| Продукциянын аталышы | Ыңгайлаштырылган канаттуу жылытуучу элемент |
| Нымдуулуктун абалынын жылуулоо туруктуулугу | ≥200MΩ |
| Нымдуу жылуулук сыноосунан кийин изоляцияга туруктуулук | ≥30MΩ |
| Нымдуулук абалынын агып кетүү агымы | ≤0.1 мА |
| Беттик жүктөм | ≤3.5W/см2 |
| Түтүктүн диаметри | 6.5мм, 8.0мм, 10.7мм ж.б. |
| Түтүк материалы | Дат баспас болоттон жасалган 304 |
| Каршылык көрсөтүүчү чыңалуу | 2000В/мүн |
| Изоляцияланган каршылык | 750МОм |
| Колдонуу | Майдаланган жылытуучу элемент |
| Формасы | Түз, U формасындагы, W формасындагы, ж.б. |
| Финдин өлчөмү | 3ММ, 5ММ |
| Бекитүүлөрдү | CE/ CQC |
| Пакет | картон, жыгач куту |
| Ыңгайлаштырылган канаттуу жылытуучу элементтин формасы түз, U, W же башка атайын формаларда жасалышы мүмкүн. Түтүктүн диаметрин 6,5 мм, 8,0 мм жана 10,7 мм кылып тандай аласыз. Өлчөмүн, чыңалууну жана кубаттуулукту зарылчылыкка жараша ыңгайлаштырса болот. Канаттуу жылыткыч элементтин түтүк башы фланецке буралып же силикон резина менен мөөрлөнүп коюлушу мүмкүн. Силикон резина менен мөөрлөнгөн түтүк башы эң жакшы суу өткөрбөөчү функцияга ээ жана ал агрегаттын муздаткычын эритүү үчүн колдонулат. | |
Суу, май, эриткичтер жана технологиялык эритмелер, эриген материалдар, аба жана газдар сыяктуу суюктуктарга түз чөмүлүү үчүн дат баспас болоттон жасалган канаттуу түтүктүү жылытуучу элементтерди бир катар дизайндарда заказ боюнча жасоого болот.
Канаттуу жылытуучу элемент фланецтүү ширетүү, резина калыпка салынган пломба (суу өткөрбөөчүлүк жогору) жана башка варианттарды камтыган ар кандай аяктоо түрлөрүндө чыгарылат. Ал SS304, SS321 жана башка дат баспас болоттон жасалган түтүк материалдарынан жасалган. Жогорку температурада өзгөртүлгөн магнезия порошогу менен изоляциялоо жылуулуктун көбүрөөк өткөрүлүшүн камсыз кылат.
Канаттуу жылытуу түтүгүнүн негизги функциясы - жылытуу түтүгүнүн жылуулук таркатуу аянтын көбөйтүү, башкача айтканда, жылытуу түтүгү менен абанын ортосундагы байланыш бетин көбөйтүү, бул канаттуу электр жылытуу түтүгүнүн жылуулук алмашуу натыйжалуулугун бир топ жакшыртып, жылытуу түтүгүнүн бетинин жылуулук таркатуусун тездетет. Канаттуу жылытуу элементи, адатта, кургак күйүүчү жумушчу чөйрөдө колдонулат, жылытуу түтүгүнүн бетинин жылуулук таркатуу ылдамдайт, бетинин температурасы төмөндөйт, ошону менен жылытуу түтүгүнүн кызмат мөөнөтүн узартат. Мештерде, мештерде, жылыткычтарда, түтүк жылыткычтарда, жүктөөчү кутуларда жана башкаларда кеңири колдонулат.
Сурамжылоодон мурун, бизге төмөндөгү мүнөздөмөлөрдү жөнөтүңүз:
1. Бизге чиймени же чыныгы сүрөттү жөнөтүү;
2. Жылытуучунун өлчөмү, кубаттуулугу жана чыңалуусу;
3. Жылыткычтын кандайдыр бир атайын талаптары.
Байланыштар: Ами Чжан
Email: info@benoelectric.com
Вечат: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314













