info@benoelectric.com
Вечат: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














